Panasonic seria v10 wszystko na temat serii V10

pawelj18

New member
Witam ! Pisalem to juz w temacie o G15, sorry ze zasmiecam forum i pisze tez tutaj ale zauwazylem ze ten topic przeglada wiecej ludzie, a wiec przechodze do konkretów. Czy w G15 bedzie widoczny efekt judder ?? W V'ce tego nie ma, ale nie ma tez V'ki 46 calowej a G15 jest ... Prosze o odpowiedz gdyz jutro udaje sie po TV
 

pluto123456

New member
Witam ! Pisalem to juz w temacie o G15, sorry ze zasmiecam forum i pisze tez tutaj ale zauwazylem ze ten topic przeglada wiecej ludzie, a wiec przechodze do konkretów. Czy w G15 bedzie widoczny efekt judder ?? W V'ce tego nie ma, ale nie ma tez V'ki 46 calowej a G15 jest ... Prosze o odpowiedz gdyz jutro udaje sie po TV

Witam, tak jak pisałem w g15 judder jest widoczny ale tylko na blueray i to w duzo mniejszym stopniu oczywiscie z ifc on. jednak uwazam ze g15 to dobry wybór bo v10 potrafi zrobic z niektórych filmów i seriali teatrzyki i trzeba sie do tego przezwyczaić. judder w g15 jest niewidoczny dlo osób które nie wiedza co to jest, nikt z mojej rodziny nie zauważył tego, dobiero jak powiedzialem to powiedzieli ze faktycznie jest cos takiego ale ze sie czepiam.
 

El_Moreno

New member
Eurosporty HD Cyfrowego Polsatu na V10

Witam.

Czy ktoś z kolegów V10 ma tak problem - posiadam G15.

Cytat:
Napisał tomeklena
ześ

Witam.

Mam CAM cyfrowego polsatu.
Tak jak już gdzieś wcześniej pisałem nie odbieram kanałów eurosportu (odbiera tylko eurosport2)- nie wiem dlaczego? telewizor odnajduje je ale nie może ich rozkodować. Wszystkie inne kanały śmigają ok łącznie z kanałami HD !.
Ogólnie polecam jak nie chcesz mieć dodatkowej skrzynki dekodara i obsługa tylko jednym pilotem od TV :)

PS
Dziś zainstalowałem TwonkyMedia Server. Zdjęcia i filmy DiviX śmigają po sieci aż miło. You Tube i Picasa też przydatny bajer.


Witajcie.

Wyobraźcie sobie, że dziś zerknąłem ponownie na EUROSPORT HD i na EUROSPRT2HD i eureka !! rozkodowane !!!

Podjadałem się i dodałem je sobie od razu do listy ulubionych... i co lipa :sad: znowu nie może ich rozkodować. Co tu jest grane ?? nie mam pojęcia. Ale powiem wam ,że leciały na obu akurat mecze. Piękny odbiór !! szkoda:sad:

Co o tym sądzicie ?? może coś w ustawieniach modułu pokombinować ?? nie wiem co jest grane :sad:
Wszystkie inne kanały chodzą OK

Pozdrawiam

Jestem laikiem, ale moim zdaniem w przypadku Eurosportów HD to jest kwestia przekazywania uprawnień. Eurosporty są kodowane bodajże 5-oma systemami kodowania. W moim przypadku pomaga najczęściej dwukrotne, czasami kilkukrotne włączenie i wyłączenie (przyciskiem z boku) telewizora ustawionego na któryś z kanałów HD Eurosportu. Po rozkodowaniu można spokojnie przełączać między wszystkimi kanałami i do czasu wyłączenia telewizora nie zauważyłem utraty sygnału (sprawdzam to od ok. 2 tygodni i nie zdarzyło się, żebym nie mógł oglądać Eurosportów HD, kiedy chcę).

Jakby ktoś mógł wyjaśnić czemu tak się dzieje to będę wdzęczny.

p.s. na zwykłym Eurosporcie SD to niestety się nie sprawdza.
 

pawelj18

New member
Witam. Eh, duzo juz u mnie bylo wzniesien i upadkow zwiazanych z decyzja na temat kupna tv. Najpierw mialem kupic g15, potem v10 potem znowu g15 a teraz juz ostatecznie (poki co hehe ) jestem za v10. Dzisiaj zjezdzilem cala zielona gora !! i nigdzie go nie ma !! W magazynach juz od 2 miechow go niema wszedzie a tylko w media markt jest i to ostatnia sztuka wystawowa za 6700 !! Tyle za Tv nie da na pewno, tak a propo 50v10 byla za 7000, 300 zl roznicy ....

