Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

seneka

Member
Żeby zobaczyć zielone duchy najlepiej włączyć obraz gdzie mamy jasne elementy a między nimi elementy ciemne. Jesli ruch jest szybki to kolor biały zostawia za sobą zielona kometę na ciemnych elementach. Musi byc szybki ruch całego obrazu a tego filmowcy raczej unikają więc ta wada, mimo że widoczna, w praktyce jest trudna do uchwycenia. Chyba że włączysz grę - tutaj nie ma takich ograniczeń.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Żeby zobaczyć zielone duchy najlepiej włączyć obraz gdzie mamy jasne elementy a między nimi elementy ciemne. Jesli ruch jest szybki to kolor biały zostawia za sobą zielona kometę na ciemnych elementach. Musi byc szybki ruch całego obrazu a tego filmowcy raczej unikają więc ta wada, mimo że widoczna, w praktyce jest trudna do uchwycenia. Chyba że włączysz grę - tutaj nie ma takich ograniczeń.

Najlepiej to zobaczyć jak idzie jakiś czarno - biały materiał filmowy, jakieś teledyski.
 

bastek888

New member
Poszukajcie tego efektu na modelu VT20. Ogladalem na nim juz rozne materialy i zdecydowanie potwierdzam opinie, ze na tym TV plazmowym efekt green ghost jest najmniej widoczny i trzeba sie go doszukiwac bo jest praktycznie niewidoczny a nie jak to ma miejsce na np. modelu G20/V20 gdzie to po prostu widac znacznie lepiej. Wczesniej uzywalem plazmy Panasonica i Samsunga gdzie Samsung wychodzil znacznie lepiej do starszego modelu Panasonica na poziomie obecnego G20/V20 jesli chodzi o green ghosta. Przy zakupie VT20 rozwazalem opcje V20 ale po dolozeniu 1400zl oprocz szybszego fosforu to dodatkowo mamy jeszcze opcje 3D w cenie wifi i 2 pary okalurow jakby nie bylo to tez jest ponad 1000zl.
 
Ostatnia edycja:

sorenson

New member
Mam prośbę mógłby ktoś podać wymiary kartonu 50v20 bo nie wiem czy wejdzie mi w samochód. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 

Czarny1212

New member
Powiem Ci, że gdyby CRT miały możliwość posiadania większej przekątnej ekranu, mniej ważyły,nie miały takiej dużej pupy z tyłu i były dalej dostępne to bym się nie wahał i zostałbym przy CRT.
W każdym razie życzę nam zadowolenia z dokonanego zakupu wymarzonego telewizorka:smile:.



W pełni popieram tą opinię. Zwłaszcza, że większość sygnału oglądanego w TV to SD. W tym zakresie jakoś nie widzę konkurencji do starych i często zawodzących już CRT. Jedna konkluzja jaka mi się nasuwa to : nowa technologia do nowego formatu i tylko tu istnieje miłość z wzajemnością. Każda inna kombinacja to kulawy kompromis. Mnie rozczarował ten postęp w LCD i Plazmach zarówno w Sharp, Toshiba, Sony, Samsung czy Panas. Gdzieś tam na horyzoncie widać wysiłki Philipsa. Coś mi się zdaje, że trzeba sporo sprzedać tych LCD i Plazm aby producenci zgodzili się wreszcie na odstępstwo od zasady czerpania czystego zysku dla poprawy standardów. My konsumenci jesteśmy tu tylko .... dawcami :wink:.
 

robiegan

New member
Sz/Wy/Dł 30/87/135 cm
Według mnie to jest mały problem. TV powinien być transportowany w pozycji PIONOWEJ!? A jeśli nie to te wymiary masz podane!
 

sorenson

New member
Sz/Wy/Dł 30/87/135 cm
Według mnie to jest mały problem. TV powinien być transportowany w pozycji PIONOWEJ!? A jeśli nie to te wymiary masz podane!
Że musi być pionowo to wiem, ale chyba jest coś nie tak z wymiarem szer bo podałeś 30 cm a na stronce sam tv bez kartonu ma 33,5 cm.Pozdrawiam

Dokładnie mój błąd przecież stojak jest złożony - sorry za brak myślenia(zmęczenie po podróży) Dzięki za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
żaden współczesny tv ma nie więcej niż 10cm grubości, chyba że wliczasz łącznie z podstawą ale w pudle jest ona oddzielnie
 

kriswas

Member
Bez reklam
Mam ten Tv (42 V 20 ) od piątku,
tu nie ma mowy o żadnych duszkach a jeśli chodzi o jakość, wszystkie LCD łacznie z LEDowymi odpadają, przed kupnem zrobiłem bardzo dokładny rekonesans,
nie masz co się zastanawiać , kupuj ten telewizor będziesz bardzo zadowolony , nie wiem na który model polujesz , ale tytanowy v20 jest świetny ! chętnie odpowiem na wszystkie pytania dot tego TV

