Panasonic seria PV80 i PV8

sowa4

New member
endrjub napisał:
skoro pojawiły sie za miedzą (czyt. w Czechach),

narazie to pojawilo sie jedynie info
a przynajmniej ja nie znalazlem miejsca wsieci/sklepu w czechach
gdzie moge "od reki" nabyc ta plasme:???:
 

uQuad

New member
sowa4 napisał:
ale gdzie? tego juz nie znalazlem
i panasonic.de takze milczy
Nie wiem, podali w parametrach takowa w tym tescie. Domyslam sie ze to jest jakas domyslna cena podana od panasonika.

edit/ hm na jednej PL stronie znalazlem poki co ceny za 37 i 42 cale 4,5k oraz 5k. Przesada zdeka. :-/ Dostepnośc pod koniec marca.

Z kolei na jakiejs austrackiej porownywarkce cen za 37'' generalnie sa sklepy co chca 1000 E. Za 42 cale nawet widzialem cene 1030.. z dostepnoscia za 3 tygle.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Tak, jak mówiłem. Trudno aby Panasonic potwierdzał wprowadzenie modeli PX, skoro w Polsce ich nie będzie. Będą ich odpowiedniki PV. Dlatego zadając pytania, należy pytać o nowe serie, a nie konkretne modele.

ArtS :)
 

cactus

New member
I znów są na czeskiej stonie Panasa:

http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4289

http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4288

I ceny niższe niż 70-tki. O co tu chodzi ?
Kolejna generacja (panel G11), lepszy kontrast (15 tys vs. 10 tys), lepsze wyposażenie (maja np 3 x HDMI, 1 X słuchawki), minimalnie słabszy teletekst (ale kto z tego dziś korzysta? po HDMI i tak nie chodzi), dłuższą zywotnośc (100 tys vs. 60 tys godzin) i niższy pobór prądu (w 42: 255 zamiast 270 W).

Więc dlaczego sa tańsze ?

Juz byłem nastwiony na 42PV70 ale po tym co widzę, rozsądek nakazuje chwile zaczekac i zobaczyć co to za cuda z tych 80-tek...
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Bo taki jest trend w niektorych firmach, ze nowe serie sa tansze od starych, co nie oznacza ze sa gorsze. Prawdopodobnie seria PV 540 bedzie kosztowac ok. 100 zl.
 

krzys128

New member
http://digitalo.pl/product_info.php?products_id=2510

pierwszy sklep udaje ze ma nowe plazmy - to co ciekawe ze na dole jest napisane
"Ten produkt będzie dostępny od dnia:Czwartek, 27 Marzec 2008."

Co do rynku czeskiego to zapisalem sie na newsy do jednego ze sklepow internetowych ktore beda mialy w ofercie nowego Panasa i dostalem odpowiedz dzisiaj ze bedzie on dostepny w 9 tygodniu czy juz po niedzieli. cena 26690kc czyli ponad 1000E :/ (ok. 3700zl)
 
Ostatnia edycja:

MarcusGawin

New member
Plazma TH-42PX80E

Witam wszystkich na Tym forum,mam pytanie:czy ta plazma kupiona w Niemczech będzie chodzić :???: u nas??? ,tj.czy fonnia jest zgodna z naszym systemem itp.Dodam iż noszę się z zamiarem zakupu tego modelu,a cena u sąsiadów jest atrakcyjna ok.1000 €.Wiele czytałem na temat porównania modelu 70 i 80 i myślę że to dobre rozwiązanie dla mnie.Dużo oglądam CP czasem DVD a zależy mi na komforcie oglądania z odleglości ok.4m.
z góry dziękuje za odpowiedź:grin:
 

sowa4

New member
to moze trzy?:D

na kilka sie pewnie jeszcze znajdzie zapotrzebowanie?!:grin:

w razie czego mam transport - kilka (?nascie?) sie zmiesci?:eek:k:
 

hardhumans

New member
A dlaczego miałby u nas nie chodzić. Ja nie widzę żadnych przeciwskazań. Sam zastanawiam się nad zakupem u sąsiadów ;-) z tym, że południowych.:)
 
Do góry