Panasonic TX-P50VT30E

peterka1000

Member
Bez reklam
petereka1000 -->
Pikus -->


No poczekajcie chociaż do nocy z tymi zachwytami! ;-) Potestujcie je trochę dłużej, a nie tak och i ach po kilku godzinach w jasny dzień! ;-)


A tak serio - GRATULUJE ZAKUPU!

Fella
Kolego Fella . Ja nie musze czekać do nocy . U mnie pokój jest specjalnie przystosowany do oglądania tv . Są specjalne rolety , które odbijają światło , jest klimatyzacja , kino domowe , jednym słowem pokój specjalnie do oglądania tv ,więc w pokoju jest ciemno jak w nocy :) . Więc zdania już nie zmienie :) . Pozdrawiam
 

mmm12

New member
Co do pilota jest niezły, natomiast pokpili sprawę z podświetlaniem bo podświetlone są tylko klawisze numeryczne. Nie wiem może w Panasonicach to standard ale w Sony jest to dużo lepiej zrobione.
 

redlum

New member
Bez reklam
Kolego Fella . Ja nie musze czekać do nocy . U mnie pokój jest specjalnie przystosowany do oglądania tv . Są specjalne rolety , które odbijają światło , jest klimatyzacja , kino domowe , jednym słowem pokój specjalnie do oglądania tv ,więc w pokoju jest ciemno jak w nocy :) . Więc zdania już nie zmienie :) . Pozdrawiam

do takich warunków to aż się prosi jakiś dobry projektorek :)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Co do pilota jest niezły, natomiast pokpili sprawę z podświetlaniem bo podświetlone są tylko klawisze numeryczne. Nie wiem może w Panasonicach to standard ale w Sony jest to dużo lepiej zrobione.

Kolego i tutaj muszę się z Tobą zgodzić . Troszke mnie się śmiać chciało jak zobaczyłęm że podświetlane są tylko przyciski numeryczne oraz głośność i kanały góra dół . Pokpili sprawe jak by szkoda komuś było dołożyć diodek w środku . Dziwne to jest ale jest . W sumie mnie to wali bo i tak nie będe używał tego pilota bp mam Logitecha Harmony . Ale mogli się lepiej przyłożyć to fakt , bo te przyciski co są podświetlane to akurat można się wyuczyć na pamięć intuicyjnie , a te co nei są jest ich dużo więcej i w nocy nie zabardzo da się gmerać w menu bez światła .Pokpili sprawe.
 

mmm12

New member
Z rzeczy które jeszcze mi się nie podobają to sposób w jaki jest wyświetlana lista plików, przy paru setkach prawie nic nie widać, nie widać też pełnej nazwy pliku. Chyba nie ma jakichś opcji odnośnie zmiany wyświetlania?
 

Pikus

New member
petereka1000 -->
Pikus -->


No poczekajcie chociaż do nocy z tymi zachwytami! ;-) Potestujcie je trochę dłużej, a nie tak och i ach po kilku godzinach w jasny dzień! ;-)


A tak serio - GRATULUJE ZAKUPU!

Fella

Po mojej dość długiej przygodzie z plazmami panasonica z 2009 roku z problemem jasniejacej czerni, ten jest dla mnie prawie jak smola :wink:
 

Fella

New member
Nowa entuzjastyczna recenzja 55Vt30 na CNET.

W skrócie najlepszy poziom czerni, ale gorzej niż w VT25 z zeszłego roku i minimalnie lepiej od plazmy Samsunga - czyli:

VT25 - 0.004 fL
VT30 - 0.0061 fL
Samsung 64d8000 - 0.0071 fL (minimalna różnica do Vt30)
GT30 - 0.0081 fL

Ogólnie najlepsze TV w tym roku, ale... .....wskazują na Samsunga plazmę D8000 jako tv które lepiej reprodukuje kolory, ma dokładniejszą gamma i lepszą redukcję crosstalk'u w 3D (ogólnie lepsze 3d??!!??)!!!!

