Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

cienki66

New member
Witajcie,
Czy ten tv będzie w wersji z czarną ramką?
Srebrna średnio mi pasuje w zestawieniu z resztą sprzętu.

Pozdro
 

mystaloba

New member
Z tego co widać na stronie Panasonica to ET60 tylko w wersji ze srebrną ramką natomiast E60 z czarną.

ET60:
v3_ET60_03-400.jpg


E60:
d5ffab53-8af8-4655-bbd2-174174127a75.jpg
 

beetlejuice

New member
Zastanawiam się nad zakupem tego Panasa, mam jednak dylemat czy nie lepiej jakaś plasma..
3k to dużo kasy, nigdy nie miałem TV Panasa, dotąd tylko Sony W5500, jakieś spostrzeżenia i sugestie w tym temacie przez szanownych kolegów??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro będę testował E6 , w przyszłym tygodniu ET 60 .
Będzie wiadomo coś.
 

beetlejuice

New member
Kiki jak wygląda sprawa z awaryjnością Panas, słyszałem że matryce maja od Lg, gość w sklepie zachwalał mi plasme TX-P42ST50.
Nie mam pojęcia jak jest w jasnych pokojach, ja mam słońce za dnia w 70% ,będą żaluzje oczywiście,natomiast przeraża mnie prądożerność, TV prawie cały czas na chodzie..

 

cienki66

New member
Czy E60 to to samo co E6?
Na polskiej stronie Pansa informują w komunikacie, że na rynek europejski będzie model E60, a nie ma wzmianki o modelu E6.

Pozdro
 

beetlejuice

New member
Dostałem ofertę naTX-L42ET60E za 2900pl, szukałem w necie jakiegoś opisu ale lipa,nic nigdzie nie pisze...
Warto za takie pieniądze?
 

Riv11

New member
Bez reklam
Kryptoreklama konkretnych sklepów nie jest zbyt w porządku ;-).
Co do meritum: Czy dobrze kombinują, że następcą ET5 jest właśnie ET60?[/QUOTE

Nie ee ! następcą ET50 jest ET60 tak jak następcą DT50 jest DT60

Chyba jednak ET 60 Jest następca ET 5, a nie ET 50. Tak w każdym razie piszą w paru miejscach. A poza tym to z danych technicznych wynika, że to ulepszona ET 5- już pomijając pasywne 3 D (ET50 ma aktywne) to ET 50 ma skanowanie podświetlenia z częstotliwością 800 Hz a ET 60 ma 600Hz. Następca raczej ie będzie maił mniejszej częstotliwości skanowania od poprzednika. Cenowo to też by było dziwne, bo ET 50 jest ciągle droższa od ET 60.
 
Do góry