Panasonic TX-58EX703E

Hetfield

New member
Hej drodzy!
Mając na uwadze, że temat głównie dotyczy modelu TX-58EX703E, to chciałbym zapytać czy ktoś z Was byłby na tyle uprzejmy, żeby pomóc w skalibrowaniu w/w modelu pod względem obrazu? Chodzi mi o ust. kontrastu, jasności, kolorów, ostrości itp.
Z góry wielkie dzięki :)
 

strazakp

Banned
Hej drodzy!
Mając na uwadze, że temat głównie dotyczy modelu TX-58EX703E, to chciałbym zapytać czy ktoś z Was byłby na tyle uprzejmy, żeby pomóc w skalibrowaniu w/w modelu pod względem obrazu? Chodzi mi o ust. kontrastu, jasności, kolorów, ostrości itp.
Z góry wielkie dzięki :)
Są filmiki z ustawieniami na YouTube. Jeżeli akurat nie będzie takich do modelu ex to skorzystaj z ustawień do dx. Ja skorzystałem właśnie z YouTube plus trochę swojej korekty.
 

sodalit1990

New member
Hej drodzy!
Mając na uwadze, że temat głównie dotyczy modelu TX-58EX703E, to chciałbym zapytać czy ktoś z Was byłby na tyle uprzejmy, żeby pomóc w skalibrowaniu w/w modelu pod względem obrazu? Chodzi mi o ust. kontrastu, jasności, kolorów, ostrości itp.
Z góry wielkie dzięki :)

W linku są zaawansowane ustawienia obrazu dla ex700e .EX700E taki sam telewizor jak ex703e tylko bez tunera satelitarnego.



Panasonic EX700 review - FlatpanelsHD
 

lexyy

New member
Witam, czy da rade ogladac mecze na 58ex703e. Czy widac jskies snuzenia itd?Matryce ma 60hz Prosze o info bo tv mam juz zarezerowana?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Może i najsłabszy ale są to multimedia specjalnie dla tych których setki aplikacji nie interesuje...mi wystarczy netflix i coś podobnego do Smart IPTV a nie zawalony bzdetami telewizor który od tych aplikacji muli
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Nic ci się nie będzie działo na 60 Hz. ja mam dxu 701 i mecze grają normalnie jak na sharpie co mam 100Hz.

Setki aplikacji na tv a ja nie mogę się doczekać aż ktoś zapoda 10 jakiś konkretnych przydatnych.

Najsłabszy sprzęt na rynku nie wiesza się co 10 min jak android philipsa, nie trzeba wyciągać wtyczkę z kontaktu raz na pół roku. Youtube też miał nie być wspierany a widzę że się pozmieniało i działa cały czas beż żadnego zająknięcia
 

strazakp

Banned
Pewnie że daje radę! Zgadzam się z kolegą Caparzo który polecił mi ten tv i nie zawiodłem sie :)
Mam model 58dxm710 (seria dx700 z zeszłego roku), gladam sporo sportu (piłką nożną i żużel) przez nc+ i ogląda się super. 60hz i bdb uplynniacze od Panasa dają radę!
Miałem wcześniej przez chwilę Sony xe85 i piłkę nożną nie dało się oglądać a tv ma 120hz.
 

strazakp

Banned
Nic ci się nie będzie działo na 60 Hz. ja mam dxu 701 i mecze grają normalnie jak na sharpie co mam 100Hz.

Setki aplikacji na tv a ja nie mogę się doczekać aż ktoś zapoda 10 jakiś konkretnych przydatnych.

Najsłabszy sprzęt na rynku nie wiesza się co 10 min jak android philipsa, nie trzeba wyciągać wtyczkę z kontaktu raz na pół roku. Youtube też miał nie być wspierany a widzę że się pozmieniało i działa cały czas beż żadnego zająknięcia
Dokładnie! Wszystko działa super. W 100% zgodność.
 

mac_latawiec

New member
Nic ci się nie będzie działo na 60 Hz. ja mam dxu 701 i mecze grają normalnie jak na sharpie co mam 100Hz.