Poniżej link do recenzji

Panasonic TC-P55VT30 Review - Watch CNET's Video Review

i tłumaczenie z translatora

Google Tłumacz


Fella
 

felix372

New member
Panowie denerwuje mnie w tym telewizorze fakt że podczas odtwarzania filmów z ubs napisy nie posiadają polskiej czcionki tylko jakieś latina, china i takie tam.
Czy ktoś może wie co z tym zrobic?
 

felix372

New member
Settings do TX-P42VT30 zamieścił na facebooku "HDTVTest"
niestety nie mogę wstawic linku więc jak ktoś potrzebuję to zapraszam
 

lamka

New member
Witam. Mam pytanie czy okulary można podłączyć do ładowania przez usb do komputera czy tylko do tv? Na chłopski rozum to chyba chodzi o pobieranie napięcia przez usb do ładowania baterii.
 
D

Deleted member 121090

Guest
I jak Panowie mam wymieniać ten swój 52Z5500 na Panasa? Mogę go mieć u siebie w czwartek na ścianie. Warunki mam podobne jak Peterka. Pokój też jest wykonany tylko na potrzeby kina domowego więc zawsze może mieć zaciemnione okna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale po Sony lcd zabraknie Ci i wielkości i ostrości.
Powinieneś sięgać po 55wl768 , 55D7000
 

krempla

Member
@kiki
masz rację, ale ta paleta barw:grin: w plaźmie. Fakt z ostrością jest inaczej. Powyżej peterka napisał, że ostrość jest przeregulowana w LCD. Plazma ma miękki obraz. HQ150 naprawdę poczekaj, uzbieraj i kup 55cali. Tak sobie pomyślałem, że sprzedam swojego Sonego dołożę i kupię vt30 65cali. cena niebagatelna 17.000 peelenów bez złocisza. Dlatego czekam jeszcze miesiąc i zakup poleci po całości.
pzdr
 
D

Deleted member 121090

Guest
Temat co prawda jest o 50'' ale koledzy powyżej wypowiadali się o nowych nabytkach 55" i właśnie taki zamierzam nabyć. Nie przesiądę się na mniejszy. Chodzi mi tylko o jakość obrazu.
 

jgx

New member
Bez reklam
I jak Panowie mam wymieniać ten swój 52Z5500 na Panasa? Mogę go mieć u siebie w czwartek na ścianie. Warunki mam podobne jak Peterka. Pokój też jest wykonany tylko na potrzeby kina domowego więc zawsze może mieć zaciemnione okna.
przestań truć tylko kup wreście ten tv - skoro masz uwaloną zetke bierz kase i kupuj 55vt30 i napisz czy dobrze zrobiłeś bo mam 52z5500 i też się zastanawiam nad wymianą na 55vt30 :) - moim zdaniem z obrazu będziesz zadowolony jedyna rzecz która może cię wku...ć do białości po zetce to bzzzzbzbzbzzz które usłyszysz z plazmy :)
pozdro
 

Pikus

New member
jedyna rzecz która może cię wku...ć do białości po zetce to bzzzzbzbzbzzz które usłyszysz z plazmy :)
pozdro

Moja 55VT30 jest kompletnie nieslyszalna. Poprzedni Panasonic Z1 i V10 ktora mam w drugim pokoju sa lekko slyszalne z bliskiej odleglosci. VT30 to pierwsza plazma ktorej wogole nie slysze, nawet w kompletnej ciszy. Jednak w przypadku plazm wiele zalezy od konkretnego egzemplarza, trzeba dobrze trafic niestety.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
przestań truć tylko kup wreście ten tv - skoro masz uwaloną zetke bierz kase i kupuj 55vt30 i napisz czy dobrze zrobiłeś bo mam 52z5500 i też się zastanawiam nad wymianą na 55vt30 :) - moim zdaniem z obrazu będziesz zadowolony jedyna rzecz która może cię wku...ć do białości po zetce to bzzzzbzbzbzzz które usłyszysz z plazmy :)
pozdro

No właśnie liczyłem na to że już przed nami to zrobił i się jako pierwszy podzieli wrażeniami.
 
Do góry