Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oni na wszystko mają ceny nawet o 20 % od najniższych w internecie - wygląda że to CUD :D
 

tommyk74

New member
Dzięki Andy.
Kiki wiem jeśli to prawda z Oskarem no to dla Ciebie cios.
Ale co klienta może obchodzić. Jeśli towar jest nowy, bez wad z gwarancją producenta na terenie Kraju to przykro, ale klient nigdy nie jest lojalny bo występuje konflikt interesów. Sprzedawca chce zarobić a klient wydać jak najmniej. Smutne ale prawdziwe.
Co tu się bać niskich cen.
Jeśli towar jest sprawny z gwarancją i masz możliwość sprawdzenia przed zakupem to nie ma co się szczypać.
 

pruszków

New member
To nie są jakieś bardzo niskie ceny. To nam się tak wydaje, na zach.wszystkie tego typu rzeczy są dużo tańsze niż w naszym pięknym kraju.
Tylko niech mi nikt nie pisze że to nieprawda. Do tego dochodzą niskie kursy walut.
 

sanchopan

Banned
NO i właśnie DLATEGO, że na zachodzie często jest taniej, to stamtąd ten towar pochodzi.
Czasami coś można kupić taniej.
A czasami będzie to produkt na inny rynek: np. bez polskiego menu a co gorsza często bez polskiej gwarancji. Warto mieć świadomość decydując się na taką - często pozorną - oszczędność.
 

pruszków

New member
Mówisz o prywatnym imporcie. Czy obecne (niewiele ich jeszcze) obnizki cen samochodów to efekt nie dołączenia min.gwarancji itp? Wszystko zalezy od dilera. Sam siedzę w handlu. Kup jako diler 100 szt. TV/m-c
a nie 10 to zobaczysz jakie są roznice w hurcie.
 

RheeTCT

New member
Z tymi 20% to przesada.Ja widzę najwyżej kilka - 50PY800 jest tańszy raptem o 200 zł.A cena Pionka 5090 dziś już 1 tysiąc wyższa(teraz 10k,wczoraj 9).Czy to taki szok?Jak ktoś wchodzi na rynek,to chyba normalne.
Żadnych cudów tu nie widzę.
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
Marże stosowane przez handlowców są różne. Jednym wystarcza zarobek 500zł. innym 1500zł. Różne są też koszty prowadzonej działalności.
Stąd bierze się taka rozpiętość cenowa.
 

asoz

New member
Ja bym tam nie kupił. Zwłaszcza dziś kiedy cena jest taka jaką można zaleźć trochę się targując. Nie lubie kupować sprzętu za nie małą kase w wątpliwym sklepie.
 

kavoo

New member
otan napisał:
Krótko trwałe duszki są normalnym zjawiskiem występującym na każdej plazmie, każdej firmy. Szczególnie zjawisko to występuje w początkowej fazie eksploatacji TV.
Wpadnij do mnie i pokaz mi to palcem, bo sam nie dostrzegam zadnych tego typu "normalnych zjawisk". Moze dla Panasonica jest to normalne, a moze po prostu trafil mi sie jakis zepsuty egzemplarz Pioneera... nie wiem, i chetnie bym to przy twojej pomocy wyjasnil, bo moze trzeba reklamowac u kikiego ten brak powidokow :D

Tylko spiesz sie, zebys sie zdazyl zalapac na ta "poczatkowa faze eksploatacji"
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
Możecie się wynieść do swojego Kurowatego wątku i tam sobie lizać....?
Widzę,że wciąż szukacie zaczepki,a potem i tak będzie na mnie.
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
przecież chyba na każdej plaźmie zrobienie powidoku nie jest problemem.
podłącz komputer do tv - wyświetl planszę kontrolną z głownymi kolorami składowymi RGB - nastaw wszystkie ustawienia na 100% w tv - poczekaj 48 h.
coś napewno zostanie - choć być może zniknie po kilku minutach.
u mnie zostaje po 15 minutach jak zostawię menu tunera włączone - taki szary duszek (jakby znak wodny) - znika to następnie w kilka minut/sekund i ogólnie nie jest widoczne jak obraz nie jest czarny - dla mnie to jest właśnie powidok.
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
kavoo napisał:
Wpadnij do mnie i pokaz mi to palcem, bo sam nie dostrzegam zadnych tego typu "normalnych zjawisk". Moze dla Panasonica jest to normalne, a moze po prostu trafil mi sie jakis zepsuty egzemplarz Pioneera... nie wiem, i chetnie bym to przy twojej pomocy wyjasnil, bo moze trzeba reklamowac u kikiego ten brak powidokow :D

Tylko spiesz sie, zebys sie zdazyl zalapac na ta "poczatkowa faze eksploatacji"
laugh.gif


Pioneeromania to jednak straszna choroba.....................
 
Do góry