Panasonic PY85

maciek2x2

New member
Nie wydaje mi sie zeby byly jakies reperowane zwlaszcza w UK. Pierwszy model zamowilem jeszcze przed pokazaniem sie 42PZ85 w sklepach. To caly czas przeciez nowosc.
 

emski

New member
A może TH-42PY80 (TH-42PZ80)

Witajcie fani plazmy:bober:

Przeglądam tak sobie ceny, spadają a jakże, w związku z tym mam pytanie co sądzicie o panelu G11 Full HD w wersji TH-42PY80 (TH-42PZ80). Można ją kupić już za 4280 zł. Czy warto dopłacić ten nie cały tysiąc? (w stosunku do TH-42PV80) Planując eksploatację powiedzmy na 10 lat, mając na uwadze wprowadzenie tv cyfrowej, Blue Ray jest się nad czym zastanawiać, nie? Czy macie jakiś test telewizorów w tej wersji? Co sądzicie..

Pozdro...
 
Ostatnia edycja:

Pikmin

New member
Witam wszystkich;)
Odebrałem dzisiaj 46py, Panowie rewelacja telewizor :eek:k: , a obraz idzie jak torpeda.Super polecam wszystkim.
 

emski

New member
Proszę nie cytować poprzednika. ArtS :)

Witaj Pikmin a ile dałeś za to cudo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

markatan

New member
Odbicia w ekranie

Oglądałem dziś z bliska 46PY85. Co mnie zdziwiło!!
Akurat skończył się jakiś program i leciały napisy.
Stałem bardzo blisko ekranu i jak się przyjżałem z boku pod kątem to zauważyłem jakby dwa obrazy: jeden z matrycy a drugi jakby odbity w zewnętrznej jszybie zabezpieczającej matrycę?
Czy to normalne?
Druga sprawa to to że obok stał KDL-46X2000 i na nim obraz wydawał się dużo ładniejszy.To jak sądzę jest sprawa ustawień.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
to normalne, ale chyba nie będziesz oglądał z takiej pozycji by ci to przeszkadzało?

dokładnie wydawał się, jasne ustwienia, sygnał, no i może jeszcze oświetlenie ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szyba jest zabezpieczeniem matrycy . I nie przeszkadza w ogladaniu obrazu. Widać czysto i wyraźnie. Co do porówniania z Sony. To z sygnałów demo zawsze będzie takie wrażenie. W domu przy SD jest odwrotnie. Dlatego zamawiaj prezentację do domu przed zakupem unikniesz wielu stresów i oszczędzisz kasę . Niektórzy oszczędzają nawet tysiące złotych.
 

Pikmin

New member
jaroslawp
mam cyfrowy polsat ,ale to się zmini na hd ,x360 podłączony, no i pc (ale jeszcze nie próbowałem podłączyć)
 

Konował

New member
dario135 - ja podłączyłem swojego notebooka - Acera kablem HDMI z przejściówką DVI (czyli funkcjonalnie taki sam kabel jak Twój) i całość bardzo ładnie śmiga na Panasonicu TH-42PY85. Mój notebook ma natywną rozdzielczość 1680 x 1050 i bardzo ładnie chodzi na tym Panasonicu, natomiast jest jeszcze możliwość puszczenia rozdzielczości 1920 x 1080 i obraz wtedy jest przeskalowywany (wygląda to też bardzo ładnie) i wypełnia cały ekran 1:1

pozdrawiam vbmenu_register("postmenu_211731", true);
 

Muha

New member
witam

juz bylem zdecydowany na kupno 46py85, az tu nadle wypatrzylem telewizor samsung 50p96 i teraz sam nei wiem co mam zrobic, zwlaszcza ze ciezko teraz z dostepnoscia tych panasonikow.
mial ktos moze okazje porownac jakis model py serii8x z w/w samsungiem??

pozdrawiam
 
Do góry