Panasonic seria TX-P42G30

Aaron

New member
Zapomniałem jeszcze o jednym. W temacie jest zawarty model 42` a ja dalej czekam na wersję 46`. W kilku sklepach internetowych mają w ofercie , ale po telefonach nie do końca jestem przekonany czy maja go realnie czy tylko jest to gra rynkowa. Fizycznie nigdzie w realnych sklepach nie znają daty wprowadzenia do sprzedaży. Może ktoś ma jakieś realniejsze daty do kiedy mam czekać na wybrany dzięki temu forum model ?
 

wujek dobro

New member
Mój model G30 nie widzi dysku zewnętrznego Samsung 500GB 2,5 ani w exFat ani e NTFS. Dysk Samsunga 1,5 TB 3,5 (z zasilaniem zewnętrznym) widzi bez problemu. Czy ktoś miał z tym do czynienia? Czy jest jakaś grupa dysków hdd których g30 nie widzi. Podzielcie się spostrzeżeniami.
 

jacek1969r

New member
Po wciśnięciu "mute" na amplitunerze żadnego bzyczenia nie słyszę, ... o przepraszam cisza trochę mi w uszach dzwoni :), jedynie jak się przysunę bliżej to jest jeszcze ledwo słyaszalny szumek wiatraczka. Instalację elektryczną mam nową, z uziemieniem. Ta plazma w odróżnieniu od moich LCD G20 ma wtyczkę z uziemieniem.
Obraz piękny, w moim zaciemnionym pokoju nie żałuję że nie wziąłem V20. Pewnie gdyby V20 stał obok to by mi było trochę żal, ale nie mając bezpośredniego porównania to czerń jest super, a rozróżnianie szczegółów w ciemnych miejscach w stosunku do LCD G20 to ogromna różnica, a przecież TV niewiele droższy.
 

barek71

New member
Cześć!!!! Zastanawiam się nad kupnem tego TV.

Poza oglądaniem TV kluczowym elementem jest PS3. Czy jest to odpowiedni odbiornik do konsoli ???

A może jednak lepszym pomysłem będzie Sony KDL-40EX710. Jednak z tego co słyszałem soniaki mają ogromny input lag co w przypadku gier na jakich gram je dyskwalifikuje. Doradzicie coś :)

A i jeszcze jedno jeżeli jednak poradzicie Panasa to wybrać model: TX-P42S20E czy TX-P42G30E ??? Chcę nadmienić, że na żadnych bajerach mi nie zależy internet usb i td. Liczy się jedynie jakość obrazu i komfort grania.....
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Cześć!!!! Zastanawiam się nad kupnem tego TV.

Poza oglądaniem TV kluczowym elementem jest PS3. Czy jest to odpowiedni odbiornik do konsoli ???

A może jednak lepszym pomysłem będzie Sony KDL-40EX710. Jednak z tego co słyszałem soniaki mają ogromny input lag co w przypadku gier na jakich gram je dyskwalifikuje. Doradzicie coś :)

A i jeszcze jedno jeżeli jednak poradzicie Panasa to wybrać model: TX-P42S20E czy TX-P42G30E ??? Chcę nadmienić, że na żadnych bajerach mi nie zależy internet usb i td. Liczy się jedynie jakość obrazu i komfort grania.....

Jeżeli pictures Quality only G30:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie trzeba się martwić .
Oczywiście jeśli przez pół roku będziesz grał non stop bez zmiany kanałów to co innego .Jeśli normalnie używasz nie ma problemu.
Przy teście wypalania bez śladu.
 

klocher

New member
Mam już u siebie ten TV jeżeli chodzi o wasze buczenie to musze was rozczarować , nie ma go ... :)

Jest jedynie jeżeli obraz jest cały biały wtedy tak musze przyznać że coś buczy jednakże ludzie .. ogladając np film czy grając w gre gracie bez głosu ? Przecież nie wtedy i tak nie uslyszycie buczenia :p
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Mam już u siebie ten TV jeżeli chodzi o wasze buczenie to musze was rozczarować , nie ma go ... :)

Jest jedynie jeżeli obraz jest cały biały wtedy tak musze przyznać że coś buczy jednakże ludzie .. ogladając np film czy grając w gre gracie bez głosu ? Przecież nie wtedy i tak nie uslyszycie buczenia :p

Klocher wrzucaj jakieś fotosy [SD.HD.GAMES] niech ten wątek się rozkoloruje w końcu mamy święta PISANEK:-D
 

klocher

New member
Klocher wrzucaj jakieś fotosy [SD.HD.GAMES] niech ten wątek się rozkoloruje w końcu mamy święta PISANEK:-D


Co dokładnie chcecie ?

Telewizji niestety nie moge sprawdzić dekoder mam jeszcze zwykły cyfry + za 2 miechy dopiero wymieniam :p

Ale mogę wam sprawdzic gry czy też jakiś film w hd ale z komputera


BTW z pendriva odtwarza filmy bez problemu z napisami również tylko nie wiem dlaczego w formacie mp4 mam film wrzuce na pendriva to dzwięku nie ma ..
 
Do góry