Panasonic seria X10 (TX-P37X10, TX-P42X10, TX-P50X10) test, opinie, wszy

Możesz się pochwalić jak to zrobiłeś? :)
Bo ja niby mam Język - Teletext - Preferowanyy polski, ale co z tego skoro dalej są krzaki.
 
Ostatnia edycja:

placid

New member
Ostatnie w ciągu jakiś dwóch tygodni zdarzyło się dwa razy że tv się wyłączył i od razu włączył , co to może być ? początki jakiej awarii ?
 

wachi40

New member
Gdzie można jeszcze znaleźć firmware 1.216 do p50x10y ?
Link z tego tematu do softu niestety nie działa
Jak sprawdzić nr. softu w telewizorze?
 

Przemo86

New member
Ostatnie w ciągu jakiś dwóch tygodni zdarzyło się dwa razy że tv się wyłączył i od razu włączył , co to może być ? początki jakiej awarii ?

Mam tak czasami w P42C10Y .Średnio raz na pół roku.

Mam pytanie z innej beczki. Pod HDMI 1 mam podpięty amplituner Onkyo, w którym sygnał wyjścia mam ustawiony na auto i zawsze znajduje mi 1080p. Trochę mnie to dziwi ponieważ TV to HD ready i niby nie obsługuje takiej rozdzielczości.

Spotkał się ktoś z tym ?

I do czego służy opcja w ustawieniach POWIERZCHNIA OBRAZU ? Ma być włączone, czy wyłączone ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

placid

New member
Ponawiam pytanie :)
ad 1 nie spotkałem ale to chyba nie stanowi żadnego problemu
ad 2 powierzchnia obrazu jakby powiększa obraz jest on troszkę poobcinany po bokach , widać trochę mniej ale większy jest , można ustawić jak się chce .

Mnie natomiast martwi że tv potrafi teraz wyłączyć się i od razu włączyć nawet dwa , trzy razy na dzień a czasami dobrze działa tydzień , tendencja się nasila
 
Do góry