Panasonic TX-32LE7P , TX 32 LM 70 P

Matthew

New member
krys999 napisał:
Jest tylko jedno małe ale... Telewizor wg. specyfikacji Panasonica miał mieć wejście PC mini D-sub, niestety nic takiego u mnie nie ma.
Nie widziałem tej specyfikacji która wprowadiła Cię w błąd, ale niestety ani model LM70 ani tymbardziej LE7 nei posiadają złącza d-sub.

mongo napisał:
Czy ktoś mi może powiedzieć czym się różni Panasonic TX-32LE7P od TX-32LE7F, bo na pierwszy rzut oka to sa te same modele.
I czy ktoś już może testował ten pierwszy model.
Sytuacja wygląda podobnie jak z modelami LE60 i LX60. Różnice są naprawdę niewielkie. Najważniejsza to IMO dwa złącza HDMI w modelu LM70. Bo pozostałe różnice takie jak większa pamięć telegazety, czy mocniejsze głośniki to według mnie nic nie wnosząe cechy. Warto chyba jeszcze wspomnieć że LE7 nie ma obrotowej podstawy (dziwne posunięcie ze strony Panasonica).

Jeżeli chodzi o porównanie jakości obrazów to różnicy pomiędzy LE7 a LM70 nie ma. Przynajmniej takie jest moje odczucie.
 

mongo

New member
Właśnie o to mi chodzi! Czekam na potwierdzenie faktu, iż jakość obrazu jest porównywalna. Pozostałe różnice są do przełknięcia.
Po prostu najbardziej odpowiada mi (a może bardziej mojej żonie;) ) cały czarny tv, a taki jest LE7, więc myślicie, że swobodnie można go kupić i parametry jakości obrazu są porównywalne?
Nie mam możliwości sprawdzenia go w żadnym w sklepie w Gdańsku, gdyż jeszcze nie ma go na półkach. Nie ma żadnych opinii poza tym forum, ale czy ktoś jednoznacznie mógłby odpowiedzieć, czy spokojnie można go kupić..
Pozdrawiam!
 

Matthew

New member
Nikt nie powie Ci jednoznacznie kup ten model albo tamten, bo zakup TV to wyłącznei Twoja decyzja. Jeżeli odpowiada Ci model LE7 i nie przekonują Cię zalety LM70 to według mnie decyzje masz prawie podjętą. Możesz poczekać aż ktos jeszcze się wypowie ale ja (powtórze raz jeszcze) nie widze różnicy w jakości obrazu pomiędzy oboma modelami.
 

krys999

New member
Matthew napisał:
Nie widziałem tej specyfikacji która wprowadiła Cię w błąd, ale niestety ani model LM70 ani tymbardziej LE7 nei posiadają złącza d-sub.

Sytuacja wygląda podobnie jak z modelami LE60 i LX60. Różnice są naprawdę niewielkie. Najważniejsza to IMO dwa złącza HDMI w modelu LM70. Bo pozostałe różnice takie jak większa pamięć telegazety, czy mocniejsze głośniki to według mnie nic nie wnosząe cechy. Warto chyba jeszcze wspomnieć że LE7 nie ma obrotowej podstawy (dziwne posunięcie ze strony Panasonica).

Jeżeli chodzi o porównanie jakości obrazów to różnicy pomiędzy LE7 a LM70 nie ma. Przynajmniej takie jest moje odczucie.

Specyfikacja o której pisze była na stronie panasonica do poniedziałku (w czwartek wysłałem maila do nich z pytaniem) - i po moim mailu ? od poniedziałku w specyfikacji nic już nie ma o wejściu na PC ( mam wydruk tej specyfikacji , mogę zrobić skan :)
 

mongo

New member
A czy możecie mi poradzić jakie kino domowe (tak do 1200 zł) kupić. I czy kazde kino będzie współgrało z tym modelem telewizora (LE7P), jakie powinno mieć złącza? Nie znam się kompletnie w tej materii...
Pozdrawiam!
 

