Panasonic przedstawia modele plazm na rok 2012 dostępne w Europie i ich ceny w euro.

k_mike

New member
wybiorę się jutro do Saturna (bo od jutra zaczyna się ta promocja) i sprawdzę co w trawie piszczy ;). dam znać popołudniu na forum czy to promocja Panasonica czy tylko Saturna :).

Bazując na własnym doświadczeniu taka obniżka ceny może być realna. Generalnie Saturn jest dosyć drogim sklepem, ale zdarzają się takie cenowe perełki (na 50-lecie Saturna były np gry na xboxa za 50zł).
 

k_mike

New member
to tak jak wczoraj obiecałem, dziś informuje co słychać w Saturnie. z tego co się dowiedziałem to promocja sklepu a nie samego Panasonica i dotyczy tylko tego modelu. wydaje mi się, że chcą sami wyprzedać starą serie, modelu 42G30 już nie ma na stanie (niedawno była promocja - był do kupienia za 2400zł) no a teraz padło na 42GT30. Więc jak ktoś jest zainteresowany to raczej warto, do tego widziałem jeszcze Samsunga BD-D5500 za ok 430zł, więc można całkiem fajny zestaw sobie złożyć.
 

accu

New member
Bez reklam
Nowe plazmy zapowiadaja sie ciekawie. Nie wiem czy to prawda ale avforums mozna przeczytac ze pobor energii w 50 calowych telewizorach plazmowych ma wynosic od 60 - 100wat
Panasonic Plasma TV 2012 | AVForums.com - UK Online - Page 2

O nowym procesorze juz wczesniej byly informacje np tutaj
Panasonic LSI UniPhier - najszybszy procesor do telewizorów? - Kino Full HD
W wyzszych modelach ma byc ten "procek"
tu tabelka
AVForums.com - View Single Post - Panasonic Plasma TV 2012
nizsze modele - MN2WS02?
Witam,
Jeżeli od 60 do 100 wat to rzeczywiście bardzo ekonomiczny pobór mocy.Niedługo się okaże,czy dane te są prawdziwe.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

digitalus

Banned
Na czeskiej i polskiej internetowej stronie panasonica nie podali jednak poboru energii.Ciekawe dlaczego.
W linku podanym przez kolege Im648 jest podany pobor energii ale rewelacji nie ma
 
Ostatnia edycja:

PapaSmurf

New member
Najważniejsze kiedy się pokażą w sklepach. Z ciekawostek to na czeskiej stronie Panasa jest seria GT50 a na naszej nie ma. Czyżbyśmy znowu byli Europą klasy C
 
Do góry