Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

gladstone

New member
Witam,

To mój pierwszy post na HDTV, więc proszę o wyrozumiałość :)

Krótkie i rzeczowe pytanie mam:

Czy ktoś wie kiedy można się spodziewać wprowadzenia na rynek polski modelu TH-50 PY800?

Panasonic odpowiedział mi mailem lakonicznie - maj.

Jakiej ceny można się będzie spodziewać za ten model?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek bardziej precyzyjne info niż dostałem od producenta. Robiłem remont i generalne odświeżenie mebli/sprzętu. Chcę zainstalować SAT TV HD, kupiłem już nawet amplituner ONKYO 705 i czekam ze wszystkim niecierpliwie aż będę miał tego Panasa.

Pozdrawiam,

Gladstone.
 

caesar

New member
Th-50 Py800

Też czekam na ten model. Jest już niby na stronie trzech sklepów z ceną 7.9-8k. Podejrzewam jednak, że sklepy się ścigają z pokazaniem tego modelu bez posiadania go jeszcze w magazynach. Na podstawie wcześniejszych obserwacji rynku wydaje mi się, że ten falstart to od 3 do 5 tygodni przed pojawieniem się na stronie Panasonic Polska, czyli faktyczne dostawy to połowa maja/przełom czerwca.

http://www.skapiec.pl/site/cat/21/comp/317370
 

bieniok

New member
Cena tego modelu proponowana przez Panasonic Polska to 9999 pln.

Ps. Sam czekam na ten model. Cene znam od kolegi ktory pracuje w Panasonic Polska.

Pozdrawiam
bieniok
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
są już cenniki .
Sugerowany detal :
-50 PY 800 kosztuje 9999 zł
-50 PY 80 za 8999 zł
-46 PY 80 za 7999 zł
 

caesar

New member
50py800

Właśnie dostałem odpowiedź ze sklepu internetowego, cytuję:

Z odpowiedzi jakie uzyskaliśmy od przedstawiciela firmy Panasonic, model 50PY800P ma pojawić się w dostępności na polskim rynku na przełomie czerwca/lipca.



Nie wygląda to dobrze. Jak to się potwierdzi, to Panasonic Polska powiem żegnaj i kupię tv innej firmy.
 

luckyyJTD

New member
z tego co widac po danych technicznych to 800 ma inne/lepsze glosniki i funkcje PIPa. 800 jeszcze nie znalazlem w zadnym sklepie w Krakowie wiec wiecej nie wiem a chetnie bym sie dowiedzial w czym 800 jest lepsza/gorsza od 85
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

espero

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

rowniez mam taka informacje. Tak podobno twierdzi Panasonic Polska, ale juz tyle razy przekladali termin, ze nie za bardzo bym im ufal... Powoli zaczyna byc to kolejny produkt-widmo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fishi

New member
No tragedia z tym TV. Czekam już od maja na niego, a tu nic, zero tylko wodzenie za nos przez producenta i sprzedawców. Wpierw miał być w maju, potem przelom maj/czerwiec, teraz znowu przełom czerwiec/lipiec. Toz to chore poprostu. Ehhhh... miejmy nadzieję, że w końcu ktoś poda te PRAWDZIWE info.
Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
widocznie jest jakiś problem .
Ale nie ma czym się przejmować - prawie wszyscy oczekujący kupili Pioneera 5090 i są zachwyceni.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26497

Nocna feria barw z pełną ilością szczegółów. Świetnie spisuje się filtr 3+. Nie widać - jak w innych plazmach - osoby siedzącej przed ekranem i jego odbicia na ekranie.
p1070572gq1.jpg
 

espero

New member
Jutro tj. 7 lipca mamy "godzine zero" ;) 50PY800 maja pojawic sie w magazynach Panasonic Polska. Cos w to nie wierze, ale zobaczymy :)
 
Do góry