Panasonic TX-32LE7P , TX 32 LM 70 P

Piotr1303

New member
Kelthak napisał:
Mógłby ktoś podsumować jakość Panasonica TX-32LE7P ? Chodzi mi o to do czego się nadaje a do czego nie. Konkretnie chodzi mi o to czy jakość dynamicznego filmu bądź też rozgrywki sportowej jest wysoka czy może tylko niezła? Czy telewizja HD będzie cieszyć oko czy będzie jedynie troche lepsza od normalnej? Jaki inny model Panasonica bądź innej firmy w tym przedziale cenowym warto wziąć pod uwagę. Oraz czy zakup telewizora w Avansie/RTV Euro AGD jest sensowna czy zakupiony tam telewizor nie daje pewności 100% jakości ?
Pozdrawiam.

W tym przedziale cenowym nie egzystują dobre TV ja miałem jakiś moment 32 LM 70p to nie był dobry telewizor zmieniłem go na 32LX70P po prostu dołóż i kup coś lepszego ostatecznie telewizor kupujesz na lata. Skorzystaj z rady jeśli zechcesz. Ja miałem szęście bo znalazłem kupca na swój tv ale i tak straciłem 300 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miejsce zakupu nie ma nic wspólnego z jakoscią sprzętu. Najtanszy telewizor danej firmy to też najgorszy telewizor danej firmy. Czy spełniać będzie Twoje prferencje?
To juz tylko Ty możesz odpowiedzieć na to.
Ale ogólnie tanie jest tanie i nic poza tym.
 

cichy1

New member
Ja Mam Panasonica Tx-32le7p I Nic Specjalnego Nie Dziala Wejscie Hdmi Obraz Przeskakuje Z Formatu Na Format Jednym Slowem Szmelc Po Zakupie Trzeba Zawozic Go Do Serwisu Mam Go Tydzien A Juz Sie Sypie.
 

gryzli1972

New member
panasonic le7p

a ja kupiłem tego panasonica le7p jakieś 2 tyg temu i telewizor jest zarąbisty wszystko hula ze hej hdmi podłączyłem do kompa działa bezproblemowo obraz z siatkówki lepszy jak na starym soniaku kv29c ja jestem zadowolony co do formatu obrazu jak dam na auto to nic nie przeskakuje jest git aha zadnego piksela wypalonego niema sprawdzałem nokia tuner test czy jakoś tak tylko mozna sie doczepić do głośników sa kiepskie:( ale i tak jest podłączony do kina domowego.Dużo szukałem i oglądałem telewizory w marketach i sklepach i ten panasonic swiecił o wiele lepiej jak nie jeden sajsung i lg no i cena swoje robi :) a co do zawożenia do serwisu to dowiadywałem sie jeśli telewizor wazy wiecej jak 30 kg to serwis przyjeżdza do ciebie do domu :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

US3R

New member
@gryzli1972 Musze przyznac Ci racje. Widzialem wczoraj w sklepie i jak dla mnie bylo to dosc smieszne, byl to chyba najtanszy TV LCD 32'' za 2.290 pln a najlepiej swiecil, a staly tam marki takie jak Sony, LG, Grundig, JVC, Daewoo, Samsung. Niestety w zadnym sklepie nie udalo mi sie znalesc PHILIPS'a 32PFL5322, bo widze, ze duzo osob pisze, ze tez jest ok. W tym Panasonic'u nie przypadla mi chyba tylko do gustu obudowa (lubie takie futurystyczne jak w innych TV, a tu jest taka prosta czarna, no, ale w sumie wazniejszy obraz niz wyglad) i glosniki mogly by byc troszke lepsze. No nic jak nigdzie nie uda mi sie dorwac tego Philips'a chyba lykne tego Panasonic'a, bo nie chce mi sie juz czekac i latac po sklepach.
 

Piotr1303

New member
US3R napisał:
@gryzli1972 Musze przyznac Ci racje. Widzialem wczoraj w sklepie i jak dla mnie bylo to dosc smieszne, byl to chyba najtanszy TV LCD 32'' za 2.290 pln a najlepiej swiecil, a staly tam marki takie jak Sony, LG, Grundig, JVC, Daewoo, Samsung. Niestety w zadnym sklepie nie udalo mi sie znalesc PHILIPS'a 32PFL5322, bo widze, ze duzo osob pisze, ze tez jest ok. W tym Panasonic'u nie przypadla mi chyba tylko do gustu obudowa (lubie takie futurystyczne jak w innych TV, a tu jest taka prosta czarna, no, ale w sumie wazniejszy obraz niz wyglad) i glosniki mogly by byc troszke lepsze. No nic jak nigdzie nie uda mi sie dorwac tego Philips'a chyba lykne tego Panasonic'a, bo nie chce mi sie juz czekac i latac po sklepach.

Toś teraz chłopie walnął. Wiesz co to marketing? Wiadomym jest, że dla leszczy picuje się najgorszy badziew żeby mieli to wrażenie, że – patrz ino jak pięknie świeci -. Ja na przykład byłem niedawno w euroagd i tam najpiękniej świecił funai 3207 , ale bym go nie kupił choć tani był i pięknie świecił. Ludzie nie dajcie się zwariować to nie na świeceniu rzecz polega, bo wystarczy w tym Panasonicu zmienić tryb na kinowy i już d... zbita wszystkie inne będą lepiej świecić od niego. I w tedy taki funai jest przynętą na leszcza.
A do Kelthaka – chłopie kup sobie Tx 32 lx 70 p za jakieś 3500 zł. Mam i polecam.
 

gryzli1972

New member
toś chłopie wypalił sam sie bawiłem różnymi telewizorami w sklepie i wiem co pisze a 2140 zł jest cheba troche mniej jak 3500?:p Nie bądzmy masochistami można sobie kupić tv za 10tyś zł i jeść sam suchy chlebek albo sobie kupić tv na który cie stać.A poza tym czy widziałeś tego panasonica? bawiłeś sie ustawieniami? że tak mądrze piszesz:hmm:
 

Jamek

New member
Ja przyznam, że kupowałem przez internet Pansonica TX-32LE7P w ciemno. Dużo czytałem o tanich modelach telewizorów, bo nie dysponowałem wielkim budżetem. Myślałem o LG, Philipsie i Samsungu (w granicach 2400zł, każdy wie o jakie modele chodzi). Nie miałem okazji sprawdzić jak te telewizory świecą w sklepie. Jak już odwiedziłem lokalny Avans, w którym o dziwo 3 telewizory były włączone i co już mnie totalnie zamurowało, puszczono na nich HD demo Sony. Prezentowanymi modelami były Samsung 32M71 oraz tanie modele Philipsa i Sony. Niestety od razu zachwyt opadł, bo Samsung wcześniej wpadł w ręce sprytnego marketingowca-sprzedawcy i prezentował się najgorzej (pewnie wystarczyło włączyć dwie opcje, żeby o niebo polepszyć jakość obrazu). Nie wytrzymałbym już dalszego oglądania telewizorów przez internet więc zamówiłem wcześniej wspomnianego Panasonica.

Dzisiaj telewizor do mnie dotarł i jestem w 100% zadowolony. Telewizor wykorzystuje do Xboxa 360 i do otwarzania filmów HD przez HDMI-DVI. Tyle też od niego oczekuje bo przecież do tego stworzona jest technolgia LCD. Kiedy puściłem po kablu demo HD Philipsa (Philips.Demo.Colors.Of.Miami.1080i - polecam) opadła mi szczena. Tak samo było po podłączeniu X360. Nie wiem jak jest z SD bo jeszcze nie podłączałem zwykłej telewizji. Ale jako, że rzadko oglądam telewizję nie oczekuję od telewizora cudów.

Dlatego jeśli ktoś chce wykorzystywać telewizor do tego, do czego się najlepiej nadaje to naprawdę polecam Panasonica TX-32LE7P.

Nie przejmujcie się też jego wyglądem na zdjęciach, nie ma może świetnego designu, ale w rzeczywistości prezentuje się całkiem nieźle.
 

gryzli1972

New member
Zgadzam sie z tobą w 100% w tej cenie to chyba najlepszy wybór a porównywanie tv za 2100 i 3500 to już inna bajka nie kazdego stać na taki wydatek :???: A czytając to forum to ciągle sa jakieś problemy z tv "markowymi" to nierównomiernie podświetlona matryca ,to problem z hdmi?Podejrzewam ze wiekszość ludzi czytająca to forum raczej liczy się z wydatkami i prubóje kupić sprzęt tani a dobry ?są też koneserzy którzy wydają na tv po 10 tyś a i tak nie wykorzysta go w 100% LICZY SIE MARKA NIC WIĘCEJ a te "markowe" produkty też pare lat temu to był badziew bo kto słyszał o takich firmach jak LG czy SAMSUNG.
 

Piotr1303

New member
gryzli1972 napisał:
toś chłopie wypalił sam sie bawiłem różnymi telewizorami w sklepie i wiem co pisze a 2140 zł jest cheba troche mniej jak 3500?:p Nie bądzmy masochistami można sobie kupić tv za 10tyś zł i jeść sam suchy chlebek albo sobie kupić tv na który cie stać.A poza tym czy widziałeś tego panasonica? bawiłeś sie ustawieniami? że tak mądrze piszesz

Wierzę w Twój profesjonalizm. Dlatego jako profesjonaliście powiem Ci, że w tej chwili mam czwarty TV LCD na własność (parę testowałem przez krótki czas). I na pewien czas zakupiłem Panasonica TX32LM70P. Powracając do profesjonalizmu to powiem tak jakbyś przypadkiem nie wiedział, że model TX32LE7P technicznie są tymi samymi odbiornikami. Wiesz bawiłem się nim do oporu i stwierdziłem, przepraszam tych których to dotknie, że jest ten TV do typowych zadań jakie ma spełniać gównianym urządzeniem. Szczególnie polecam oglądanie połączeń czarny z ciemnym. Smugi cienia jakie pozostawiają ciemne obiekty są przecudownym przykładem chłamu, ale to na tyle bo nie chcę koneserom odbierać przyjemności oglądania tego TV.
Kolego Jamku w tych zastosowaniach o których piszesz to TV Funai za 1700 zł też by Ci się nadał - a ile tańszy.
Na marginesie to Panowie mówimy o posiadaniu technologii HiFi i w tej materii należy zrobić wszystko by posiąść coś co w tym zakresie się mieści. Nie jestem oszołomem i daję temu wyraz w innych wątkach. Dlatego jeżeli ktoś pyta o radę to dostaje ją ode mnie jak od człowieka który ma doświadczenie w tej dziedzinie. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje poparcia dla swojego w własnym mniemaniu bardzo dobrego wyboru to przepraszam że nie zajarzyłem.
Obecnie posiadam - ja tak uważam – najlepszy jak na cenę i możliwości TV Panasonic TX32LX70P.
 
Ostatnia edycja:

gryzli1972

New member
Ależ oczywiście wierzę w twój " profesionalizm" a cała reszta to banda zaciemniałych głópków którym mozna byle co wciskać najważniejsze ze właściciele tych tv są zadowoleni a co do profesjonalizmu to nie ty jeden posiadasz tyyyle telewizorów i masz tyyyle doświadczenia:eek: a tak na marginesie to właśnie ta cena o której wspomniałeś na końcu daje troche do myslenia
 
Ostatnia edycja:

pawkraw

New member
witam wszystkich
gryzli mam pytanie pisałeś że podłaczyłeś PC do tego lcd mi też się to udało kablem DVI HDMI pomimo informacji w instrukcji że nie obsługuje PC ale mam problem ze zmianą rozdzielczości każda próba jej zmiany powoduje wyswietlanie czarnego ekranu, a w tej w której działa pulpit kompa wychodzi poza ramki :) Moja karta to radeon 9800 pro czy u Ciebie jest tak samo czy wogóle można coś z tym zrobić ?
 

gryzli1972

New member
witam ja mam podłączonego radeona x-1600pro a rozdzielczośc 1280+720 okienka z windowsa odrazu wskoczyły na swoje "miejsca" podejżewam ze jak zmienisz najnowsze sterowniki to ruszy bez problemu ja zamontowałem najnowsze .Wymień najnowsze steroniki i ustaw ta rozdzielczośc 1280+720 przed podłączeniem tego tv powinno grać;) a co do zmiany rozdzielczości to mi tylko wyświetla 800+600 i włąsnie tą 1280+720:roll:,pozatym jest jeszcze jakaś nakładka właśnie na radeony do hdtv ale jeszcze sie tym nie bawiłem można poczytać na stronie ati:)
 
Ostatnia edycja:

Piotr1303

New member
gryzli1972 napisał:
Ależ oczywiście wierzę w twój " profesionalizm" a cała reszta to banda zaciemniałych głópków którym mozna byle co wciskać najważniejsze ze właściciele tych tv są zadowoleni a co do profesjonalizmu to nie ty jeden posiadasz tyyyle telewizorów i masz tyyyle doświadczenia:eek: a tak na marginesie to właśnie ta cena o której wspomniałeś na końcu daje troche do myslenia

Nie wiem o co się rzucasz chciałeś poznać moje doświadczenie to ci je przedstawiłem zacytuję twoją inwektywę pod moim adresem ....A poza tym czy widziałeś tego Panasonica? bawiłeś sie ustawieniami? że tak mądrze piszesz.... We wszystkich wypowiedziach przedstawiłem tylko moje i tylko moje opinie oparte o moje i tylko moje doświadczenie a nie jak co poniektórzy „siejący popelinę”.

