Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

rybka.w

New member
Korniszon napisał:
rybka.w - nie ma nic lepszego od czystej wody,i delikatnej szmatki.Z pewnoscią są autorzy takich ksiazek którzy uczą jak wycierać ekaran w telewizorze. Ja nie jestem inteligentny i szerszenia na ekarania TV nigdy nie będę zabijał. Ty może ze swoim szerszeniem za długo czekałeś i przyschnął na Twoim LCD. Jeżeli zostałeś urazony - to przepraszam.


:cool:Nie przyschnął:p Ale to nie o to chodzi. Otrzymałem odpowiedź na pytanie. I to jest ważne. Pozdrawiam :grin::grin::grin:
 

rybka.w

New member
Danek1 napisał:
Czy ten LCD jest wyposazony w funkcję automatycznej głośności , brak której jest szczególnie odczuwalny przy emisji reklam?

Nie znalazłem takiej funkcji u siebie, ale zauważyłem np. że głośność jaką ustawisz i z jaką wyłączysz odbiornik będzie zapamiętana przy uruchomieniu. Pozdrawiam
 

Danek1

New member
Poziom głośności

Nie zrozumiałeś mnie. Nie chodzi mi o zapamiętanie poziomu głośności tylko o to , czy przy emisji reklam , które nadawane w przerwie, są zwykle znacznie głośniejsze niż np. oglądany film , w tym LCD głośność przy reklamach jest taka sama , jak w oglądanym filmie czy też jest tak , jak w odbiornikach konwencjonalnych, gdzie reklamy wręcz wyją ( zamotałem się w tym zdaniu, ale pewnie wiesz, o co mi chodzi).Pozdrawiam
 

dagie

New member
Danek1 napisał:
Czy ten LCD jest wyposazony w funkcję automatycznej głośności , brak której jest szczególnie odczuwalny przy emisji reklam?

Ten odbiornik nie ma takiej funkcji, ale z tego co wyczytałem na tym forum telewizory wyposażone w taką funkcję też nie radzą sobie najlepiej z tym problemem. Zresztą ten telewizorek ma dźwięk o niebo lepszy i "łagodniejszy" niż mój poprzedni Panas CRT więc jestem zadowolony i reklamy tak bardzo mi nie przeszkadzają;)
 

karoo

New member
????????????

Która z opcji rozciągnięcia jest najlepsza? Czy do kanałów analogowych wystarczy 2,25-2,5m?A czy te głośniki są kiepskie, czy nie?
 

nervosol

New member
Pojęcie "najlepsza forma rozciągnięcia" jest nie za bardzo trafnym pojęciem, albo godzisz się na "auto" albo dajesz 4:3 oceniasz co to mniej więcej za format i wybierasz najmniejsze zło (format). Głośniki jak na zabudowane w obudowie grają przyzwoicie (pamiętaj o regulacji barwy tonu należy z ją zastosować).
 

kacperek70

New member
dagie napisał:
Ten odbiornik nie ma takiej funkcji, ale z tego co wyczytałem na tym forum telewizory wyposażone w taką funkcję też nie radzą sobie najlepiej z tym problemem. Zresztą ten telewizorek ma dźwięk o niebo lepszy i "łagodniejszy" niż mój poprzedni Panas CRT więc jestem zadowolony i reklamy tak bardzo mi nie przeszkadzają;)

A ja posiadam 29" CRT LG z taką funkcją (tam nazywa się się to AVL) i działa rewelacyjnie. Nie tylko nie "rozgłaśnia" reklam, ale utrzymuje ten sam poziom dźwięku przy zmianie programów.
 

dagie

New member
kacperek70 napisał:
A ja posiadam 29" CRT LG z taką funkcją (tam nazywa się się to AVL) i działa rewelacyjnie. Nie tylko nie "rozgłaśnia" reklam, ale utrzymuje ten sam poziom dźwięku przy zmianie programów.

To rewelacja:) Coś takiego przydałoby się w kazdym tv - zwłaszcza ta druga opcja:cool:
 

karoo

New member
??

Czy ktos mógłby pokazać jakieś zdjęcia , które pokazują jak na zwyłych kanałach wygłądają obcje rozciągnięcia. Z góry dziękuję!
 

karoo

New member
Czy ktos mógłby pokazać jakieś zdjęcia , które pokazują jak na zwyłych kanałach wygłądają obcje rozciągnięcia obrazu(AUTO,4:3 Pełny,Rozszerzony,Zoom itp). Z góry dziękuję!:cool:
 

kozikpl

Member
Witam
Jeżeli nie stanie się nic niespodziewanego na dniach będę posiadaczem tego LCD
Będzie on w dużej mierze pracował jako monitor do kompa (ale do filmów sd jak i hd).
Zastanawiam się tylko jak najlepiej podłączyć kompa pod TV- odległość to 3m (albo 5m) muszę dokładnie policzyć.

W kompie mam GForce 7300GT z wolnym złączem DVI (ew. przejściówka na D-SUB).
Poradźcie co będzie najlepszym wyjściem, kasa nie jest taka ważna bo wolę dołożyć ale mieć jakość na najwyższym możliwym poziomie.
 

karoo

New member
Karoo

Czy ktos mógłby pokazać jakieś zdjęcia , które pokazują jak na zwyłych kanałach wygłądają obcje rozciągnięcia obrazu(AUTO,4:3 Pełny,Rozszerzony,Zoom itp). Z góry dziękuję!:cool:
 

bemx2k

New member
Cos cienko sie doprosic o jakiekolwiek fotki sprzeta
ludziska maja LCD po 3-4 tysiaki
a na cyfrowke za 500zl braklo chyba :/

Dodam ze dobrze wykonana fotka potrafi duzo pomoc w wyborze TV
jeden koles zrobil mi fotke Macro z odleglosci 30cm od TV
z wyswietlanym desktopem visty , po tej fotce moglem stwierdzic
ze ten panasonic daje z PC obraz zyleta poprzez DVI>HDMI .


jak juz ktos zrobi pare ladnych zdjec , to poprosze
tu mozecie je uploadowac za free
http://www.imageshack.us/
potem wstawic jednego z linkow , drugi liczac od gory bedzie najlepszy :)

pozdrawiam

by the way
http://img523.imageshack.us/my.php?image=lmd70up3.swf
 
Ostatnia edycja:

hoodlum

New member
Własnie fajnie było by te fotki w końcu zobaczyć. Moze jest jednak tak ,że wiekszość formułowiczów się tylko chwali ,ze posiada Panasonica?:niewiem:
 
Do góry