Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

numion

New member
Niedawno wyszła wersja 0.6.1. Zainstaluj i zobacz może zacznie działać. Jaki dokładnie pojawia się komunikat jak klikasz na film?
 

tomik696

New member
witam.
mam podłaczonego panasa 50 v20 do HK avr 255 optykiem
gdy tv nadaje pcm siła głosu jest na poziomie 52 db ale gdy sie zmienia na dd musze podbijac na 65 .
bo nic nie słychac czy u was tez tak jest.. czy to wina tv
 

Pietrek_81

New member
Witam wszyskich,
Po 13 miesiącach użytkowania mojego Panasa 50VT20E podczas oglądania Tv coś strzeliło i się wylączył. Po ponownym właczeniu pojawił się czarny pionowy pas w prawej dolnej części matrycy - tak jaby wyłaczona sekcja matrycy z kolorowym ruchomym paskiem. Oczywiście zgłosiłem dzis na serwis. Czy ktoś ma pojęcie co mogło paść?
Dzięki za odpowiedź.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam wszyskich,
Po 13 miesiącach użytkowania mojego Panasa 50VT20E podczas oglądania Tv coś strzeliło i się wylączył. Po ponownym właczeniu pojawił się czarny pionowy pas w prawej dolnej części matrycy - tak jaby wyłaczona sekcja matrycy z kolorowym ruchomym paskiem. Oczywiście zgłosiłem dzis na serwis. Czy ktoś ma pojęcie co mogło paść?
Dzięki za odpowiedź.

pewnie matryca, pozostaje zgłoszenie do serwisu... ma gwarancję?
 

berkut

New member
Witam.
Użytkuję od dłuższego czasu tx-p42v20e. Sprawdziłem ilość godzin. Nazbierało się ponad 4000. Widzę, że obraz trochę uległ pogorszeniu. Jestem laikiem i ciężko napisać co dokładnie mi przeszkadza. Wydaje mi się, że czerń nie jest ta sama, problemy z ostrością, duchów jakby więcej widzę. Czy ktoś może dać kilka porad odnośnie skalibrowania obrazu po takim czasie użytkowania?
Pozdrawiam.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam.
Użytkuję od dłuższego czasu tx-p42v20e. Sprawdziłem ilość godzin. Nazbierało się ponad 4000. Widzę, że obraz trochę uległ pogorszeniu. Jestem laikiem i ciężko napisać co dokładnie mi przeszkadza. Wydaje mi się, że czerń nie jest ta sama, problemy z ostrością, duchów jakby więcej widzę. Czy ktoś może dać kilka porad odnośnie skalibrowania obrazu po takim czasie użytkowania?
Pozdrawiam.
to nie jest jakaś gigantyczna liczba godzin, powiedział bym że niewielka, zastanawiają mnie "duchy" może chodzi ci o powidoki? Bo duchów na plaźmie być nie powinno na LED krawędziowych i innych jak najbardziej.

Może zacznij od całkowitego resetu WSZYSTKICH USTAWIEŃ (ten reset zabezpieczony hasłem) i ustawienia wszystkiego od nowa czyli ustawienia, programy - sprawdź czy nie ma do twojego TV nowych sterowników.

Proponuję pogrzebać na forum na pewno były propozycje ustawień do tego modelu może dodać nieco ostrości i wyłączyć WSZYSTKIE polepszacze obrazu z ECO włącznie.

Co do powidoków to znajdz na forum Piooner Plasma Repair lub inny albo zapuść sobie cało ekranowo "kaszę" na ekranie na 4-6 godzin. :)
 

tomik696

New member
v 20 poszła do serwisu na pojawianie sie pixelozy z dekodera dvb-s na module cam c. polsatu/
po wskazówkach z serwisu głuwnego monter poprzestawiał cos ta,m w systemie serwisowym.
i stwierdził brak poprawy i wysłał zapytanie do serwisu panasonika w wawie.
czekałem 3 tygodnie dzwoniłem 4 razy do panoasonika i nikt nie wiedział co dalej .po miesiacu dali odp[owiedz ze tak ma byc.
dzis odpaliłem tv


KOSZMAR CO ZA ........ !!! TNIE NA KARZDYM KANALE OBRAZ SIE ZACINA GUBI SYGNAŁ ZAWIESZA SIE . NIE NAPRAWILI TYLKO POGORSZYLI SPRAWE///

szczególnie ze mieli mój mduł i karte do sprawdzenia.w serwisie
 

Attachments

  • panasmod.JPG
    panasmod.JPG
    155,1 KB · Wyś: 85
Ostatnia edycja:

codaco

New member
Po takiej naprawie to reklamuj i walcz o swoje, jak coś to uderzaj do rzecznika praw konsumenta. Ja walczę od września 2011 i póki nie będzie prawidłowej naprawy to nie odpuszczę i sam się wybiorę do rzecznika praw konsumentów, jeżeli panasonic będzie próbował się z tego wymigać. Póki co przeprowadzają naprawy, czekam do 5 i będą zgodnie z gwarancją żądał wymiany telewizora.
Reszta na priwa ;)
 

tomik696

New member
zaraz ci napisza ze tak ma byc.bo niewiedza co zrobic.

ciekawe czy ktos INNY Z FORUM tez ma takie same przypadłosci w swoich v lub vt z tunerami TVB-S
 
Ostatnia edycja:

codaco

New member
Z tego co piszą ludzie, od początku jak pojawiła się seria 20 w sprzedaży to problem jest ogólnie powszechny i występuje dosyć często bez względu na serię. Czyli wszystkie z 2010 czy to V, VT czy GW mają często tę przypadłość.
A jak nie widzą co zrobić to niech wymieniają nam na inne modele, z tego co wiem to w serii 30 już ten problem nie występuje.
Chyba przyszła pora aby w tej kwestii założyć nowy temat, aby zebrać więcej użytkowników z tym problemem. Jak będzie nas więcej to może wystosujemy jakiś wspólny pozew przeciwko panasonicowi, bo ile można robić z klientów debili i idiotów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry