Panasonic opusci rynek telewizorów plazmowych w 2014 roku !

Status
Zamknięty.

maderos

Member
Bez reklam
Aż się boje co to będzie jak plazmy przestaną być produkowane ( szczególnie przez Panasa ) :/ Jeśli OLED okaże się niewypałem to co zostanie? Ehh...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie bój się końca świata z tego powodu nie będzie,coś wymyślą za to im płacą a i Ty przestaniesz z upływem czasu do tego problemu tak emocjonalnie podchodzić.Pamiętaj,że są jeszcze najważniejsi czyli akcjonariusze a oni nie pozwolą na straty,stagnacje w ekonomii liczy się zysk takie prawo i modły czy sentymenty tego nie zmienią.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Oficjalna informacja - Panasonic nie rezygnuje z produkcji i sprzedaży paneli plazmowych, rezygnuje z dalszego rozwijania technologii plazmowej :D
Ciekawe co w takim razie będą w nich jeszcze rozwijać ? smart funkcje a może dadzą Studio master panel do serii VT70 ?:D i to w tej samej cenie :).Zobaczymy już 7 stycznia na CES 2014 albo g...o zobaczymy.TAKŻE PROPONUJE WSTRZYMYWAĆ SIĘ Z ZAKUPEM TERAZ , to tylko 3 miesiące.
 
Ostatnia edycja:

Harsser

New member
Aż się boje co to będzie jak plazmy przestaną być produkowane ( szczególnie przez Panasa ) :/ Jeśli OLED okaże się niewypałem to co zostanie? Ehh...

Bez przesady :) Po pierwsze LEDy dorownują juz plazmom. Po drugie myślę, że OLEDy będą hitem. Po trzecie - jak CI się nie spodoaba zawsze będziesz mógł kupić używaną plazmę Panasonica :)
 

brosmario

New member
w saturnie w niemczech widzialem na wystawce tv 85" LG 4K za 34 tys euro, bardzo ładny obraz ma. :) wiec jest godny nastepca do zastapienia tv plazmowych fulhd
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Bez przesady :) Po pierwsze LEDy dorownują juz plazmom. Po drugie myślę, że OLEDy będą hitem. Po trzecie - jak CI się nie spodoaba zawsze będziesz mógł kupić używaną plazmę Panasonica :)
A niby które LED-y mają kontrast ANSI na poziomie 18000:1 ?:-D Poprzednie modele Sony HX955 miały max 4000:1 ale efekt "halo" ich deklasuje.Gdyby nie to mruganie i dithering powodujący że obraz nie ma czystości jak powinien, plazmy były by niezastąpione.OLED-y będą hitem jak cena spadnie do dzisiejszych najlepszych modeli-przynajmniej, bo inaczej będą tylko straszyć ceną no i niedoścignionym obrazem.Ale pewnie potrwa to z dobre 4 lata !!!!!
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
w saturnie w niemczech widzialem na wystawce tv 85" LG 4K za 34 tys euro, bardzo ładny obraz ma. :) wiec jest godny nastepca do zastapienia tv plazmowych fulhd
W Warszawskim Saturnie w Arkadii też stoi Samsung 4K Full led 85 cali za jedyne 149 999 zł :mrgreen: Rama jak huśtawka ale obraz daje po gałach, ciekawe jaki to ma kontrast i ile stref wygaszania, bo to już nie żaden tandetny krawędziowiec tylko dopracowany raczej chyba najlepszy led:krol:http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/uhd/UE85S9STXXH
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Bez przesady :) Po pierwsze LEDy dorownują juz plazmom. Po drugie myślę, że OLEDy będą hitem. Po trzecie - jak CI się nie spodoaba zawsze będziesz mógł kupić używaną plazmę Panasonica :)
Tak...
Napisz konkretnie które. I ile kosztują.Bo rewelacyjną plazmę w rozmiarze 65'' kupisz za 8tzł.
Mówię o modelu ST60. Masz lepszy LED w tym rozmiarze i tej cenie?
Może OLED?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to znaczy lepszy? Oczywiscie ze kupie lepszy, lepszy dla mnie.
To sa dwie rozne technologie, nie ma czegos takiego jak "lepszy", bo jedna i druga technologia ma wady. Gdyby to byl OLED, to co innego.
 

pantomima

Banned
Armanig - mój stary siedzi na takim 28" crt Panasonica i dla niego jest to najlepszy tv jaki zaistniał...

Stwierdzenie 'lepszy dla mnie' - nie jest trafne w tym wypadku .

A jak najbardziej można zastosować w tym przypadku porównanie lepszy/gorszy :d - tym bardziej jest to uzasadnione ze mamy do wyboru 2 różne technologie i miedzy nimi można dokonać wyboru ktora lepiej generuje obraz najbliższy temu rzeczywistemu , najbardziej realny .min mniej przekłamane kolory itp itd .

Np.98dci - kojarzysz pewnie ten termin ;) + lepsza czern a tym samym głębia obrazu...

Wynik z góry wiadomy . gdybać można jedynie pod katem wad ktore jak najbardziej tak !- obydwie technologie posiadaja . nawet nie wykluczając Oled - bo na chwilę obecna nie jest to jeszcze tv doskonały .
 
Ostatnia edycja:

maderos

Member
Bez reklam
Wszystko zależy od finansów. Nie można porównać plazmy za 4k do leda za parenascie tys.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

kobietakot

New member
Jeżeli to prawda

to popyt na plazmy Panasonic tak wzrośnie, że Panasonic zapewne zmieni zdanie :)
Sama stanę w kolejce po najnowszy VT60, mam VT50 i nie zamieniłabym na nic innego :):krol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry