Panasonic TX-P50VT30E

bionix

New member
Karta jest dosc szeroka przy zlaczu. TV ma 3 wejscia USB. Dwa z nich sa dosc nietypowo umieszczone z tylu tv i sa takjakby wpuszczone w obudowe ze ani w jedno ani w drugie karta nie wchodzi do konca co uniemozliwia korzystanie z niej. Trzecie USB z brzegu TV wydawaloby sie ze bedzie ok ale po wcisnieciu karty do USB nie mozna korzystac z HDMI1 poprostu nie ma na nie miejsca :).
 

mblaszczak

New member
Karta jest dosc szeroka przy zlaczu. TV ma 3 wejscia USB. Dwa z nich sa dosc nietypowo umieszczone z tylu tv i sa takjakby wpuszczone w obudowe ze ani w jedno ani w drugie karta nie wchodzi do konca co uniemozliwia korzystanie z niej. Trzecie USB z brzegu TV wydawaloby sie ze bedzie ok ale po wcisnieciu karty do USB nie mozna korzystac z HDMI1 poprostu nie ma na nie miejsca :).

Do karty WiFi masz przecież w komplecie stację dokującą (przedłużacz USB), Możesz postawić z tyłu telewizora (chyba że plazmę masz powieszoną) :eek:k:
 

nomarcon

New member
Możesz spróbować ustawień zapożyczonych z poniższej strony:

Panasonic VT30 review - FlatpanelsHD

Podziel się później proszę wrażeniami.


Dzięki za linka :) Ustawiłem tak jak tam podano i faktycznie obraz jest o wiele przyjemniejszy dla oka. Ogólnie tv bomba, nie mam większych zastrzeżeń, no może...strasznie trudno wyciąga się kartę pamięci SD z czytnika zwłaszcza gdy wisi na ścianie tak jak u mnie. Na marginesie była go montować u mnie ekipa z panasonica he he. Nie powiem uwineli się szybko, nawet kable ukryli w rynience (to już odpłatnie) i posprzątali po sobie (odkurzacz przemysłowy wtachali na drugie piętro). Zrobili mi też małą prezentację tv, np pokazali Awatara w 3d.
Podoba mi się też Viera Link i to jak tv komunikuje się z amplitunerem (mam yamahe 767). Nie trzeba żadnych dodatkowych kabli z dzwiękiem, kanał zwrotny po hdmi. Co do obrazu to mam podpięty komputer przez hdmi i zauważyłem, że ten sam film o wiele lepiej wygląda jak się go zgra na kartę SD i idzie puszczony bezpośrednio w tv. Ciekawe czemu? Niestety nie czyta fimu nakręconego aparatem fotograficznym w formacie mov. Divixy i inne czyta bez problemu.
Z satelity idzie bez problemu, chociaż przydało by się więcej funkcji edycyjnych. Obraz z cyfrowego UPC miodzio, oczywiście najlepiej na kanałach HD. Z DVB-T odbieram tylko czeskie kanały, obraz bardzo dobry porównywalny z cyfrową kablówką.To tyle, nadal go magluję :)
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

007marc

Member
nomarcon tak z ciekawości ile dałeś za Panasonica (jestem z okolic ;)) ??
Też zamierzam skorzystać z promocji Panasonika co do wieszaka i montażu darmowego - świetnie że podłączenie i komunikację z amplitunerem wytłumaczą , z tego sie cieszę bo mam nowy ampli Marantza i jeszcze nie wszystko "łapię" ;)
Przy tym ważne pytanie ,jaki wieszak na ścianę wybrałeś (model) i czy jesteś z niego zadowolony (odległość od ściany tylnego panelu ??)

Jeżeli można prosić podawajcie koledzy jeżeli znajdziecie jakieś ciekawe promocje (wiadomo - ceny) na ten telewizor (mnie głównie interesuje model 50 calowy) - z góry dziękuję :)
 

redlum

New member
Bez reklam
chyba 55'' jest jakoś mało na rynku - cena tak mi się wydaje nawet skoczyła w górę - 9,5-10 tyś - czyli za 5 cali +50% (w stosunku do 50'')
 

Pe.te

New member
Wymiotło z rynku wszystkie 50VT30...
Co sklep z dobrą ceną na ten model - to "aktualnie brak dostępności"...
Pewnie przez tą przeprowadzkę magazynów Panasonic,o której Kiki wspominał...

Kiki - co z tym szczegółowym testem VT30, bo ja już na "kupowaniu" jestem 8)
 

Pe.te

New member
Następny test modelu TX-P50VT30E:

Google Tłumacz

Ciekawa puenta co do VT30:

"Wszystko to dostaniesz za 135 euro więcej niż model GT30. Nie widzimy uzasadnienia dla zakupu modelu GT30 z powyższych przyczyn."

i jeszcze ciekawiej dalej:

"VT30 jest najlepszy telewizor, który można obecnie kupić, zastępuje model VT20 jako najlepszy panel HD i ustawić go w miejsce modelu odniesienia do nowych badań innych marek, które naprawdę mają trudne zadanie, aby uzyskać jakość odnośników"
 

nomarcon

New member
nomarcon tak z ciekawości ile dałeś za Panasonica (jestem z okolic ;)) ??
Też zamierzam skorzystać z promocji Panasonika co do wieszaka i montażu darmowego - świetnie że podłączenie i komunikację z amplitunerem wytłumaczą , z tego sie cieszę bo mam nowy ampli Marantza i jeszcze nie wszystko "łapię" ;)
Przy tym ważne pytanie ,jaki wieszak na ścianę wybrałeś (model) i czy jesteś z niego zadowolony (odległość od ściany tylnego panelu ??)

Jeżeli można prosić podawajcie koledzy jeżeli znajdziecie jakieś ciekawe promocje (wiadomo - ceny) na ten telewizor (mnie głównie interesuje model 50 calowy) - z góry dziękuję :)


Dałem w EuroRTV 6790 zl ale na pewno znajdziesz taniej w sklepach internetowych. Ja po prostu nie mam do nich przekonania.
Wieszaki mają w ofercie dwa: płaski bez regulacji oraz z regulacją. Ja wybrałem wieszak z regulacją bo trochę dalej tv wisi od ściany i łatwiej podpinać wszelakie kable. A wygląda tak:
WRZUTA - Pict5501
WRZUTA - Pict5500

Odległość tyłu telewizora od ścianu to 7 cm. Od szklanego ekranu do ściany 10cm.
 
Do góry