Pawkraw spróbuj w panelu właściwości karty graficznej „rozwiązywanie problemów” wyłączyć przyspieszenie sprzętowe do przedostatniej kreski. Drugim powodem może być częstotliwość odświeżania w zakładce monitor – tu spróbuj dać jak najmniej idealnie było by 50 Hz. ten telewizor ma po prostu w wyższych rozdzielczościach kłopoty z 60 Hz (a LX nie – to dla Gryzlego, nie żebym był złośliwy) Uważaj z przesterowaniem bo możesz mieć kłopoty z powrotem do ustawień w kompie. Jak byś mimo wszystko powalił ustawienia to ja to rozwiązałem w ten sposób: podczas startu kompa przez f8 tryb awaryjny usunięcie sterownika karty czyli powrót do standardowego vga a potem z powrotem instalacja sterownika po restarcie.
 
Ostatnia edycja:

gryzli1972

New member
Piotr1303 napisał:
Nie wiem o co się rzucasz chciałeś poznać moje doświadczenie to ci je przedstawiłem zacytuję twoją inwektywę pod moim adresem ....A poza tym czy widziałeś tego Panasonica? bawiłeś sie ustawieniami? że tak mądrze piszesz.... We wszystkich wypowiedziach przedstawiłem tylko moje i tylko moje opinie oparte o moje i tylko moje doświadczenie a nie jak co poniektórzy „siejący popelinę”.

Pawkraw spróbuj w panelu właściwości karty graficznej „rozwiązywanie problemów” wyłączyć przyspieszenie sprzętowe do przedostatniej kreski. Drugim powodem może być częstotliwość odświeżania w zakładce monitor – tu spróbuj dać jak najmniej idealnie było by 50 Hz. ten telewizor ma po prostu w wyższych rozdzielczościach kłopoty z 60 Hz (a LX nie – to dla Gryzlego, nie żebym był złośliwy) Uważaj z przesterowaniem bo możesz mieć kłopoty z powrotem do ustawień w kompie. Jak byś mimo wszystko powalił ustawienia to ja to rozwiązałem w ten sposób: podczas startu kompa przez f8 tryb awaryjny usunięcie sterownika karty czyli powrót do standardowego vga a potem z powrotem instalacja sterownika po restarcie.
NO I O TO WŁAŚNIE MI CHODZI KAŻDY MA SWOJĄ OPINIE O DANYM TV I KUPI CO MU PASUJE I NA CO GO STAĆ :)
 

pawkraw

New member
hej dzieki za informacje zainstalowałem nowe sterowniki i pozostal niestety problem zbyt dużego pulpitu na LCD nie widac całego paska zadań. A tak poza tym LCD jest super jak dla mnie oczywiście :) podlaczony jest do cyfrowej kablówki.
 

gryzli1972

New member
pawkraw napisał:
hej dzieki za informacje zainstalowałem nowe sterowniki i pozostal niestety problem zbyt dużego pulpitu na LCD nie widac całego paska zadań. A tak poza tym LCD jest super jak dla mnie oczywiście :) podlaczony jest do cyfrowej kablówki.
A zmieniłeś w właściwościach na 60 hz tak jak pisał piotr1303?u mnie jest 60 hz i hula wszystko ok aha a format obrazu daj na auto:)
 
Ostatnia edycja:

lukagah

New member
Dylemat

Witam Forumowiczów
Jestem nowym forumowiczem niestety, :( laikiem który ma zamiar nabyć LCD oraz kino domowe zatem bardzo proszę o podpowiedź oraz jakieś sugestie.
Mam zamiar oglądać telewizję przez tuner polsatu rzadko ale zdarzy się oglądać DVD.
Myślę o nabyciu:
LCD Panasonic TX-32LE7P
KINO:
PANASONIC SC-PT250
Mam także pytanie czy jest możliwość podpięcia do tego zestawu laptopa i na przykład nagranie na niego jakiegoś programu z telewizji?
 

piterdz

New member
Witam serdecznie!
Chciałbym jeszcze rozwinąć temat podłączenia PC-ta do 26LE7P. Chodzi mi o Notebooka tylko z wyjściem D-SUB.
Proszę o pomoc właścicieli tego TV - czy ktoś może stosował kabel adapter D-SUB -> Component?
Jeżeli ustawię w Notebooku rozdzielczość 1280x768 lub może po ściągnięciu innych sterowników 1280x720 (karta to Radeon 9000) to na componencie osiągnę sygnał 720P przez taki adapter?
Bardzo proszę o pomoc, bo kupiłbym ten TV, ale chciałbym pooglądać jakieś filmy z Notebooka w lepszej jakości niż przez TV-Out, a nowy Notebook z DVI to dopiero w przyszłym roku nabędę, więc pozostaje D-SUB.
Z góry dzięki za pomoc!
Pzdr,
Piter
 
Do góry