Panasonic TX-58EX703E

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
703e nie ma 120hz ale Samsung ma...szczerze to cokolwiek nie wybierzesz będzie dobre...bo tu jest ciężki wybór tak na prawdę.Co będzie tańsze to bierz , żałować nie będziesz
 

Jarecky74

Member
Właśnie wiem, że Panasonic ma 60Hz, tylko dużo opinii sugeruje, że to spokojnie w tym modelu wystarcza. Samsung ma 120Hz, ale nie ma nigdzie i nie wiadomo czy w tym roku będą, poniżej 4000żł za 7002, a taką mam górną granice budżetu.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Wydaje się że wystarczy "Płynny ruch to poza doskonałą jakością obrazu kolejny plus tego telewizora. Pomimo tego, że model pracuje na 50hz matrycy, to „ulepszacze” płynności na ekranie wykonują swoje zadanie znakomicie. Przypominamy także, że współczynnik w technologii tzw. odświeżania w Backlight Motion Rate 4K 1600 Hz IFC nie jest tak bardzo istotny. W Panasonicu nie występuje zjawisko smużenia, a przy dynamicznych scenach nie powinniśmy mieć zastrzeżeń. Pojawia się pytanie czy warto w tym przypadku kupować telewizor 100hz do sportu, skoro reprezentant serii 7 „daje radę” z testu rtvmaniak.Co do Samsunga to powinien być...ale to tak gdzieś w styczniu
 

Jarecky74

Member
Chyba nie będę czekał tyle, jak się nie pokaże na czarnym piątku ani cyber poniedziałku za >4000 to wezmę panasonica, będzie 3" więcej :)
 

strazakp

Banned
Witam, od 2 tygodni rozglądam się za tv, praktycznie zostało mi tylko 2 kandydatów (no chyba, że ktoś mnie uświadomi, że jest coś jeszcze ciekawszego) Panasonic 58ex703e oraz Samsung ue55mu7002. Niestety górny limit to 4000zł więc samsung wchodzi w grę tylko przy dużej ilości farta w black friday :) Więc pytanie moje, czy Panasonic będzie optymalnym wyborem, jeśli nie trafię na żadną obniżkę Samsunga:
1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora ? - 3-4 metry
2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu ? - raczej na wprost
3. Jaki telewizor posiadasz obecnie ? - LG 37LG5000
4. Jaką markę preferujesz ? - brak faworytów
5. Jakiej wielkości telewizora szukasz ? - 55-60
6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora ? - dekoder nc+,
internet oraz xbox
7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? - 1 - film, 2 - przyroda, 3 -
sport.
8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC ? -
tak, na konsoli xbox one
9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora ? - średnio
10. Oglądasz wieczorami czy w dzień ? - i w dzień i w nocy
11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora ? - 4000
Tak naprawdę mam tylko jeden wymóg, aby nie był gorszy od mojego aktualnego :D (sporo czytałem, że 120Hz Panasonica mi wystarczy do sportu od czasu do czasu)

Panasonic będzie dobrym i wystarczającym do potrzeb wyborem.
Obecnie masz promocje gdzie tv wyjściowo kosztuje 3990zl i:
Chyba w Media Expert dostaje gratis soundbar Panasonic otwartości ok 1300zl, lub w Media Markt masz zwrot 25zl za każde wydane 300zl.
 
Ostatnia edycja:

Jarecky74

Member
Wiem o sundbarze, niestety muszę się bawić w raty, a w media expert chcą połowę teraz a reszta w raty :) W euro są raty naprawdę 0% ale tam kosztuje 4099, mam nadzieję że delikatnie opuszczą skoro w media są w stanie dać taką ofertę :)
 

Jarecky74

Member
Przy samsungu mu7002t którego można mieć za około 4400 a w saturnie jest za 4999 w koszyku pojawia się Soundbar SAMSUNG HW-K450 w przecenie z 899 na 449. Na pewno nie za złotówkę.
 

strazakp

Banned
Ktoś się rozczaruje przy zakupie ;)
Chyba tylko jeżeli przez niefart trafi się jakiś felerny egzemplarz bo inaczej to bdb tv i za cenę ok 3500zl (w promocji) nie kupi się nic lepszego w takiej wielkosci, że znana i renomowana marka oraz parametrami.
Po zakupie trzeba chwilę czasu poświęcić na ustawienia zarówno pod dekoder tv jakimi konsole.
 

Jarecky74

Member
Przepraszam, wprowadzam w błąd. Sprostowanie, 4999zł kosztuje tv+ soundbar. Biorąc po uwagę cenę w innych sklepach około 4400 i cenę soundbar około 800zł to jest to całkiem dobra oferta, o ile faktycznie ktoś szuka dodatkowego dźwięku 5tyś w saturnie około 5,2tyś w innych sklepach. Jeszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd.
Oczywiście mowa o samsungu ue55mu7002t

Tak czy inaczej, na te chwilę, panasonic w moim zasięgu, samsung jeszcze nie :)
 
Ostatnia edycja:

artuxx

New member
witam wszystkich
po ostatnich 2 dniach studiowania forum, odwiedzania sklepów rtv mój wybór padł na Panasonic tx-58ex700e
mam nadzieję że nie będę żałował zakupu, przesyłka w drodze
zamówiłam w mediaexpert za 3999zł ale co mnie cieszy do tego w promocji dodają soundbar Panasonic sc-htb688egk o wartości 1399zł za 1zł :D
a że nie miałem żadnego nagłośnienia...
rozważałem jeszcze philipsa 55pus6165 ale ze względu na wielkość, lepszy kontrast i czerń panas zwyciężył
jak potestuję to zdam relację

i chyba juz po promocji za dlugo myslalem :)
 

Fl0w

New member
Mi na farcie udało się wyrwać jeszcze sztukę wczoraj wieczorem, dzis dzwoniłem do ME bo coś zamówienie nie zmienia statusu, dowiedziałem się tyle że jest problem z dostępnością soundbara z promocji za 1zl i prawdopodobnie dostanę innej firmy lub inny model
 

tomcichy

New member
Mi na farcie udało się wyrwać jeszcze sztukę wczoraj wieczorem, dzis dzwoniłem do ME bo coś zamówienie nie zmienia statusu, dowiedziałem się tyle że jest problem z dostępnością soundbara z promocji za 1zl i prawdopodobnie dostanę innej firmy lub inny model

ja też dzwoniłem i mi powiedzieli że czekają na dostawę tych soundbarów bo nie spodziewali się takiego zainteresowania
dostawa ma być w ciągu kilku dni :confused:
 

Dymion.

New member
ja też dzwoniłem i mi powiedzieli że czekają na dostawę tych soundbarów bo nie spodziewali się takiego zainteresowania
dostawa ma być w ciągu kilku dni :confused:

Ciekawe czy ktoś tu nie przesadził z tą ofertą... chętnych okazało się chyba więcej niż dostępnego sprzętu... Ja też zamówiłem w niedzielę wieczorem i dostałem dziś informację, że soundbar jest obecnie chwilowo niedostępny i oczekują na dostawę...
Poczekamy, zobaczymy :?
 

Fl0w

New member
Dziś dzwoniła do mnie konsultantka ME z Jeleniej Góry, z informacją że dostawa planowana jest na 17.11, więc mogę spodziewać się zamówienia w poniedziałek
 

Junior_wawa

New member
Czy ktoś z Was korzysta dodatkowo w soundbaru do tego tv ? Jeżeli tak to czy warto ? Czy soundbary łączą się z TV bezprzewodowo czy przez kabel ?
 
Do góry