Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
seneka

Piksele sprawdzałem po porostu na planszach testowych, roznych kolorach

I martwi mnie to ze nie ma całej kratki mimo sygnału 1920x1080 i wyłaczonym skalowaniu !!

Sprawdzcie to prosze u siebie
 

pruszków

New member
py800

Czy może ktoś opisać jak z odbiciami i powłoką antyrefl. rzeczywiscie ekran jest matowy? Domyslam sie, że obudowa świeci jak w innych modelach.
 

sittek

New member
maciek2x2 napisał:
Moj PZ85 nie ma np funkcji x.v Colour oraz 3d comb...
przecież w instrukcji w TH37PX80 jak byk jest napisane:
3D-COMB -Not valid on RGB,S-Video,Component,PC,HDMI and SD Card
not valid -nie obsługiwany, nie ważny

a co do obrazu w TV.
WEdług mnie wszystko zalezy od jakości sygnału.
Na BBC jest prawie HD, na innych gorzej,ale nie stwierdzam żadnych poszarpań,opóżnien i braków. Po prostu jest mniej ostry i już !!!!!! Ogl,ąda sie bardzo przyjemnie i wzrok sie nie męczy tak jak widziałem to na lcd!
Ale i tak zdecydownie lepszy niż na moim starym sony trynitron 100Hz ctr.
 

jtd

New member
Bez reklam
A Jak Powłoka Antyrefleksyjna, Ktos Z Was Ma Porownanie Do Py85 Czy Jest Lepsza ? Czy ekran jest matowy czy nie ?
 

gibi32

New member
HDTV_fan sprawdzałem dzisiaj mój tv programem nokia test monitor i wszystkie piksele są oki musiałeś kiepsko trafić ze swoim egzemplarzem
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
gibi32

Ja niestety często mam takiego pecha :(

Musze go w takim razie chyba oddac :(

gibi sprawdz jeszcze prosze obraz kontrolny czy masz wszystkie linie, tzn czy masz po lewej stronie panelu linie biała od gory do dołu jak i po prawej

Bo w moim brakuje z tych 1920 punktow :( - z jeden lub nawet dwa rzędy

Ps - a moze jestes pod jakims telefonem ?
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
JTD powinien pomyśleć o LCD. Plaza w jasnych pomieszczeniach sprawdzi się gorzej, ze względu na jej zasadę działania.

ArtS :)
 

RheeTCT

New member
Czy to tak trudno odpowiedzieć co się widzi na swoim tv?Dla mnie to też cholernie ważna informacja czy w tym ekranie odbija się wszystko co jest w pomieszczeniu,czy jest lekko chociaż matowy.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
JTD, przepraszam, jeśli Cię niechcący uraziłem, ale myślałem, że Kuro zaczął Cię wkurzać z powodu efektu odbić światła zewnętrznego. Nie zmienia to jednak faktu, że LCD może być dobrym pomysłem.

ArtS :)
 

zachary213

New member
PIP i PAP w PY800

Proszę o info szczęśliwych posiadaczy PY800 z jakimi wejściami działa PIP i PAP .

Z instrukcji do PY700 (w przypadku PY800 jest chyba podobnie) wynika, że nie można używać wielokrotnego okna dla HDMI, PC i karty SD (wyświetlane tylko w dużym oknie).
Czyli jak rozumiem wariant HDMI- HDMI nie pójdzie.
Czy więc działa kombinacja: wejście HDMI w dużym/głównym oknie oraz TV tuner, Euro lub component w mniejszym oknie w trybie PIP, lub pobocznym oknie w trybie PAP?
Czy wejścia Euro, component, TV tuner działają ze sobą w dowolnej kombinacji w dowolnych oknach?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Leszczu

New member
Pytanko
Sa juz te 50PY800 w sprzedazy bo dzwonie i dzwonie i mowia ze jeszcze panas PL ich nie ma :hmm: po mnistrzostwach to niech sobie je wsadza:eek:k: w.........:twisted:
 
Do góry