Panasonic 65WT600 4k - Czy to jest to najlepszy na świecie model ?

brodacz

Active member
Bez reklam
1. Nie mam kina domowego - bo film jako taki mnie nie kręci
2. Siedzę ok 75 cm od 22" ekranu FHD i widzę piksele, jednocześnie podświetlenie nie daje mi po oczach bo dałem je na min.
Reasumując oglądanie 55" z 1,5 m dawałoby mi komfort niezauważania pikseli, za to dostrzegania istotnych często szczegółów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
1. Nie mam kina domowego - bo film jako taki mnie nie kręci
2. Siedzę ok 75 cm od 22" ekranu FHD i widzę piksele, jednocześnie podświetlenie nie daje mi po oczach bo dałem je na min.
Reasumując oglądanie 55" z 1,5 m dawałoby mi komfort niezauważania pikseli, za to dostrzegania istotnych często szczegółów.

Witam oczywiscie to twoj wybor i nie neguje tego ale ja kiedys tak sprobowalem posiedziec 1,5 m prze moim tv i jak dla mnie to nie jest odleglosc do ogladania dla 55 cali , a nie mam najgorszego tv ... nie mowiac o tym, ze nie da sie ogladac z kinem domowym bo wtedy caly efekt jest do bani, gdyz jedne glosniki sa za daleko od czlowieka, a inne sa za blisko... a kalibracja ustawila amplituner tam gdzie jest miejsce centralne do ogladania, a to na pewno nie jest miejsce 1,5 m oddalone od tv...
Wiesz ja w pracy mam monitor della 23 cale i tez z bliska na niego patrze ale to nie jest to samo co ogladanie filmow na duzym tv i do tego jeszcze z kinem domowym..
 
Do góry