Panasonic seria X10 (TX-P37X10, TX-P42X10, TX-P50X10) test, opinie, wszy

szczypior1982

New member
Więc pozostało tylko czekać na jakieś opinie użytkownika. Ja już 3 tydzień czytam to forum i przeglądnąłem trochę już postów i chcę kupić 42" Plazmę. Początkowo chciałem kupić LG PG6900 ,ale po przeglądnięciu testów i opinii kikiego zrezygnowałem z tego modelu i zainteresowałem się Panasem PV80 oraz PY8. Teraz doszły te nowe z serii X10 i już całkowicie nie wiem co wybrać. Im więcej czytam to forum tym większe mam wątpliwości. Podejrzewam że obojętne którą kupie i tak będę zadowolony ,ale zawsze jest mały niepokój.

Pozdrawiam.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Soriek więc będziemy czekać z niecierpliwością na pierwsze opinie o nowym dziecku Panasonic. I oby był na plus bo cena jest naprawdę kusząca.
 

cygan

Member
Byłem w sklepie co ma 42X10 za 2830zł. Towar od ręki, tzn.na drugi dzień prawdopodobnie jak doślą. Plus, że osobiście można, dodatkowo 10 zł płacimy przy osobistym (dosył z głównego do siedzib swojej firmy). Więc za 2840zł mamy wgląd na miejscu i zabieramy go potem dużym kombi. Cena - rewelacja jak na premierę. Z tego co sie dowiedziałem, to początek z cenami i powinno być taniej. Wg mnie zdecydowanie nawet. Ja już jestem zdecydowany na niego, czekam na spełnienie 3 warunków:
1. pierwsze opinie użytkowników
2. nie gorszą jakość niż PV80
3. cena ok.2500zł czyli może 4-6 tygodni?

 

moontower

New member
A ja ten za 2830 zamowilem i w ciagu 3-5 dni powinien sie zjawic. Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje, poniewaz to moja pierwsza plazma, do tej pory crt 28cali ale powoli umiera wiec nie czekam na spadek cen.
 

irzi

Member
moontower napisał:
A ja ten za 2830 zamowilem i w ciagu 3-5 dni powinien sie zjawic. Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje, poniewaz to moja pierwsza plazma, do tej pory crt 28cali ale powoli umiera wiec nie czekam na spadek cen.
Czekamy na pierwsze wrażenia !
 

irzi

Member
cygan napisał:
Byłem w sklepie co ma 42X10 za 2830zł. Towar od ręki, tzn.na drugi dzień prawdopodobnie jak doślą. Plus, że osobiście można, dodatkowo 10 zł płacimy przy osobistym (dosył z głównego do siedzib swojej firmy). Więc za 2840zł mamy wgląd na miejscu i zabieramy go potem dużym kombi. Cena - rewelacja jak na premierę. Z tego co sie dowiedziałem, to początek z cenami i powinno być taniej. Wg mnie zdecydowanie nawet. Ja już jestem zdecydowany na niego, czekam na spełnienie 3 warunków:
1. pierwsze opinie użytkowników
2. nie gorszą jakość niż PV80
3. cena ok.2500zł czyli może 4-6 tygodni?


Dzięki za info
 

cygan

Member
Panas ponownie dał lipę na swojej stronie (od 2 lat z błędami zresztą). Napisane, że ma tuner DVB-T. Wersja na Polskę? Nie sądzę. W opisie jest też:
EPG dla DVB-T (7 dni) Gemstar EPG: Włoski, Niemiecki, Hiszpański; 7-Dni SI EPG: Francuski, Szwedzki



Ktoś może wie co to jest?
 

bluray

Banned
To żaden problem. PIONEER 5090H nie ma opcji na Polskę a na ustawieniach wielu inny pracuje bez problemu. Pioneer uaktualnia FW w tej sprawie.
W grudniu dołożyli Norway więc to nie jest problem.
W Tokio DVB-T POLAND nie istnieje.
Jak we wrześniu do niech dotrze, że wystartował w RP oficjalnie to się tym zajmą.
 

zoll

New member
Noo , broda1725 , ja dzisiaj byłem w Trójmieście w jednym ze sklepów rtveuroagd i dwaj kolesie z obsługi nic nie wiedzieli o nowych modelach Panasonica , pokazał mi jeden z nich ,że maja nowość....42PZ85:). A na stronce ichniej to mają i serię X i G wystawioną z cenami , he,he. Ale może się czepiam , może panowie mieli wiedzę z działu depilatory a przez przypadek podeszli do działu rtv. Ale z drugiej strony jest szansa zobaczyc w realu ( oby jak najszybciej ) te telewizory. Czy ktos z Was ma może info kiedy w sklepach MM można będzie zobaczyc te Panasy ?
 

adas1

New member
co wybrać ?

th-42pz85 czy tx-p42x10 ??
narazie kablówka (zwykła) z czasem jakaś platforma cyfrowa,dvix(laptop po hdmi) Dvd
 

zoll

New member
Noo , adas1 , PZ85 to full hd , a seria X nie . Wszystko zależy od Twoich wymagań , no i trza by zobaczyć tego X-sa w akcji , niech sie ktoś pochwali zakupem i wrażeniami.

aaa , asoz , dzięki za info.
 
Do góry