panasonic-iplex

conek_xx

New member
spoko, w kinie też jestem zmuszony do oglądania reklam a płacę całkiem sporą kasę za bilet. Generalnie uważam że Panas podpisując umowę z iplexem idealnie się wstrzelił. To był naprawdę znakomity pomysł.
 

Load_Error

New member
Nie wiem o czym wy tu piszecie, ale ja nie mam problemow z odtwarzaniem filmow na TV z serwisu Iplex.pl.
Wszystko idzie elegancko, bez przycinania. Jakosc wiekszosci odtwarzanych materialow jest zadowalajaca ... powiedzmy, ze zblizona do jakosci DVD.
 

conek_xx

New member
"Czy Wam też "okładki" filmów nie zgadzają się z tytułami i opisami?
- tak też to zauważyłem."
Mam NEt z orange - limit 35 GB, który wczoraj właśnie się skończył, dzieki ipli:(
 

campos1

New member
Ta innowacja od panasa ma jeden minus... iplexu nie da sie ogladac poza granicami naszego kraju ,ech zycie :cry:. Zastanawiam sie czy zmiana ip mogla by byc pomocna i czy dalo by sie to zrobic z poziomu menu tv ?
 

witekn63

New member
conek_xx ...................

Dwa dni temu zapodałem "Ogniem i mieczem" i spokojnie obejrzałem 30 minut filmu, bez żadnego przycięcia...

Na 2Mb/s łączu też mi nie przycinało (bardzo rzadko), ale film (Ogniem i Mieczem) zatrzymuje się w tym samym miejscu pod koniec filmu. Nie da się przewinąć dalej. Próbowałem parę razy od tego miejsca i nie mogę oglądnąć do końca. Ciekawe dlaczego ? Za długi film?
 

cshtq

New member
witekn63 nie obejrzałem Ogniem i Mieczem do końca, także nie wiem czy to "regularny" przypadek.

Ostatnio cienizna na iplexie. Żadnych nowych filmów...
 

mav

New member
Czy ktoś coś wie co się dzieje z Iplex-em? Z lpka normalnie wchodzę ale nie ma tam informacji o jakichkolwiek pracach nad iplex dla panasonica.
 

Marucins

Member
iplex działa bardzo ładnie: http://www.speedtest.net/result/1436461918.png
ale z ciekawych rzeczy to, zapytałem czemu nie działa ich serwis na komputerkach z systemem OSX 10.7 otrzymałem coś takiego:


Panie Marcinie,

informujemy, że już niedługo zostanie wdrożona nowa wersja systemu i
playera, dostosowana do obsługi komputerów Mac. Obecnie trwają końcowe
prace nad ostatnimi elementami aplikacji.
Mamy nadzieję, że rozwiąże on skutecznie dotychczasowe problemy z
korzystaniem z serwisu iplex.pl wszystkich użytkowników Mac'ów.

Pozdrawiam,
.......
 

szadok65

New member
Kolego mam podobnie - film potrafi się co jakiś czas przyciąć. Nie wiem czy to jest sposób, ale gdy to zaczyna się dziać - wciskam pauzę. Być może nie wpływa to w tym przypadku na ładowanie bufora, ale przez najbliższe kilka minut film idzie ok. Tak właśnie męczyłem się z Gomorrą.
Transfer z neo 2mbps widocznie nie wystarcza. Warto pomyśleć o zwiększeniu przepustowości, minimum na 6mbps (choć nie wiem, czy warunki techniczne łącza pozwolą).
Co do jakości to jestem mile zaskoczony, tak jal ktoś wcześniej powiedział - jak DVD :D
no ja mam to samo zacina sie co chwile na iplex.pl nie idzie ogladac a lacze mam symetryczne 10MB na 10MB na ipla normalnie smiga wszystko
 

napoleonb

New member
Witam. Korzystam z usługi Iplex w Panasonic Viera Connect i wcześniej wszystko elegancko chodziło bez zawieszania, a od 3-4 dni okropnie zacina się wszystko - reklamy, filmy, totalne klatkowanie! Sieć nie jest obciążona, neta mam 4MB/S. Czy ktoś ma podobne problemy aktualnie? Możliwe jest, że coś robią? Zgłosić to gdzieś można? Z góry thx za odpowiedzi.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
też to zaczełem mieć ostatnio na łączu 6 MB/s ale po paru dłuższych chwilach od startu filmu ustępuje i jest dalej ok :) fakt wcześniej tak nie było może coś udoskonalają :( albo duże obciążenie serwera...
 

napoleonb

New member
Może te spowolnienia są spowodowane tym, że "podobno" w Viera Connect ma zagościć TVN Player i "coś" aktualnie robią, przez co serwery działają wolniej, a w dodatku są obciążone. Mam nadzieję, że wkrótce się to wyjaśni i wszystko wróci do normy.
 

preston81pl

New member
witam sprawdzalem dzis iplexa na swoim panasie łącze jakie posiadam to
25Mb / 1,5Mb i powiem ze chodzi strasznie co chwila buforuje nie da sie z tego korzystac ... szok jak maja taki dawac prezent czy usługe to ja dziekuje ale wlg mnie to jest kpina
 
Do góry