radek77

New member
Witam
wczoraj w bezpośredniej komfrontacji porównałem LM70P i LE7P. obraz rewelacja nawet na kablówce nie mówiac o HD czy DVD, praktycznie identyczne TV moze w LM70P kąt widzenia lepszyale byc moze to było złudzenie. Ogólnie wydaje sie ze matryce te same, na co nawet Panasonic nie potrafił mi odp. Fonia cienka w obu.
Oba TV były produkowane w Czech Rep.
Kupiłem LM70 pomimo 500zł dokładki ogolnie wynegocjowałem 3400 wydaje mi sie ze cena ok jak na nowośc kupiona w sklepie a nie marketach AGDRTV:)
Przekonał mnie wyglad i lepszy wypas LM70 - 2xHDMI, głośniki 2x10W obrotowa podstawa na TELETEX z 500 stronami nie zwarałem uwagi.
Po podłaczeniu w domu nawet do kablówki UPC jest super jak na LCD odbiera rewelacja po podłaczniu DVD jeszce lepiej nie mówic co bedzie z HD
Polecam!
 

Matthew

New member
mongo napisał:
A czy możecie mi poradzić jakie kino domowe (tak do 1200 zł) kupić. I czy kazde kino będzie współgrało z tym modelem telewizora (LE7P), jakie powinno mieć złącza? Nie znam się kompletnie w tej materii...
Pozdrawiam!
Każde kino będzie współgrało z tym telewizorem. Jaki model wybierzesz zależy wyłącznie od zasobności Twojego portfela:smile:
 

redlum

New member
Bez reklam
mongo napisał:
A czy możecie mi poradzić jakie kino domowe (tak do 1200 zł) kupić. I czy kazde kino będzie współgrało z tym modelem telewizora (LE7P), jakie powinno mieć złącza? Nie znam się kompletnie w tej materii...
Pozdrawiam!


Panasonic SC-HT855 w tej chwili za ta cene to chyba najlepszy wybor - ludzie mowia ze maja sie pojawic nowe modele - wiec jak ci sie spieszy to bierz te - a jak nie to poczekaj troche
 

radek77

New member
redlum napisał:
Panasonic SC-HT855 w tej chwili za ta cene to chyba najlepszy wybor - ludzie mowia ze maja sie pojawic nowe modele - wiec jak ci sie spieszy to bierz te - a jak nie to poczekaj troche


Mam to kino w domu
jednym słowem powiem
REWELACJA pod kazdym względem!
ja troche czasu temu dałem za nie 2200zł
i pomimo spadku ceny nie załuje ani jednej złotówki
nowe modele graja o wiele gorzej
spisuje sie rewelacja fonia na pokój 27m2 super
Z moim nowym TV LCD LM70P spisuje sie jeszcze lepiej
powiem tak....
Ostatnie dobre kino Panasonica...:)
polecam
 

kendos

New member
Tx32 Lm70p

Witam. Mam tego panasa LM70P już 3 tygodnie. Kupiłem go za 3270zł w Gliwicach. Odbiór z zwłykłej anteny siatkowej b.dobry , lepszy niż miałem w zwykłym CRT. Cyfra+ obraz super. Po podłączeniu DVD kablem scart za 36zł obraz żyleta. HD jeszcze nie testowałem bo nie mam odtwarzacza HD. Mam zamiar kupić nowe DVD-HD.Chyba się skusze na Samsunga HD860. Co o nim myślicie.
Polecam ten LCD obraz dobry nawet z słabszego sygnału, dżwięk też nie jest zły. Pozdrawiam...
 

brzdaq

New member
Ja posiadam model kina SC-HT 990 co prawda bez hdmi ale ma component jestem bardzo zadowolony dałem za nie 1235zł na Agito.pl przesyłka gratis w MM kosztje ponad 1550zł. Podłączone jest jak narazie do zwykłego TV CRT Philipsa.
 

mongo

New member
Tx32le7p

Znalazłem opinie na www.skapiec.pl dotyczące Panasonica TX32LE7P, jakoby czas reakcji nie był zadowalający. Czy ktoś może coś więcej o tym powiedzieć? Czy widać smużenie? Czy co?

Pozdrawiam!
 