Wracajac do glownej mysli, bedac w neonecie powiedzieli mi ze moga vke zamowic i bedzie do 21 dni za 5500.
Jutro chce jechac do neonetu i go zamowic ale jakos tak mnie naszla taka refleksja. 5500 zl to duzo kwota chce aby tv byl naprawde suuuuuuuuuuuuuuper za ta kwote i mam do was prosbe a wlasciwie pytanie czy za ta kwote mozna kupic cos leszego od tego panasonica czy on jest wlasciwym wyborem ??
 

pawelj18

New member
Tak, ale cena pewnie bedzie porazajaca !! I nie wiadomo kiedy ta nowe wersja 20'tek wejdzie. Ja chce tv maks do tych 5,5 tys zl. To jest moj caly fundusz na to. Chcialbym najbardziej kupic tv do 4000 zl i za 1,5 tys jakies kino domowe, ale czy do 4000 tys doswiadcze czegos na poziomie V10 ?? Nie musi byc plazma, musi byc dobre !
 

LEVISS

Member
bierz 50v10 bedziesz zadowolony. a jeszcze tym bardziej za ta cene pozdrawiam .mam osobiscie 50 v10.nie chwale ze go mam.tylko dlatego ze super to dobry egzemplarz
 

pawelj18

New member
Media Markt zielona góra.

A ja zdecydowalem ze biore G10 plus kino domowe pioneer BCS-FS500 z blue ray'em. Dobry wybor ?? Mam nadzieje ze tak, bo g10 od V'ki rozni sie glownie funkcjami i wygladem, gdzie niektore z brakujacych funkcji dostarczy mi wlasnie ten pioneer ( jak odtwarzanie divx ). Jakosc obrazu jest taka sama, a nawet na avforum.com w tescie pisza ze g10 ma lepsza czern :) Na G20 nie czekam bo pewnie bedzie droooogie. Pozdrawiam !http://www.allegro.pl/item894947852_panasonic_tx_p42c10y_42c10_42c10y_neonet_gliwice.html
 

kater

New member
Ilość godzin: TX-P42V10E

Witam,

koleżanki i kolegów. :wink:

W jaki sposób mogę sprawdzić ilość przepracowanych godzin na TX-P42V10E?

Serdecznie pozdrawiam :)
 

Horszcz

New member
Stałem się szczęśliwym posiadaczem v10 42 cale. Pierwsze wrażenia poprostu suuuuper :)

Mam tylko mały problem z odtwarzaniem filmów a w zasadzie filmy idą tylko napisów nie czyta. Czy jest na to jakiś sposób? Będę naprawdę wdzięczny za podpowiedź.
 

brandt78

New member
@Horszcz
Zobacz np. na strone 46 tego watku...

@kater
To pytanie pojawia sie na forum chyba nawet raz na tydzien - wiec uzyj funkcji "Szukaj"
 

combo106

New member
Właśnie sprawdziłem mojego v10 i okazało się, że ma 975 godzin. Będę mu się bacznie przyglądał czy koło 1000 wypłowieje.
 

Fatal1ty

New member
Słuchajcie u Was też jest tak, że po włączeniu TV tak jakby dopasowuje czerń?? Tzn. tuż po włączeniu pojawia mi się jasna czerń momentalnie ciemna i w końcu jakby ta właściwa czyli troszke jaśniejsza i w końcu przechdozi do tzw. mrówek (nie używam anteny)?
 

gonzul

New member
Słuchajcie u Was też jest tak, że po włączeniu TV tak jakby dopasowuje czerń?? Tzn. tuż po włączeniu pojawia mi się jasna czerń momentalnie ciemna i w końcu jakby ta właściwa czyli troszke jaśniejsza i w końcu przechdozi do tzw. mrówek (nie używam anteny)?
Dokładnie tak samo. Zastanawiam się czy jest jakiś sposób żeby domyślnie włączał się na AV a nie na TV. W opcjach nie znalazłem.
 

gebolek

Banned
Tx-p42v10e

Panowie mam pytanie odnośnie softu do TX-P42V10E.
Na czeskiej stronie najnowszy soft ma numer .....12
Sprawdziłem w swoim TV, posiada numer ...13
Kolega, który kupił telewizor w tym miesiącu też posiada soft z końcówką 13.
Nie mogę znaleźć żadnej wzmianki o tym sofcie.
Czy ktoś coś wie na ten temat?
 

Krzych74

New member
Tx-P42V10E a TNK

Panowie czy może ktoś przerabiał oglądanie Telewizji Na Kartę przez Moduł Conax,bo ja już sprawdzilem kilka modułów i nie działa mi paczka TVN,jest fonia nie ma obrazu reszta kanałów działa?
 
Do góry