Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ponieważ umieściłeś w dziale Panasonica - rozumiem że oczekujesz ofert plazm Panasonica?
 

WaJa

New member
Jaka plazma?

Niestety kiki ale Pioneer 50" zaczyna sie od 10k (WAF) :-( . Na twój test samsunga nie mogę się doczekać, w związku z tym największą wiedzę teoretyczną na czas obecny mam o Panasonic'u. Nic nie wspominasz o LCD? To mnie trochę pocieszyło. Może nie będę musiał go kupować ze względu na warunki wyżej opisane? Ale jeszcze mam czas i z cierpliwością czekam na dalsze opinie, które pomogą mi w dobrym wyborze ;) .
Jak już zauważyłeś bardzo interesuje mnie porównanie Panasonic TH-50PY800 vs. Samsung PS-50A656.

Pozdrawiam ;)
 

bieniok

New member
Th50py800

jacekj16 napisał:
Bieniok, jeśli można wiedzieć, to gdzie i za ile kupiłeś ?

jacekj16

Witaj tak jak pisalem wczesniej kupilem w Panasonic Polska za 7449,26 pln
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WaJa

New member
Jaka plazma?

Sorry kavoo, ale ja mam na myśli tylko nowe plazmy. Zakładając, że jeszcze trochę czasu mi zejdzie na poszukiwaniach. Nie interesują mnie modele z tamtego roku. Jak by mi tak naprawdę zależało na pionku to na pewno znalazłbym te 4k, dołożył i kupił nowy. Jednak u mnie w rodzinie podejmujemy decyzje wspólnie i główna zasada to jakość do ceny. Jeżeli zakładając, że nie jesteśmy (mówię w imieniu rodziny) maniakami perfekcyjnego obrazu, to wystarczy nam coś tańszego. Przecież, żeby tak naprawdę uzyskać ten perfekcyjny obraz trzeba spełnić szereg warunków, które w moich warunkach mogą być nie do spełnienia. To tak jakby kupić kolumny np. Koda za 2k do bardzo akustycznego pomieszczenia a np. Nautilus Bowers & Wilkins za 250k do hali targowej. Jak myślisz, które będą lepiej grały. Wielu ludzi pakuje grube pieniądze w sprzęt, którego potem nie potrafią lub nie mogą w pełni wykorzystać. Moja rodzina (żona i córka), która w 80% będzie z niego korzystała, już z góry zapowiedziała, że jakieś zabawy w ustawienia ich nie interesują. Po prostu "on" and "play". I podejrzewam, że gdyby nie ja, to by kupiły nowego rupiecia za 2k i były zadowolone bo pewnie by lepiej grał niż obecny stary rupieć. Jak na razie tysiące ludzi kupuje plazmy firm panasonic, samsung i naprawdę są bardzo zadowoleni. Wystarczy poczytać fora w internecie. Problem tylko jest taki, żeby wybrać za te pieniądze, które możemy przeznaczyć na kupno nowego TV, najlepszy model w tym zakresie cenowym. I po to głównie, moim zdaniem, ludzie siedzą na forum, żeby nie mieć kompleksów, że mogli wybrać coś lepszego. Ja do takich należę.

Pozdrawiam.
 

kavoo

New member
WaJa napisał:
Sorry kavoo, ale ja mam na myśli tylko nowe plazmy. [...] Nie interesują mnie modele z tamtego roku.
Zaciekawiles mnie tymi slowami na tyle, ze - w wolnej chwili - prosilbym cie o rozwiniecie tego tematu. Bo dla mnie zabrzmialo to tak, jakbys powiedzial "interesuje mnie wylacznie nowy model samochodu, i dlatego wole kupic tegoroczny model Dacii Logan niz zeszloroczny model Audi A4, nawet, jesli zaplacic mialbym tyle samo"...

WaJa napisał:
Wielu ludzi pakuje grube pieniądze w sprzęt, którego potem nie potrafią lub nie mogą w pełni wykorzystać.
Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci - wielu na przyklad kupuje tegoroczne modele FullHD tylko po to, zeby... z odleglosci 4 do 5 metrow nie byc w stanie dostrzec nie tylko roznicy w stosunku do HD Ready, ale nawet naklejki "FullHD 1080p" na ramce ekranu ;)
 
Ostatnia edycja:

WaJa

New member
Kavoo - tak myślałem, że trochę z rozpędu źle sformułowałem początek, nie chcąc zaogniać dyskusji. Ale myślę, że dalsza część trochę lepiej odnosi się do moich oczekiwań.


pozdrawiam :) .
 

otan

New member
Bez reklam
ArtS007 napisał:
Nie gniewaj się, ale zanim zaczniesz kogoś dyskredytować, to najpierw podaj za ile kupiłeś. Np. z ceneo wynika, że ceny zaczynają się od 11 tys za goły telewizor. Podobnie ktoś mógłby powiedzieć, że kupił ten telewizor za 9899 i zarzucuć Ci wprowadzanie w błąd.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Edycja: Na próbę odwieszam blokadę wątku. Oczekuję, że nie będzie już bijatyki między obozami P.