Setki aplikacji na tv a ja nie mogę się doczekać aż ktoś zapoda 10 jakiś konkretnych przydatnych.

Najsłabszy sprzęt na rynku nie wiesza się co 10 min jak android philipsa, nie trzeba wyciągać wtyczkę z kontaktu raz na pół roku. Youtube też miał nie być wspierany a widzę że się pozmieniało i działa cały czas beż żadnego zająknięcia

Popieram w 100 %
 

strazakp

Banned
Dobrze napisał Caparzo w kwestii tych aplikacji które są tak bardzo przydatne. Kiki wielokrotnie pisał o Android TV i tysiącu aplikacji jakie tam są ;-) Ja też bym chętnie poznał choć 10 takich bardzo przydatnych aplikacji.
Może od siebie wylicze te dla mnie przydatne i wm kolejności użyteczności: YouTube, player, i......?już nic więcej :) Mi telewizor służy do tego do czego został stworzony! Aplikacje mam w tablecie i smartfonie!!!
 

tomcichy

New member
witam wszystkich
po ostatnich 2 dniach studiowania forum, odwiedzania sklepów rtv mój wybór padł na Panasonic tx-58ex700e
mam nadzieję że nie będę żałował zakupu, przesyłka w drodze
zamówiłam w mediaexpert za 3999zł ale co mnie cieszy do tego w promocji dodają soundbar Panasonic sc-htb688egk o wartości 1399zł za 1zł :D
a że nie miałem żadnego nagłośnienia...
rozważałem jeszcze philipsa 55pus6165 ale ze względu na wielkość, lepszy kontrast i czerń panas zwyciężył
jak potestuję to zdam relację
 

strazakp

Banned
witam wszystkich
po ostatnich 2 dniach studiowania forum, odwiedzania sklepów rtv mój wybór padł na Panasonic tx-58ex700e
mam nadzieję że nie będę żałował zakupu, przesyłka w drodze
zamówiłam w mediaexpert za 3999zł ale co mnie cieszy do tego w promocji dodają soundbar Panasonic sc-htb688egk o wartości 1399zł za 1zł :D
a że nie miałem żadnego nagłośnienia...
rozważałem jeszcze philipsa 55pus6165 ale ze względu na wielkość, lepszy kontrast i czerń panas zwyciężył
jak potestuję to zdam relację
Gratuluję wyboru a cena jest mega fajna jak za ten sprzęt. Nie będziesz żałował.
 

Jarecky74

Member
Witam, od 2 tygodni rozglądam się za tv, praktycznie zostało mi tylko 2 kandydatów (no chyba, że ktoś mnie uświadomi, że jest coś jeszcze ciekawszego) Panasonic 58ex703e oraz Samsung ue55mu7002. Niestety górny limit to 4000zł więc samsung wchodzi w grę tylko przy dużej ilości farta w black friday :) Więc pytanie moje, czy Panasonic będzie optymalnym wyborem, jeśli nie trafię na żadną obniżkę Samsunga:
1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora ? - 3-4 metry
2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu ? - raczej na wprost
3. Jaki telewizor posiadasz obecnie ? - LG 37LG5000
4. Jaką markę preferujesz ? - brak faworytów
5. Jakiej wielkości telewizora szukasz ? - 55-60
6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora ? - dekoder nc+,
internet oraz xbox
7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? - 1 - film, 2 - przyroda, 3 -
sport.
8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC ? -
tak, na konsoli xbox one
9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora ? - średnio
10. Oglądasz wieczorami czy w dzień ? - i w dzień i w nocy
11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora ? - 4000
Tak naprawdę mam tylko jeden wymóg, aby nie był gorszy od mojego aktualnego :D (sporo czytałem, że 120Hz Panasonica mi wystarczy do sportu od czasu do czasu)
 
Ostatnia edycja:
Do góry