Panasonic TX-58DXU701 vs Samsung UE60KU6000W

mrkris

New member
Witam:
Proszę o pomoc w wyborze telewizora a wybór zawęziłem do :

Samsung UE60KU6000W - cena 4599 podobno nowość
Panasonic TX-58DXU701 - cena promocja 4699

szala przechyla się ku panasonicowi ale chcę usłyszeć opinię fachowców. Telewizor kupuje do gier na nowej playstation 4 pro.
Dziękuję za podpowiedź
 

tedzikooo

New member
ale kurde czy az tak bardzo widac roznice miedzy 50 a 100 hz matrycą ?! ogladalem model dx 700 i dx 750 w saturnie staly obok siebie praktycznie i lecial na zywo sport jakis tenis ziemny . moje odczucia ...nie widzialem z 3 metrow roznicy a oko mam spostrzegawcze. Teraz producenci przewaznie stosuja 50 hz = uplyniacz i musimy niestety z tym zyc. Na papierze model dx750 lepszy ale w realu gra identyko a trzeba doplacic 1200 zł...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teoretycznie masz rację. Nie każdemu przeszkadza różnica.
Sprawdź na ruchu jednostajnym , którego i w sporcie i w filmach jest dużo.
Będziesz miał inne zdanie. Zapraszam na takie porównanie.
 

Frog_PL

New member
Nie dasz rady dozbierac ma serie 7? Jak do ps4pro to fajnie by było z dobrym hdrem. Ale żeby był dobry to matryca musi mieć janosc min
1000nitow

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

mrkris

New member
Wystarczy mi 50 hz tylko model czy Samsunga czy Panasonic. Dziś w euro zachwalali Samsungi a Panasonic tylko na zamówienia. Poradzicie model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież w klasie cenowej masz modele 100Hz:
- LG55UH7707 za 4999 zł z kalibracją
- Philips 55PUS7101 za 3999 zł z kalibracją
Po co Ci 50Hz , przecież to na tak dużym ekranie będzie widać.
 

zbysiontko

New member
Może nieco odkopię temat, ale mam pytanie od osób, które lepiej obserwują temat. 58DXU701 jest do wzięcia w euro i oleole za 3 990. Czy to jest dobra cena? Czy nic nadzwyczajnego?
 
Do góry