Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

redlum

New member
Bez reklam
A potem poczekac na swieta - po swiateczne promocje - ale jak juz sa swieta to przeciez z nowym rokiem pewnie wyjda nowe modele. Ludzie nie dajcie sie zwariowac - ciegle wychodza nowe mogele a stare caly czas tanieja - kazdy moment jest dobry na kupno TV.
 

kaszana

New member
A potem poczekac na swieta - po swiateczne promocje - ale jak juz sa swieta to przeciez z nowym rokiem pewnie wyjda nowe modele. Ludzie nie dajcie sie zwariowac - ciegle wychodza nowe mogele a stare caly czas tanieja - kazdy moment jest dobry na kupno TV.

I to jest prawda.
 

jpk78

New member
lx 70

prawda jest taka ze na swieta pojda w gore a na wiosne bedzie taniej ;) zreszta wystarczy popatrzec jak bylo w roku ubieglym , mysle ze w tym roku bedzie podobnie ;) w skapcu mozna sledzic jak spadaja ceny i kiedy sa najwieksze spadki :)
 

karoo

New member
mikey2spikey napisał:
Dodatkowo, w polowie pażdziernika spodziewany jest nowy TV LCD Panasonica na naszym rynku.


Skąd masz takie informacje. Myślałem że nowe modele ukarzą się raczej w kwietniu.


Nie wiem kto się myli?

Może ktoś inny coś powie.:cool:
 
Ostatnia edycja:

mensir67pl

Member
Bez reklam
ostatno kupowalem ale nie w Agito

na www. był towar a jak sie pozniej okazało na magazynie juz nie było :(

i trzba czekac Pani mowi moze i nawet do 3 tygodni :(
 

Holt_

New member
Bez reklam
dstary napisał:
tzn ze "nowe" tv chodza ponad 100h? fajnie;]
przecież kozik pisze, że ma swoj miesiąc, nie?

A sądzę, że nawet nowy TV musi trochę popracować przed frabrycznym zapakowaniem, żeby wyeliminować awarie, wypalone pikselki, etc.

mensir67pl napisał:
ostatno kupowalem ale nie w Agito

na www. był towar a jak sie pozniej okazało na magazynie juz nie było :(

i trzba czekac Pani mowi moze i nawet do 3 tygodni :(

to niestety ostatnio niemal reguła i to dotycząca wielu marek. Podobne przygody miałem z LX 700, w końcu się wkurzyłem i kupiłem LX70.......
 

dstary

New member
czy w panasonicu LX70P mozna ogladac cyfrowa telewizje kablowa? bo wlasnie dostalem z multimedii (w ktorej obecnie jestem) ze od 1 listopada bedzie dostepna cyfrowa telewizja kablowa w jakosci HDTV.
 

wa12

New member
dstary napisał:
czy w panasonicu LX70P mozna ogladac cyfrowa telewizje kablowa? bo wlasnie dostalem z multimedii (w ktorej obecnie jestem) ze od 1 listopada bedzie dostepna cyfrowa telewizja kablowa w jakosci HDTV.

Pytanie poniżej poziomu tego forum.
A tak na poważnie, to można na LX70p oglądać cyfrową telewizję kablową o jakości HDTV. Ten telewizor jest do tego specjalnie przystosowany, zreszta jak większość TV LCD i plazm..
 

dstary

New member
sory:roll: myslalem ze potrzebny jest tuner cyfrowej telewizji naziemnej a mi sie wydawalo ze takiego ten panas nie ma. zainteresowalem sie HDTV i tv LCD od jakis 2tyg wiec moja wiedza jest znikoma.
 

greg_w74

New member
Panasonic TX-32LX70P

Witam.
W jaki sposób mogę wejść do menu serwisowego tego TV żeby sprawdzić np. ile godzin już pracował?
Zaznaczam iż sposób, który znalazłem na tym forum (podawany na jednym z anglojęzycznych forum) u mnie nie działa tak jak jest to tam opisane.
 

dstary

New member
jeszcze jedno pytanie - czy lx70p ma timer wylaczajacy tv po okreslonym czasie? na stronie panasonica o tym nie wspominaja a na wielu innych stronach i owszem. szukalem w instrukcji i na pilocie ale nie znalazlem;/
 

yurek99

New member
Panasonic 32LX70P

Podjąłem decyzję, kupuję 32LX70P. Mam nadzieję że to doby wybór w swojej klasie.
Proszę o poradę. Jak wyświetlić jednolite plansze w kilku kolorach aby sprawdzić czy nie ma aby martwych pixeli. A tak w ogóle to "mój" model
jest podatny na bad pixele?
 

janek_pl

New member
Ale sie podjaralem. Wchodze na skapca, a tu przy cenie 32 lx 70 widnieje cena 2743.00zł Juz mialem nadzieje ,ze ceny zaczynaja leciec w dol. Jednak ostudzilem swoj zapal gdy wszedlem do sklepu z w/w cena i okazalo sie ,ze niestety cena jest z "3" z przodu. Juz zglosilem blad.

Pozdrawiam
 

mikey2spikey

New member
kiki napisał:
Kontrola proporcji obrazuAuto/16:9/14:9/JUST/4:3/4:3
FULL (tylko sygnał HD)/Zoom1/Zoom2/Zoom3
Ekranowe menu dostępne w wielu językach22 języki
Timer wyłączający jest
[URL="http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3438"]http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3438[/URL]

Witam na gorąco mam kilka spostrzeżeń i zapytań dot. LX70.
1. podlczylem mp3 playera do kina domowego 850. Ogldalem pokaz slajdow i jakosc zdjec mnie zaniepokoila. Piksele, niewyrazny, poszarpany obraz. Czy problem tkwi w niskiej rozdzielczosci tych zdjec? (pojemnosc 200 - 600 KB). Zaznaczam, ze na kompie oglada sie bezproblemowo, no ale monitor 17 calowy, a nie 32 :) Jezeli problem tkwiw jakosci zdjec, to jaka rozdzleczosc (rozmiar) musi miec zdjecie, zeby uzykac b. ladny obraz.

2. filmy dvd- ustawilem na 576p- obraz znacznie gorszy niz na 576i. czy to problem slabej jakosci kabla (komponent formy HAMA za ok. 30 PLN), czy nalezy cos zmienic jeszcze w ustawieniach? Czy upscaling w tym kinie daje sobie rade z tradycyjnymi filmami DVD pzrez HDMI, czy po prostu to tylko taki bajer?
pzdrw
 

klolik

New member
yurek99 napisał:
Proszę o poradę. Jak wyświetlić jednolite plansze w kilku kolorach aby sprawdzić czy nie ma aby martwych pixeli. A tak w ogóle to "mój" model
jest podatny na bad pixele?
Witam
Podłącz komputer do lcd (np. przez d-sub/d-sub) uruchom program testowy przykładowo: Nokia monitor test lub Nec monitor test :szukaj:
Jeśli chcesz przetestować tv przed zakupem na sklepie to najlepszy będzie laptop. Poproś o możliwość podłączenia. Większość sprzedawców nie robi problemu. Ja tak zrobiłem (0 bad'ów). Jeśli będzie to wysyłka to pozostaje Ci sprawdzenie po dostawie.
Nie wszystkie karty dobrze wyświetlają natywną rozdzielczość tv, więc tu możesz napotkać problemy. Ale nawet na przeskalowanym obrazie zobaczysz czy są bad'y.
Każdy panel lcd może mieć martwe piksele, to od producenta zależy jak rygorystycznie podchodzi do procesu produkcji i selekcji panelu do sprzedaży. Niektóre firmy dopuszczają nawet kilka martwych pikseli.
Pozdrawiam
 
Do góry