Panasonic przedstawia modele plazm na rok 2012 dostępne w Europie i ich ceny w euro.

pures

New member
Czyli mam rozumiec ze modele na 2011 bardzo potanieją ... a pod koniec roku znikną z półek wyparte przez modele na 2012...
 

fluid

Banned
ale Wy co niektorzy śmieszni jestescie (bez urazy ) , podnieta max, kwity odlozone itp itd a jeszcze zadnych testów nie bylo , nie wiadomo jak wypadaja te nowe plazmy ale kazdy juz zdecydowany ha ha
 

MaciekMR

New member
ale Wy co niektorzy śmieszni jestescie (bez urazy ) , podnieta max, kwity odlozone itp itd a jeszcze zadnych testów nie bylo , nie wiadomo jak wypadaja te nowe plazmy ale kazdy juz zdecydowany ha ha

Ja np. zakładam, że nie będą gorsze od tych sprzed 2 lat a i tak muszę kupić większy...

Pozdr.
MR
 

Boguszch

New member
Myślę, że większość ma nadzieję, że nowe plazmy będą lepsze do modeli 2011.
Ja na przykład mam nadzieję na pozbycie się często przytaczanego problemu "bzyczenia" modelu 42G30.
Jednak ze względu na brak kontynuacji tego modelu (brak serii G50 na Polskę) nasuwa się pytanie o alternatywę dla tego modelu....?
Dlatego myślę, że pozostaje cierpliwie poczekać na ceny u nas oraz porównanie serii G30 z nowymi modelami.
 

arwar

New member
Dzwoniłem do Panasonica.Powiedział gość,że vt50 należy się spodziewać na przełomie marca i kwietnia.Stwierdził,a wydawał się mocno kompetentny,iż różnica między vt30,a vt50 jest nie do porównania.Zarówno jeśli chodzi o parametry jak i o desing.Pożyjemy-zobaczymy:)
 

Boguszch

New member
Czyli jednak seria GT50 będzie dostępna - to znaczy będzie następca modelu 42G30...
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że u nas też...
 

smarcin3

New member
Właśnie dzwoniłem przed chwilą do Panasonica.
Miła Pani powiedziała mi że nie będzie serii Gt50 jeśli nic nie jest o niej wspomniane.
Niestety....
Czy jest ktoś wie jeszcze coś na ten temat?
a czekałem na tą serię.....
 

smarcin3

New member
Odpowiedziała mi jak każdemu przełom marca kwietnia.
Jeśli nic się nie zmieni do 15 marca (wtedy maja oficjalnie wystawić)to nie będzie seri gt50.
tylko czy jej wypowiedz była miarodajna ...-sam nie wiem
mam nadzieję że była niedoinformowana
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

ph88

New member
@digitalus, tabelka jest mało wiarygodna. Jest w niej mnóstwo błędów. Porównując ją z danymi TV na panasonic.pl (oraz w innych źródłach) jest sporo różnic, np. ST50 obsługuje DLNA (wg tabelki nie) i ma panel Focused Field Drive 2000, a nie 2500. Gradacja w tabelce 24k, a powinno być 12k.
 

k_mike

New member
w Saturnie (kraków) szykuje się promocja - Panasonic 42GT30 za 2700zł. Cena wydaje się aż za bardzo atrakcyjna, orientuje się ktoś czy to tylko "widzi-mi-się" Saturna, czy ogólnopolska obniżka cen Panasonic Polska mająca na celu wyprzedanie modeli z serii 30?
 

wojtekizk

New member
dedykowana klawiatura do Panasonica

Witam!
Nawet sprzedawcy nie mają bladego pojęcia jaka klawiatura nada się do technologii Viera Connect, a przecież w instrukcji jest napisane jasno, że TV współpracuje z klawiaturą USB nie wymagającą sterowników, czyli prostą, bez wodotrysków.
Sprawdziłem temat - ze zwykłą USB, nawet taką za 11zł. jest OKI.
Inna sprawa z klawiaturkami bezprzewodowymi, bo o takie przecież nam chodzi, do tego małe i poręczne.
Na allegro można znaleźć kilka podróbek, gdzie zapewniają że śmiga z TV Internet, niestety nie ryzykowałem.
Sprawdziłem za to klawiatury bezprzewodowe Logitech-a.
I tak MX5500 (ful wypas) niestety nie śmiga z Panasem....
ale za to tania i fajna klawiaturka Logitech Wireless Keyboard K230 za cenę od 89 zł. już działa znakomicie! POLECAM wszystkim, którzy szukają czegoś podobnego. Sprzedawcy uparcie twierdzą, że tylko dedykowana się sprawdzi, niestety sami nie wiedzą skąd taką kupić, za to wspominają o kosmicznej cenie takowej :)
Swoją drogą może ktoś ma doświadczenie w temacie kamerek "dedykowanych" do SKYPA?
 

Boguszch

New member
w Saturnie (kraków) szykuje się promocja - Panasonic 42GT30 za 2700zł. Cena wydaje się aż za bardzo atrakcyjna, orientuje się ktoś czy to tylko "widzi-mi-się" Saturna, czy ogólnopolska obniżka cen Panasonic Polska mająca na celu wyprzedanie modeli z serii 30?

Myślę, że aż tak niesamowicie niska cena to nie jest.
Masz tutaj http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-p42g30e.bhtml#afterSearch-42g30|| podobną cenę w sklepie internetowym z opcją sprawdzenia przed zapłaceniem.
A na pewno ceny G30 powinny zejść w dół...
 
Do góry