Wiesz kolego dawno już tak fachowo dogłębnej, pozbawionej jakiegokolwiek marginesu błędu, wręcz powalającej na kolana swym profesjonalizmem opinii, nie widziałem na tym forum :fool: Witamy groźnego konkurenta kikiego! Czekam z wypiekami na twarzy na kolejne dokonania w tej materii.
A jak na razie, ze względów meteorologicznych /wysokie temperatury/ polecam koledze schłodzoną wodę mineralną, bardzo pomaga na rozpalone umysły.
Sorki za ten sarkazm, ale jak nie masz co pisać to pisz może lepiej panegiryki, anuż ktoś Ci je wyda i świeża gotówka wpadnie. Bez urazy.:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

sokratess34

New member
Witam,
Posiadam tv TX P 42 V 20 i mam pytanie dotyczące w/w modelu.
Gdy włączam kino domowe i wyświetlane w nim menu tv zaczyna głośniej pracować. Kino domowe to LG HB965TZ, oczywiście podłączone hdmi.
Pozdrawiam, i proszę o pomoc.
 

Wojtekz

New member
Wiesz kolego dawno już tak fachowo dogłębnej, pozbawionej jakiegokolwiek marginesu błędu, wręcz powalającej na kolana swym profesjonalizmem opinii, nie widziałem na tym forum :fool: Witamy groźnego konkurenta kikiego! Czekam z wypiekami na twarzy na kolejne dokonania w tej materii.
A jak na razie, ze względów meteorologicznych /wysokie temperatury/ polecam koledze schłodzoną wodę mineralną, bardzo pomaga na rozpalone umysły.
Sorki za ten sarkazm, ale jak nie masz co pisać to pisz może lepiej panegiryki, anuż ktoś Ci je wyda i świeża gotówka wpadnie. Bez urazy.:eek:k:

...testujecie dużo wszelakiej maści sprzętu TV, chciałem po prostu wyrazić swoją skromną opinię dotyczącą mojego nowego telewizora, nie wiem co byłoby profesjonalną opinią wg KRISWAS'A ??? , że obraz na tej plaźmie
jest ciekawszy od ,.... ?? to I TAK zawsze jest subiektywne , nie podlączałem niczego lepszego sygnałowo poza BD , (choć jak wiecie róznie ten sygnał wygląda , materiał z postprodukcji może być różnie przygotowany, odtwarzacze BD też mają swoje poprawiacze sygnału) ,
nie dysponuję w domu odtwarzaczem HDCAMowym , ani żadnym bridgem żeby podłaczyć coś interface'm SDI ,, więc opinia opiera się tylko na standardowych sygnałach ,,,
telewizorek podobA mi się z wyglądu i jakości obrazu , cena 4500 za 42 cale też nie jest wygórowana,
 

Czarny1212

New member
Do WojtekZ

Szanowny kolega na sarkazm drugiego może odpowie słowami piosenki W. Młynarskiego ..." Panno Krysiu, kocham Panią - wszystko .... Jesteśmy na wczasach ...!"

Ot Wojtkowi podoba się ten telewizor jak Panna Krysia basiście z orkiestry męskiej :smile:
 

Wojtekz

New member
Szanowny kolega na sarkazm drugiego może odpowie słowami piosenki W. Młynarskiego ..." Panno Krysiu, kocham Panią - wszystko .... Jesteśmy na wczasach ...!"

Ot Wojtkowi podoba się ten telewizor jak Panna Krysia basiście z orkiestry męskiej :smile:


...z wad tego telewizora co jedynie mogę stwierdzić to zauważam , ale tylko przy bardzo dużym kontrascie i szybkiej panoramie delikatne przesunięcie ramki chrominacji , ale nie jest absolutnie wielka wada, mozna to zobaczyć z bliska , z około 3 m trudno to wychwycić , może na 52 jest większe, na 42 to niuans, niby mają być szybsze 42 z Vt , no ale ile czasu mozna rozważać kupno TV ?,
 

hcl4

New member
Co oznacza "przesunęcie ramki chrominacji"?? Czym to się objawia?? I jaki masz sygnał tv i ewentualnie na jakim materiale to widzisz?
 

sorenson

New member
Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy v20 czy używa ktoś modułu CI do odbioru cyfry lub polsatu, jeżeli tak to czy jest tak jak w v 10 że trzeba wybrać kraj instalacji jako niemcy czy normalnie Polske?
 
Do góry