Panasonic PDP GT30

kaukaz

New member
Bez reklam
Rewelacyjny filter refleksyjny w panelu GT30 potwierdza porównanie z LG60PK250 i nie tylko padają już opinie że GT30 jest pod tym względem lepsza od VT20:eek:k:
jk.jpg (176.1 KB)
hg.jpg (75.6 KB)
 

Attachments

  • jk.jpg
    jk.jpg
    176,1 KB · Wyś: 1432
  • hg.jpg
    hg.jpg
    75,6 KB · Wyś: 1909

Adrian85

New member
Bez reklam
Tyle że Pk250 nie ma żadnego filtra,więc co tu porównywać ;)
Panas miał,ma i będzie miał najlepsze powłoki antyrefleksyjne.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Przy okazij test blue ray Panasonica bd110 redaktorzy HdTelevizija byli też zachwyceni PDp 50GT30 niedługo szykuję się pełny test tej plazmy
Wallpaper-1.jpg (153.5 KB)
Andja.jpg (102.3 KB)
 

Attachments

  • Wallpaper-1.jpg
    Wallpaper-1.jpg
    153,5 KB · Wyś: 228
  • Andja.jpg
    Andja.jpg
    102,3 KB · Wyś: 464

peterka1000

Member
Bez reklam
W redconie pojawiła się cena Panasonic TX-P50GT30 E 5899 zł , dostępny za dwa tygodnie . Jak w takowej cenie będzie to może TX-P50VT30 E zmieści się w 7000 zł . Ale chyba to mało prawdopodobne . :)
 

Marszałek

New member
Prawie 6000 zł za 50" z serii GT30 to zdecydowanie za dużo. Sprzedaż ruszy z kopyta jak cena spadnie z okularami w zestawie do ok. 4500 zł i niżej. W końcu podobny GT20 42" chodzi po 3150 zł i to dopiero jest hit sprzedaży!!!
 

claudio

Member
no skoro cena 50GT30 bedzie podobna do 50VT20 to poczekam na wiecej testow i sie kupi lepszy telewizorek :) ale oczywiscie chcialoby sie VT30..ale szkoda kasy na tv :)
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Następny test GT30 problem z 50hz [mniejszy]ale istnieje reszta rewelacja niesamowity wspólczynnik czerni w pomiarze ansi 0,022 połowę lepszy niż w VT20:krol: praktyczny brak powidoków i przesłuchów w 3d resztę przeczytajcie tuhttp://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.avforums.com/review/Panasonic-GT30-TX-P50GT30B-42GT30-46GT30-50-Inch-3D-Plasma-TV-Review.html&prev=/search%3Fq%3Davforums%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3Defa%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhhJBNoZJ3y1fvfYttx_HV_G0j39CQ
 
Ostatnia edycja:

zusu

New member
W recoonie dziś pojawiła się cena vt30 6599 ale coś mi się nie chce wierzyć, bo to troche malo za flagowy model tym bardziej ze w sklepie cyfrowyswiat jest cena 8199... Ktoraś musi być z kapelusza:)
Czekam na ten model z niecierpliwością, bo byłem zdecydowany na vt20, ale ze względu na brak supportu dvb-c w Polsce zrezygnowałem. Właśnie taka opcja mnie jedynie interesuje. Chcę mieć kartę CI, a nie kolejne pudełko i pilota. Jak bym chciał monitor to bym sobie kupił monitor, a nie tv robiący za monitor:)
Trzeba poczekać do Świąt i chyba wszystko będzie jasne.
 

beretto

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam kolegów zapalonych w poszukiwaniu względnie najlepszego tv na rynku - do takich mam nadzieje należą gt30 i vt 30. Pierwsze spostrzeżenia po wizycie w magnolii we wrocławiu : (Super sprawa ponieważ stoją obok siebie 42'' vt20 i gt30; demo panasonica- na obu to samo).
- GT30 wyraźnie lepiej pokazuje ciemne sceny (scena z chodzącym czarnym kotem na tle zaciemnionego pokoju; na innych scenach też widać więcej szczegółów i tu ważne! - teoretycznie można zwiększyć poziom jasności który pokaże więcej szczegółów ale na GT30 czarny jest bardziej czarny!!! - Dla mnie rewelacja !
- Druga sprawa to poprawa ostrości obrazu. Tutaj może się czepiam ale VT jakby delikatnie rozmydlał obraz ( stwierdzone po co najmniej kilkudziesięciu wizytach w różnych centrach handlowych gdzie świecił VT- tak na marginesie - ile trzeba się nachodzić żeby kupić tv który sprosta wymagania maniaka :)). W GT przynajmniej ja widzę poprawę!

- Teraz najbardziej interesuje mnie sprawa czarnego przy zaciemnionym całkowicie pomieszczeniu, z niecierpliwością czekam na jakieś testy.
Pozdrawiam !
 

Cichy123

New member
Witam kolegów zapalonych w poszukiwaniu względnie najlepszego tv na rynku - do takich mam nadzieje należą gt30 i vt 30. Pierwsze spostrzeżenia po wizycie w magnolii we wrocławiu : (Super sprawa ponieważ stoją obok siebie 42'' vt20 i gt30; demo panasonica- na obu to samo).
- GT30 wyraźnie lepiej pokazuje ciemne sceny (scena z chodzącym czarnym kotem na tle zaciemnionego pokoju; na innych scenach też widać więcej szczegółów i tu ważne! - teoretycznie można zwiększyć poziom jasności który pokaże więcej szczegółów ale na GT30 czarny jest bardziej czarny!!! - Dla mnie rewelacja !
- Druga sprawa to poprawa ostrości obrazu. Tutaj może się czepiam ale VT jakby delikatnie rozmydlał obraz ( stwierdzone po co najmniej kilkudziesięciu wizytach w różnych centrach handlowych gdzie świecił VT- tak na marginesie - ile trzeba się nachodzić żeby kupić tv który sprosta wymagania maniaka :)). W GT przynajmniej ja widzę poprawę!

- Teraz najbardziej interesuje mnie sprawa czarnego przy zaciemnionym całkowicie pomieszczeniu, z niecierpliwością czekam na jakieś testy.
Pozdrawiam !


Dziwna sprawa bo ja ogladalem te same TV w tym samym sklepie tydzien temu i powiem szczerze ze poziom czerni byl baaardzo zblizony, na niektorych scenach lepszy na GT30 a na innych na VT20.
Ale kolory zdecydowanie lepsze na VT20.
 
Do góry