Panasonic BDT220

sej34

Member
mam problem z blu-ray panasa 220. nie mogę połączyć się z internetem przez wifi. z ruterem się łączy ale z internetem nie chce. taka informacja się wyświetla "adres ip jest dostępny tylko w sieci domowej. funkcje internetu nie są dostępne"
 

DeeBass

New member
Bez reklam
nie jestem informatykiem ale może to wskazywać, że dokonaliście ustawień sieci domowej a nie do netu. Proponuję zresetować ustawienia i spróbować jeszcze raz
 

ten30

New member
Przywrociłem ustawienia fabrycznej i to samo,
Ale jak zresetowac ustawienia sieci

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Monaro

New member
Strzelam, jak nie trafie, to nie krzyczcie :)
Wpiszcie ustawienia do internetu ręcznie czyli login,haslo,rodzaj szyfrowania itd.
 

ten30

New member
Tylko że ja nie moge połączyć się po kablu / od tego powinienem zacząć/

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 

turek61

New member
PROBLEM ROZWIĄZANY>>> ale jak ? Mam ten sam problem a Wy zamiast napisać co było przyczyną i jak ustawić to się zmywacie.Niech sie inni martwią... Napiszcie jak sie podłączyć do netu. U mnie widzi też sieć lokalną a do netu wyświetla Awaria bramy...
 

flatbeet

New member
Problem rozwiązany, można zamknąć.

Nie można zamknąć bo mogą być inne pytania tyczące sie tego modelu jak np to - mam problem z czytaniem plików tekstowych do filmów /próbowałem *.srt i *.sub/ za pomocą DLNA. Czy to w ogóle działa na tym odtwarzaczu ?

Z góry dzięki za pomoc.
 

turek61

New member
Co do podłączenia do netu przez router.
System XP.
Start-wszystkie programy-akcesoria-wiersz polecenia.Wpisać CMD a następnie ipconfig/all.
Odczytać ip komputera, maskę pdsiaeci i bramę oraz serwery DNS.
W ustawieniach sieci na DVB 220 (u mnie poprzez Wi-Fi) ręcznie wpisałem takie same dane zmieniając tylko ostatnią cyfrę iP. tzn. zamiast ostatnich trzech cyfr 104 wpisałem 109 i połączyło mnie z Netem.
Najpierw wpisywałem 105, 107, i dopiero 109 dało efekt.
Doszedłem do tego metoda prób i błędów.
Tyle mogę poradzić...
 

marbol

New member
W modelu 120 nie mam przeglądarki i tvn playera (nie ma ich w markecie). Podejrzewam że w wyższych modelach jest tak samo.

W modelu 120 (zapewne w wyższych modelach analogicznie) nie ma przeglądarki ale jest ipla, iplex, tvnplayer i shoutcast (radio internetowe). Trzeba w ustawieniach zmienić region na Polska.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Kriso81

Member
czy w modelach 220 i 120 podczas odtwarzania filmów MKV napisy nawet w kilku rzędach są wyświetlane na obrazie filmu a nie na czarnym pasie?
 
Do góry