Piotr1303

New member
różnica w wersjach

Szanowni Postowicze mam telewizor tx-32lm70p i nie powiem powalać nie powala ale jest poprawny w kablówce sprawuje się po japońsku czyli jakotako wszystko zależy od sygnału nadawania jak już to słusznie zauważyli moi poprzednicy. Czyli nie żałuje i nie ma we mnie huraoptymizmu. W HD zachowuje się bardzo dobrze i tu jest jego plus. Mnie natomiast bulwersuje coś innego a mianowicie – dlaczego zawsze potentaci rynku w różnych dziedzinach tacy jak wielcy producenci oprogramowania i elektroniki robią z nas wałów. Przykłady łatwo znajdziecie wokół siebie chociażby takie że dla cztero milionowego czeskiego narodu robi się narodowe wersje konfiguratorów programów, sprzętu itd. Dla czterdziesto milionowej polski nie. Wystarczy tylko poza polską kupić jakiś sprzęt i jest tam w strojeniu język czeski a polskiego nie ma. Ale do rzeczy. Panasonic też z nas robi wała bo drodzy Państwo czeska wersja tego samego produktu za tą samą cenę jest wiele bogatsza polecam instrukcję do TX-32LMD70F. Z różnic polecam cyfrowy tuner TV wyjście VGA bogatsze menu itd. Wiecie jak czytałem to to się normalnie wk.........łem bo znowu ma się nas za jakichś ćwoków co to wszystko kupią. Może jednak tak jest, że my to się byle czym zachwycimy. A Wy co myślicie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ostatnio polityka Panasonica w Polsce jest niezrozumiała dla wielu.
Ale jest wyjscie -przecież modele w klasie cenowej są równie wysoko - a nawet wyżej notowane niż Panasonic.
Nowe modele Sharpa , JVC , Loewe czy Samsunga - są klasą dla siebie.
Więc w dobie podaży jest duży wybór.
 

Piotr1303

New member
ciut o "polityce" i problemach z hd

Dla Kikiego – to nie tylko polityka panasonica a też innych firm. Kolega zeszłego roku był na szkoleniu z toshiby i gość szkolący powiedział tak – Polska to ewenement bo tu jeszcze spokojnie sprzedają notebooki z tzw combo (odtwarzacz DVD + nagrywarka CD-RW) a na przykład - powiedział - na Węgrzech by taki badziew nie poszedł. To tyle z cyklu „jak nas widzą tak z nami postępują” Pytanie do Ciebie raczej retoryczne to takie – a co jak już ktoś kupił. Mogę tylko przestrzec kolegów niezdecydowanych, by dobrze przemyśleli swój wybór a propozycja prezentacji w domu jest wręcz doskonałym rozwiązaniem. Mam pytanie natomiast z innej beczki mam TV TX32LM70 i komputer na układzie nforce i dwoma kartami w sli geforce 6600 GT. Podłączyłem po kilku dniach walki (bo piękne rodzi się w bólach – tego nauczyła mnie technika komputerowa) i uzyskałem pożądany efekt te dwa urządzenia dwoma kablami. Jeden do HDMI - DVI czyli cyfrowy a drugi to komponent czyli analogowy (chyba dobrze myślę) i chętnie zrezygnował bym z tego analoga ale niestety gdy na połączeniu HDMI - DVI chcę obejrzeć film to jest to nie możliwe żaden odtwarzacz ani windows media player ani sub player ani winamp nie pokazują obrazu dźwięk i owszem jest ale obrazu nie ma. Na komponencie i owszem wszystko chodzi. Prosiłbym kogoś kto miał taki problem o odpowiedź jak sobie z tym poradzić. Dziękuję z góry za odpowiedź.
 

Guska

New member
Dvd Do Panasonica

Mam pytanie jakie dvd do panasonica LM 70P byłoby najlepsze? Czy sugerować się wyborem tej samej marki czyli np: S511E czy inną markę z HDMI? Proszę o podanie przykładowych urządzeń. Dzięki.
 

Kelthak

New member
Mógłby ktoś podsumować jakość Panasonica TX-32LE7P ? Chodzi mi o to do czego się nadaje a do czego nie. Konkretnie chodzi mi o to czy jakość dynamicznego filmu bądź też rozgrywki sportowej jest wysoka czy może tylko niezła? Czy telewizja HD będzie cieszyć oko czy będzie jedynie troche lepsza od normalnej? Jaki inny model Panasonica bądź innej firmy w tym przedziale cenowym warto wziąć pod uwagę. Oraz czy zakup telewizora w Avansie/RTV Euro AGD jest sensowna czy zakupiony tam telewizor nie daje pewności 100% jakości ?
Pozdrawiam.
 
Do góry