ArtS :)


Nic dodać nic ująć :-D
Podawałem ceny internetowe ,a nie indywidualnie wynegocjowane.
Niektórym ludziom jak widać przydało by się powtórzyć wczesną podstawówkę.
 

WaJa

New member
Otan – nie gniewaj się, ale tan temat waszych sporów już jest zamknięty wszyscy wiedzą po swojemu o co chodzi.
Po co znów się kłócić kto ma rację. Lepiej powrócić do tematu, tak żeby innym pomóc w wyborze.


pozdrawiam :) .
 

otan

New member
Bez reklam
Ja nie jestem fanatykiem ani Panasonica ani Pioneera. Mój wybór nie jest moim marzeniem, ale jest kompromisem pomiedzy bardzo dobrą ceną a dobrą jakością. To nie są moje spory bo mi to wisi co kto kupi. Nikt mi nie płaci za reklamowanie tego czy innego TV.
 

kavoo

New member
otan napisał:
Podawałem ceny internetowe ,a nie indywidualnie wynegocjowane.
Tutaj tez masz cene indywidualnie wynegocjowana?
laugh.gif

http://www.allegro.pl/item400226805_pioneer_pdp_lx_5090_sklep_rtv_i_agd_raty_.html

Tak, jak napisalem Artowi w privie pare dni temu - to nie moja wina, ze ktos jest na tyle nieporadny, ze nie potrafi znalezc dobrej ceny na okreslony towar i bazuje na Skapcach czy innych Ceneo. Na dokladnie tej samej zasadzie mozna podac sugerowana cene 50PY800 z oficjalnej strony Panasonica, czyli 9999 zl. I ta informacja bedzie tak samo o kant dupy potluc jak twoje z kapelusza wziete wyliczenia, ze 5090 jest o 5 tysiecy drozszy od 50PY800
laugh.gif


Tak wiec proponuje, zebys juz zakonczyl to swoje trollowanie, bo szkoda miejsca na serwerze.
 

otan

New member
Bez reklam
Można faktycznie kupić Pioneera z podstawką i głośnikami za jedyne 11k.
Mozna tez kupić Panasonica za 7k.
Ceny dotyczą modeli full hd "50"
Róznica niewielka bo tylko zaledwie 4k.
 

WaJa

New member
Kavoo i otan całkowicie zdominowaliście ten wątek swoją bezsensowną sprzeczką.
Proponuję, żebyście tę kwestię wyjaśnili sobie prywatnie a nie na ogólnodostępnym forum.
Przecież czyta was mnóstwo ludzi, którzy nie wiedzą o co chodzi.
Jeżeli dalej będziecie kontynuować ten spór to nie wróżę długiego bytu temu wątkowi.
Proponuję podawać tylko ceny minimalne, z jakimi się spotkaliście a każdy niech sobie oblicza różnicę w swoim zakresie.
A tak na marginesie na angielskim Avforums jest podobny wątek, lecz zawiera mnóstwo ciekawych spostrzeżeń cenowych i technicznych bez zjadliwości i obrażania się – aż miło poczytać.
Bierzcie przykład z najlepszych i nie łapcie się za słowa.


Pozdrawiam
 

andy0409

New member
Test 50PY800

bieniok napisał:
Witam wlasnie odebralem dlugo oczekiwanego Panasonica th50py800 bede dzis testowal :)

Cześć,
mija już trzeci dzień jak odebrałeś plazemkę i cisza. Zlituj się nad wszystkimi zainteresowanymi i coś napisz. Ciekawe czy warto tyle czekać na ten TV?

Pozdrawiam i z góry dzięki.
 

bieniok

New member
Th50py800

andy0409 napisał:
Cześć,
mija już trzeci dzień jak odebrałeś plazemkę i cisza. Zlituj się nad wszystkimi zainteresowanymi i coś napisz. Ciekawe czy warto tyle czekać na ten TV?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Witam was wszystkich powiem tak.... jestem bardzo zadowolony z Panasonika
obraz wspanialy dzwiek powalajacy.Sygnal sd porownywalny z pionnerem 436 rxe co do HD na tunerze Kathreina przewraca :) SSUUPPEERR
 

bieniok

New member
Th50py800

Kilka Fotek
 

Attachments

  • DSC01798.jpg
    DSC01798.jpg
    28,7 KB · Wyś: 308
  • DSC01800.jpg
    DSC01800.jpg
    23,6 KB · Wyś: 278
  • DSC01811.jpg
    DSC01811.jpg
    28,5 KB · Wyś: 307
  • DSC01812.jpg
    DSC01812.jpg
    34,3 KB · Wyś: 310
  • DSC01816.jpg
    DSC01816.jpg
    32,5 KB · Wyś: 377
  • DSC01817.jpg
    DSC01817.jpg
    41 KB · Wyś: 295

bieniok

New member
Proszę nie cytować bez potrzeby. Szczególnie ostatniego postu w wątku. ArtS :)

Nie slychac Buczenia .Dodam mam male dziecko i slucham w nocy bardzo cicho Wiatrakow nie slychac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry