Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

wa12

New member
dziadek_mruz napisał:
a jak ten układ sie nazywa w menu,bo niemoge tego znaleść

To sie nazywa PN-R, a znajdziesz to w menu obrazu.
 

Attachments

  • PN-R.jpg
    PN-R.jpg
    36,1 KB · Wyś: 277

dziadek_mruz

New member
dzięki za tip, jak trafie jakiś tenis to dam znać,może miał ktoś ten problem na eurosport podczas meczu?albo mi coś w tv nie działa 100hz?
 

ortax360

New member
Witam dziadek_mruz

100hz w Panasie zawsze jest włączone- -- wina lezy tylko po stronie sygnału !!!.

Napisz jakie masz zr. sygnału - Cyfra+, N, POLSAT a moze Kabel ?

Najgorsza jakosc ma kabel i tam nie ma sie co dziwic ze lcd ci zaciaga .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Kabel = najgorsza jakosc = sa kanały o dobrej jakosc i takie o bardzo słabej - Trafiłes własnie na sygnał o słabe jakosci dlatego lcd zaciagało .

Wina lezy po stronie KablA I sygnału - LCD jest sprwane KROPKA :) .

Pozdrawiam
 

marton

New member
swietna sprawa z tymi testami.

Oba modele naprawde robia wrazenie. Aczkolwiek nie wiedzialem, ze przy dwoch "podobnych" telewizorach moze byc taka roznica jesli chodzi o patrzenie pod katem.
 

carloawake

New member
nervosol napisał:
Witam
Od 3 miesięcy przeglądam to forum (i nie tylko) w jedną i drugą stronę. Poza kilkoma postami to albo odpowiedź mało precyzyjna albo tendencyjna. Jednak dzięki niemu w końcu wybrałem. Wczoraj kupiłem Panasonica TX-32LX70P. Mam dostęp do sygnałów z analogowej i cyfrowej kablówki dekodera cyfry i dvd. Po wstępnych ustawieniach sygnał z analogowej kablówki jak zawsze - makabra z cyfrowej troche lepszy z dvd super. Troche mnie to podłamało. Wtedy zrobiłem zwykłą zmianę niektórych ustawień w ogólnym menu i prawie stał się cud.
-analogowa kablówka obraz powyżej dobrego, odwzorowanie skóry jak w crt, krawędzie idealne nie poszarpane brak "biegających" pikseli
-cyfrowa kablówka obraz bardzo dobry odwzorowanie kolorów, płynność ruchów, ostrość i klarowność obrazu b dobra
-cyfra+ przyjemność oglądania
-dvd no cóż kino w domu
W porównaniu z tym co do tej pory widziałem w sklepach lub u znajomych różnica kolosalna (dla SD). Nie mam możliwości podłączenia kompa i HD. Co do dzwięku dla normalnego oglądanie dobry a z dvd i tak leci przez amplituner. Pilot chyba trochę niesłusznie nazwany tandetnym plastikiem funkcjonalność dobra a wygląd, dotyk i materiały konstrukcyjne raczej dobre. Dobra starczy trochę mnie poniosło ale i wrażenie było b pozytywne. Z czystym sumieniem mogę go polecić wahającym się.
Pozdrawiam

A można zapytać co to za funkcje ostawiłeś by uzyskać lepszy obraz po analogu ??
 

carloawake

New member
PC i LX70

Jedna rzecz którą zauważyłem jeśli podłącze xbox'a przez gniazdo commponent ...
to już nie będę miał możliwości przy podłączeniu komputera ... żeby dźwięk z niego był na telewizorze bo w instrukcji zauważyłem że wejście audio jest współdzielone czy mam racje ???

Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu :p
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
carloawake napisał:
Jedna rzecz którą zauważyłem jeśli podłącze xbox'a przez gniazdo commponent ...
to już nie będę miał możliwości przy podłączeniu komputera ... żeby dźwięk z niego był na telewizorze bo w instrukcji zauważyłem że wejście audio jest współdzielone czy mam racje ???

Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu :p

Opcji sporo:
1.
Możesz użyć prostego rozgałężnika (2 sztuki na lewy i prawy kanał - łączny koszt 6-8 zł) audio na cincze poprzez który podepniesz dzwięk z kompa i z xboxa jednocześnie pod to sam wejscie. Zakłóceń nie będzie, bo przecież nie bedziesz w tym czasie jednocześnie oglądał materiału z kompa i jednocześnie grał w gry z Xboxa :p

2.
Możesz też zdecydować się tylko na obraz w TV z kompa a dżwięk z kompa przy pomocy głośniczków komputerowych lub innego zestawu głośnikowego.

3.
Możesz podłączyć dzwięk z Xboxa bezpośrednio do zestawu głośnikowego i zwolnisz wejscie audio dla kompa.

4.
Możesz wykorzystać też wejście słuchawkowe w TV poprzez odpowiednią przejściówke podłączasz audio z kompa a na tylne wejscie audio puszczasz dzwięk z Xboxa. :twisted:

Pozdro;)
 

pawlol83

New member
Witam!
Piszę ponieważ chciałbym się dowiedzieć jakie maksymalne odświerzanie obsługuje ten telewizor po podłączeniu do kompa DVI->HDMI. Mi w systemie Vista+Geforce 6800 PCI-E+latest forceware w rozdzielczości 1024x768 max 60Hz. Bardzo proszę o odp. czy ktoś uzyskał większe odświerzanie? Z góry THX za odpowiedź. Pozdrawiam:)
 

carloawake

New member
witam fanow LX70 Dopadłem już tą bestie i jestem bardzo zadowolony ... ale mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś już wieszał ten telewizorek na scianie z tyłu jest możliwość przykręcenia vesa 100x200 lecz mi sie wydaje troche ze to za maly standart :/

Pozdrawiam
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
carloawake napisał:
witam fanow LX70 Dopadłem już tą bestie i jestem bardzo zadowolony ... ale mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś już wieszał ten telewizorek na scianie z tyłu jest możliwość przykręcenia vesa 100x200 lecz mi sie wydaje troche ze to za maly standart :/

Pozdrawiam


Super że jesteś zadowolony z tego TV. Cieszę się, że dobrze doradziłem :D

Pozdro;)
 

pabloosa

New member
Zdjęcia z konsoli XBOX... Będą?

Witam. Widzę że test zakończył się chyba za wcześnie... :( Czy można liczyć na ciąg dalszy? :hmm: Proszę o kontynuację....
Pozdrawiam
 

aleve0

New member
carloawake napisał:
witam fanow LX70 Dopadłem już tą bestie i jestem bardzo zadowolony ... ale mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś już wieszał ten telewizorek na scianie z tyłu jest możliwość przykręcenia vesa 100x200 lecz mi sie wydaje troche ze to za maly standart :/

Pozdrawiam
Witam ten standard wystarczy. Ja "powiesilem" swojego Panasonica za pomoca vivanco 22049 (wkrety do betonu 7). Z tylu zastosowalem standardowe wkrety do obudowy dostepne z tym wieszakiem. Wszystko wisi juz ladne 2 mce takze jestem pewny za taka konfiguracje :eek:k: Pozdrawiam
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
pabloosa napisał:
Witam. Widzę że test zakończył się chyba za wcześnie... :( Czy można liczyć na ciąg dalszy? :hmm: Proszę o kontynuację....
Pozdrawiam


Popieram kolegę:)
Kiki co z dalszą częścią testów Panasa? Miałeś go podłączać do Xboxa ;) Ja do tego TV jestem już w 100% przekonany, bo miałem go juz przyjemność widzieć w akcji, ale na forum jest wielu niezdecydowanych, więc występuje w ich imieniu :hmm:
Pozdro
 
Do góry