Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

fiaam

New member
irroo napisał:
To że na kanałach nadających sygnał HD jest ideał to norma w telewizorach lcd hd ready , mi chodzi o kanały z sygnałem SD.

Przykładowo: Puszczam film na AXN i jest tak ładny obraz, że żona mnie ostatnio pytała czy to jest w HD
 

Lolek7825

New member
997marek napisał:
Witam zamówiłem jeszcze nie dostałem potwierdzenia ale jak dzwoniłem
gostek mówił jakieś 7 dni miał sam oddzwonic co i jak ale na razie czekam napisałem dziś do nich maila


wg moich informacji magazyny panasonica nie skończyły jeszcze inwentury i dlatego nie ma telewizora w sklepach. ponoć w tym tygodniu ma wszystko ruszyć (takie info dostalem od znajomego sprzedawcy RTV)
 

Tompior

New member
Witam, kupilem ten TV, mam sygnal z UPC.
Od nowosci w ustawieniach zmienilem tylko kolory (z dynamicznych na normalne) i rozmiar z 16:9 na automatyczny.
Co jeszcze powinienem poustawiac aby obraz byl lepszy i troche mniej sniezyl?
 

Tompior

New member
Powiem tak, obraz idealny nie jest. Widac lekkie sniezenie (to nie jest jakas zamiec :p ). Siedzac 3m+ od TV mam gorsza jakos obrazu niz mialem na 19" crt. Czy to normalne jest to nie wiem.
 

997marek

New member
Rezygnacja z panasonica powód posredni brak gdziekolwiek po rozsądnej
cenie
Jestem zawiedziony "sklepem internetowym" Maximedia dla mnie to totalna
KICHA a nie sklep zero profesjonajizmu
Wybrałem PHILIPSA 32PFL7862D szybsza matryca od LX70 i w SD lepiej
napewno gorsze kąty (nie moźna mieć wszystkiego)
Tym razem wybrałem AGITO mam nadzieje że to lepszy sklep
a ztego co czytałem pare osób na tym forum tam zamawiało
mam nadzieje że będzie SPOX:eek:k:
 

rico11

New member
Tompior napisał:
Powiem tak, obraz idealny nie jest. Widac lekkie sniezenie (to nie jest jakas zamiec :p ). Siedzac 3m+ od TV mam gorsza jakos obrazu niz mialem na 19" crt. Czy to normalne jest to nie wiem.
No raczej nie jest to normalne. U mnie na analogowej kablówce nie ma snieżenia i obraz jest lepszy niż był na crt( też mniejszym) Sprawdz czy nie masz gdzieś zwarcia na kablu lub wtyczce.
 

rico11

New member
997marek napisał:
Rezygnacja z panasonica powód posredni brak gdziekolwiek po rozsądnej
cenie
Jestem zawiedziony "sklepem internetowym" Maximedia dla mnie to totalna
KICHA a nie sklep zero profesjonajizmu
Wybrałem PHILIPSA 32PFL7862D szybsza matryca od LX70 i w SD lepiej
napewno gorsze kąty (nie moźna mieć wszystkiego)
Tym razem wybrałem AGITO mam nadzieje że to lepszy sklep
a ztego co czytałem pare osób na tym forum tam zamawiało
mam nadzieje że będzie SPOX:eek:k:
A sprawdzałeś sklepy z allegro. Tam są chyba ceny dość rozsądne(wiadomo ze nie wszystkie) a telewizorki też nowe.
 

Funk7

New member
Witam
Spotkał się ktoś żeby głośniki w TX32LX70 były w kolorze srebrnym, czyli obudowa właściwie taka jak w TX32LM70 ?
 

fiaam

New member
997marek napisał:
Wybrałem PHILIPSA 32PFL7862D szybsza matryca od LX70 i w SD lepiej

Skąd to niby wiesz? Bo w Agito napisali, że jest super? Poczytaj trochę na temat matryc IPS Alpha! Ostatnio ktos pisał, że sklep internetowy reklamował LCD Samsunga pisząc, że ma "wyjątkowo płaską matrycę". Gdybys napisał, że wybrałes SONY KDL-32D3000 to mógłbym Ci przyznać rację, bo ma rewelacyjną czerń i jest lepszy od Panasa ale ten Philips może być co najwyżej na tym samym poziomie.
 

Lolek7825

New member
no i mnie znowu wzielo.

tym razem przestudiowalem temat sony d3000 no i juz sam nie wiem chyba jednak zostane przy lx70p a ze go w moim sklepie nie ma wiec wezme dostepny lx700p (troche lepszy ale i cena inna....) a co wy o tym sadzicie??

do Kiki czy sony d3000 faktycznie smuży??
 

Lolek7825

New member
no i decyzja padła chyba słuszna w mojej okolicy (promień 120km) LX 70p nie ma NIGDZIE!! ale za to w moim miasteczku znalazł się LX700P i pani powiedziała ze na poniedziałek będzie więc zamówiłem... i to w jakiej cenie 3999... juz sie doczekac nie moge ... ... ...

pozdrawiam
 

Matthew

New member
Przeglądając sample z testu dośc łatwo zauważyć iż Panasonic jest duzo mniej ostry przy sygnale SD. Wypada tez sporo gorzej pod wzgledem kontrastu. Bardzo dobrze widac roznice na korzysc Sharpa przyz zdjeicu z zapowiedzi pogody. Katy rzeczywisice na korzysc Panasa. Czy ktos moze potwierdzic to co zaobserwowalem...?
 

997marek

New member
Napisał 997marek
Wybrałem PHILIPSA 32PFL7862D szybsza matryca od LX70 i w SD lepiej

Skąd to niby wiesz? Bo w Agito napisali, że jest super? Poczytaj trochę na temat matryc IPS Alpha! Ostatnio ktos pisał, że sklep internetowy reklamował LCD Samsunga pisząc, że ma "wyjątkowo płaską matrycę". Gdybys napisał, że wybrałes SONY KDL-32D3000 to mógłbym Ci przyznać rację, bo ma rewelacyjną czerń i jest lepszy od Panasa ale ten Philips może być co najwyżej na tym samym poziomie.

napewno Panasonic ma lepsze kąty
ale w danych Panasonik ma matryce 8ms
a PHILIPS 32PFL7862D matryca 4 ms
nie jestem pewien czy wg tych samych norm
W każdym razie mam PHILIPSA 2 dni narazie tylko SD ale dla mnie Bajka
Polecam stronke
http://**********.com/index.php?showtopic=7150&st=0


ps.chciałem polecić ale to strona konkurencj i chyba nie wolno
jak złamałem jakiś regulamin to przepraszam
 
Ostatnia edycja:

glenton

New member
ello!
doczytałem do 60 strony i poległem! Jak to będzie z tą telewizją cyfrową z kablówek? Na ile może poprawić się moc sygnału sd z "cyfrowej telewizji"?? Czy zakładając że np Vectra w przeciągu paru miesięcy wprowadzi w moim mieście telewizję cyfrową to moge spokojnie kupować Lcd np LX70P? Dla mnie telewizor ma 2 cele:
1. telewizja z kablófki (za parę miesięcy cyfrowa)
2. divx, rmvb, itp z pieca
...pomijając fakt że tele w odlg.. 3m, duuuże okno (żaluzje) z lewej strony, lampka stojąca za kanapą w prawym rogu...
Co ja mam kupić? Lcd czy plazmę? TX 32LX70P czy TH-42PV7 ?
No co? :hmm:
 

jpk78

New member
Mam ten TV i nie potwierdzam - obraz jest ok, a zdjęcia z testu wszystkiego nie powiedzą, najlepiej na żywo pooglądać Pozdrawiam! :)
 
Do góry