Panasonic TX-P50VT30E

Plastek77

New member
Obstaje za testem 50' --- czaje się na takiego , jak i pewnie wiele osób czytające te forum .

Tak więc moim zdaniem najpierw 50 ' a potem np. 55 '

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na test
 

chrup

New member
Kiki - testuj 50VT30.
Fajna była seria porównań tego TV z innymi tylko szkoda,że się skończyła...
Będzie kontynuacja?
 

bionix

New member
A ja juz nie moglem wytrzymac i wlasnie wlepiam galy w P50VT30. Powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowlony ze zmiany TV. Wczesniej mialem PS50C7000 ktory w moim odczuciu to toalna porazka. Mozna powiedziec ze TV3D bez 3D bo nie mozna bylo ogladnac spokojnie jakiego kolwiek materialu 3D zupelna kiszka. Nie wspominajac juz o powidokach ktore pojawialy sie po 3 minutach :<, szarej czerni bez szczegolow, wnerwiajacym bzyczeniu.

Piecdziesiatka Panasonica pozbawiona jest prawie wszystkich tych dolegliwosci. Bez zadnego ustawiania obraz jest naprawde do przyjecia nic zlego nie rzuca mi sie w oczy, niestety do uszu dociera delikate bzyczenie z gornej prawej czesci TV. w sumie nie slychac tego z kanapy ale jak sie wie czego sluchac mozna to wylapac, bzyczenie wyrazne tylko po wsadzeniu glowy za TV. Panas nie wisi jeszcze wiec nie wiem jak bedzie rozchodzil sie dzwiek odbity z bliska od sciany. Samsung po powieszeniu na scianie rozhulal sie na calego z bzyczeniem.

Teraz 3D: Mam pare SBS i wszystkie prezentuja sie bardzo dobrze. Efekt 3D bardzo wyrazny nawet moja zonka (zawsze sceptycznie nastawiona do moich zabawek) byla pod wrazeniem. Prezentacja IMAXA z rafy koralowej - rewelacja, mordki fok wystajace z ekranu pozamiataly nawet moja coreczke ktora wrecz oniemiala w chwili kiedy foczka dala jej buziaka... Te same materialy na samie nie dawaly takiego efektu wrecz bylem zawiedziony. Maksymalne przesluchy rozdwajanie sie drugiego planu ogolnie 3d na ps50c7000 nie dalo sie ogladac. Nie mowie juz o graniu na PS3 gdzie Killzone w 3D rozjezdzala sie na kazdej scenie.
Panasonica jeszcze nie sprawdzalem z PS3 ale jak tylko to zrobie dam znac.

Materialy HD: Mam pare mkv 10gb, 3gb, Blureya avatar 45gb. Wszystko jakosciowo super.

To narazie wszystko, jezeli macie pytania...
 

romano12

New member
nie podoba mi się współpraca z kompem.

W dolnej lewej częsci zauważalnie śnieży mi na czerwono na białym tle.
 

bionix

New member
odtwarzacz Dune smart D1.

3D na PS3 testowalem tylko na Killzone 3. Na poczatku troszke sie zmartwilem jak zobaczylem wszedobylskie przesluchy ale po wyregulowaniu efektu 3D w grze (ustawienie na 50%) efekt byl zadawalajacy na tyle ze jestem teraz niewyspany. jedyny minus to ze w filmikach widac podwojnie, w grze jest ok. Moze to wina PS3, mam stary firmware a dopiero z FW3.5 byla pelna obsluga 3D. Mam pare innych gier w 3D wiec dam znac. Leca tez na dysk inne SBS zobaczymy jak wroce z pracy jaki efekt.
 

nomarcon

New member
Witam. Wczoraj przywieziono mi 50VT30. Czy może mi ktoś powiedzieć jak najlepiej ustawić obraz w tym tv? Oczywiście są gotowe tryby w menu ale coś nie do końca jestem przekonany.
 

wrx

New member
Bez reklam
odtwarzacz Dune smart D1.

3D na PS3 testowalem tylko na Killzone 3. Na poczatku troszke sie zmartwilem jak zobaczylem wszedobylskie przesluchy ale po wyregulowaniu efektu 3D w grze (ustawienie na 50%) efekt byl zadawalajacy na tyle ze jestem teraz niewyspany. jedyny minus to ze w filmikach widac podwojnie, w grze jest ok. Moze to wina PS3, mam stary firmware a dopiero z FW3.5 byla pelna obsluga 3D. Mam pare innych gier w 3D wiec dam znac. Leca tez na dysk inne SBS zobaczymy jak wroce z pracy jaki efekt.
Dzieki za odpowiedz.
W filmikach widac podwojnie? Tych odtwarzanych z Dune?
Ja widzialem podwojnie w grze GT5 na TV Sony - i mnie to ostatecznie zniechecilo do zakupu 3D LCD...

Czy ja dobrze rozumiem, ze HDMI 1.4 nie jest w ogole konieczne, zeby odtworzyc 3D, a co za tym idzie, moze i moj Xtreamer bedzie potrafil odtwarzac 3D?

Co sadzisz o zakupie kombinowanego (HDD+BD) playera?
 
Ostatnia edycja:

lisek00

New member
Dzieki za odpowiedz.
W filmikach widac podwojnie? Tych odtwarzanych z Dune?
Ja widzialem podwojnie w grze GT5 na TV Sony - i mnie to ostatecznie zniechecilo do zakupu 3D LCD...

Czy ja dobrze rozumiem, ze HDMI 1.4 nie jest w ogole konieczne, zeby odtworzyc 3D, a co za tym idzie, moze i moj Xtreamer bedzie potrafil odtwarzac 3D?

Co sadzisz o zakupie kombinowanego (HDD+BD) playera?

Co do xtreamera to ja bez problemów oglądam sobie różne rzeczy w 3d na moim vt20:)
Do 3d nie potrzeba kabla 1.4.

Ja jakoś nie widzę podwójnie w gt5 ale w tej grze trzeba sobie poustawiać efekt 3d w opcjach.
 

wrx

New member
Bez reklam
lisek00, o to super - masz tego zwyklego, pierwszego Xtreamera?
Skoro nie trzeba kabla 1.4, to o co ta cala histeria?
O przepustowosc, czy co? Bo jak widac, 1.3 TEZ jest OK!
Chyba nie rozumiem tego...

No, ale jesli ampli nie obsluguje 3D, to chyba trzeba bezposrednio pod TV sie podlaczyc, tak?
 

Jawosz

Member
O ile sie nie myle to 1,4 jest potrzebne do przesylu 3D + wysokiej jakosci dzwiek (przepraszam za nieprofesjonalne okreslenie ale nie chce mi sie szukac jaki to jest dokladnie sygnal)
 

MrMargol

New member
napiszcie proszę jak działa PIP w tym tv
mam w domu miejską lokalną kablówkę i chciałbym z jednego sygnału kablowego widzieć w okienku inny kanał od tego z ekranu głównego.
możliwe?

dziękuję za odpowiedź.
 

chrup

New member
z punktu widzenia dzisiejszych tv 3D HDMI w wersji 1.4 dodaje zwrotny kanał audio (i ewentualnie ethernet, choć jeszcze chyba nikt tego nie zastosował...), pasmo wersji 1.3c jest wystarczające do przesłania video 3D (i również dźwięku DO telewizora).
 

bionix

New member
Kazdy odtwarzacz HDD odpali SBS. Wazne zeby byl wlasnie SBS czyli side by side (obraz kolo obrazu). Xtreamera mialem i smigal bez problemu z tym rodzajem plikow. Co do efektow podwojnych tyczy sie filmikow w grze normalne 3D z odtwarzacza jest mega...

Co do kabla 1.4. Taki kabel wymagany jest do ogladania z odtwarzaczy 3D Bluray tzw 3DBD.


Jak do tej pory w TV nie podoba mi sie tylko brak USB do ktorego mozna swobodnie podpiac dolaczona karte WIFI...
 
Ostatnia edycja:
Do góry