Panasonic opusci rynek telewizorów plazmowych w 2014 roku !

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny. Ta plotka krąży od trzech lat.
Odgrzewana jest przy byle jakiej okazji.
Panasonic na CES 2014 pokaże kolejną linię telewizorów plazmowych.
Panasonic nic nie wie o tej informacji - bo pytałem.

Nowe serie modeli V70 już są dokumentacji pokazowej.
Kiedyś zapewne przestanie produkować plazmy jak wprowadzi OLEDY w rozsądnych cenach.
Taka jest naturalna kolej rzeczy.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Możesz być spokojny. Ta plotka krąży od trzech lat.
Odgrzewana jest przy byle jakiej okazji.
Panasonic na CES 2014 pokaże kolejną linię telewizorów plazmowych.
Panasonic nic nie wie o tej informacji - bo pytałem.

Nowe serie modeli V70 już są dokumentacji pokazowej.
Kiedyś zapewne przestanie produkować plazmy jak wprowadzi OLEDY w rozsądnych cenach.
Taka jest naturalna kolej rzeczy.
Chyba raczej VT70;) ale co z ZT 70 ? gdzie można podpatrzeć tą dokumentację pokazową ?:blagam:Żeby chociaż dali Europie ZT70 w 65 calach !!!!! A inny portal twierdzi że przestaną produkować w marcu 2014 http://www.chip.pl/news/sprzet/rtv/2013/10/panasonic-konczy-z-plazma
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Z drugiej strony to co oni mogą jeszcze poprawić, jasności leda i tak nie zdołają zrobić, tylko mogli by dać nam ZT w 65 calach ale ktoś kto ma teraz zamiar kupić, musiałby znowu czekać jeszcze 6 miesięcy.Dla mnie mogą kończyć z tą technologią, OLED-y szybciej stanieją.
 

southorn

New member
Masz na myśli OLEDy? :D
Bo paneli plazmowych lepszych już nie będzie. Z informacji prasowych wynika, że dział rozwoju został zamknięty (przesunięty do oled) i technologia plazmowa nie będzie już rozwijana. A zatem panel, który jest w ZT60 jest "rozwojowo" ostatnim i nietrudno przewidzieć, że za jakiś czas będzie sprzedawany w coraz tańszych TV aż do wyczerpania zainteresowania plazmami (mam nadzieję spowodowanego coraz dostępniejszymi oledami).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plazma UHD była już prezentowana NA targach w Berlinie w 2010 roku.

015_P1630806.JPG


Na razie plazmy będę produkowane zarówno Panasonica jak i Samsunga.
 

pantomima

Banned
Mam na myśli pdp .
W najnowszej gamie plazm Panasonica pojawi sie coś lepszego od zt60 i to nie jest taki mój głupi wymysł ;) Jest ku temu pewna przesłanka o której niestety nic więcej powiedzieć nie mogę ;P
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Serie nowe to serie ST, GT, Vt. Raczej Zt 60, jako topowy model nie będzie podlegał tu zmianie. Tak było również historycznie.
 

pantomima

Banned
Ale raczej najmocniejsza plazma z nowej gamy bedzie bazowała na zt60 + jakieś delikatne poprawki ... Zawsze można coś skorygować ;)
Właśnie zastanawia mnie jak to rozwiąże Panasonic w nowym wydaniu .Jakiej treści inf zamieści , jak zmanipuluje , jak zamiesza aby nie podważyć jakości topowego modelu jakim jest zt60 w stosunku do nowego modelu vt który nie bedzie mógł przecież odbiegać parametrami...
Nie cofamy się panowie , wręcz przeciwnie :d
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj na wp albo onecie byl material z ktorego wynikalo ( moze nie do konca ) ale jednak .... ze panasonic raczej ma zamiar wycofac sie z plazm... ale na konkrety chyba trzeba bedzie poczekac do przyszlego roku...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,czy to jest ważne czy za rok czy dwa? Technologia jest przestarzała i producenci plazm dobrze o tym wiedzą! Producent który nie wejdzie szybko w Oled czy inne wynalazki zostanie z ręką w nocniku i skończy na śmietniku historii,takie są prawa rynku i nie ma tutaj miejsca na sentymenty i tyle i aż tyle.
 

digitalus

Banned
Witam
Takie informacje przekazywane przez reutersa sa prawie kazdego roku.Nic z tego nie wynika.Przykladowo w 2011 roku byla podobna informacja.Reuters to nie juz wiarygodna firma.
W linku nizej najnowsza informacja.
Panasonic dementuje: nie rezygnujemy z telewizorów plazmowych

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/7...nie-rezygnujemy-z-telewizorow-plazmowych.html

Panasonic dementuje informacje, iż zamierza od marca przyszłego roku zakończyć produkcję telewizorów plazmowych.
Japoński koncern wyjaśnia, iż informacje podane przez światowe agencje i media, nie pochodzą od niego.


Rok 2012 , podobna informacja,Panasonic zakonczy produkcje telewizorow.
http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Koniec-telewizorow-Panasonic-Bzdura,wid,15059614,wiadomosc.html
Rok 2009, LG rezygnuje z plazm
LG zrezygnuje z telewizorów plazmowych do końca roku?
LG zaprzecza ze rezygnuje z pdp
LG będzie nadal produkować telewizory plazmowe
itd, konca nie widac:)
Jesli bedzie oficjalny komunikat jak w przypadku pioneera to wtedy na pewno bedzie koniec pdp
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry