Panasonic 65WT600 4k - Czy to jest to najlepszy na świecie model ? Test otwarty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Całkiem śmieszne.
Siedziałem na tym telewizorem miesiąc- znając test z USA.
Obejrzałem wszystko po 100 razy z materiałów natywnych.
Każdy może mieć swoje zdanie, ale uważam że należy je wypowiadać wykonując przynajmniej podobny test. Nie widziałem a wiem , to typowo polskie podejście.
Pozostałe zostawiam bez komentarza.

Wkrótce ukażą się testy 4K Philipsa, Samsunga, Thomsona.
Są już skończone.
Miło że producenci do tych modeli przyłożyli się bardzo.
Ale to biorąc historycznie przełomowe dzieła , dlatego więc poupychane jest wszystko najlepsze co mają nawet w HD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam. Ale tu się chyba ignoruje ludzi, oraz nie dotrzymuje słowa. Test Philipsa miał być już z miesiąc temu. Czy jest wogóle sens czekać?

Kolego a jak Kiki zrobi twest twego modelu philipsa co cie interesuje to od razu poelcisz i kupisz , ajak napisze ze do bani ( co nie jest mozliwe) ale jesliby tak bylo to bys nie kupil tak? Przeciez to zadnego sensu nie ma... idz do sklepu pobaw sie , wez swoje materialy i wtedy zobacz sam czy cos Ci sie podoba czy tez nie.. w google jak poszukasz zapewne tez znajdziesz jakis test... To tak jak chocby i z tym panasem kto przy zdrowych zmyslach na podstawie tego co Kiki napisal kupi tv za 25 tys ??? Moze sie wspomoc ale nie podejmowac decyzji wylacznie na podstawie tego czy innego testu..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test Philipsa będzie za trzy dni.
Czekaliśmy na materiały natywne, to pozwoliło nam na spojrzenie na 4K innym okiem. Nie kompresowane obrazy - tak jak inni podłączają i to jeszcze przez złącza które nie mają odpowiedniej transmisji.

Prezentacje 4K można zamówić do domu i tam samemu ocenić na własne o czym w czym jest rozmowa.
 

SDman

Banned
Przeciez to zadnego sensu nie ma... idz do sklepu pobaw sie , wez swoje materialy i wtedy zobacz sam czy cos Ci sie podoba czy tez nie.. w google jak poszukasz zapewne tez znajdziesz jakis test... To tak jak chocby i z tym panasem kto przy zdrowych zmyslach na podstawie tego co Kiki napisal kupi tv za 25 tys ??? Moze sie wspomoc ale nie podejmowac decyzji wylacznie na podstawie tego czy innego testu..

Witam,
ten TV najprędzej kupią laicy dla których liczy się szpan i design.
Oby było ich jak najwięcej to powoduje szybki spadek cen.
Swoją drogą w sklepie owszem możemy zobaczyć co i jak ale testu w domowym zaciszu to
nie zastąpi.

Pozdr.
 

Spike

New member
Kolego a jak Kiki zrobi twest twego modelu philipsa co cie interesuje to od razu poelcisz i kupisz , ajak napisze ze do bani ( co nie jest mozliwe) ale jesliby tak bylo to bys nie kupil tak? Przeciez to zadnego sensu nie ma... idz do sklepu pobaw sie , wez swoje materialy i wtedy zobacz sam czy cos Ci sie podoba czy tez nie.. w google jak poszukasz zapewne tez znajdziesz jakis test... To tak jak chocby i z tym panasem kto przy zdrowych zmyslach na podstawie tego co Kiki napisal kupi tv za 25 tys ??? Moze sie wspomoc ale nie podejmowac decyzji wylacznie na podstawie tego czy innego testu..

A kolega widział w jakimś sklepie Philipsa 9708?!

Dzięki Kiki.
 

forestcure

New member
Fight

......... Philips zdobywca nagrody EISA - GRA DUŻO DUUUUUUŻO LEPIEJ a stoi :eek:.......... Tuż obok tego panasa w TWOIM SKLEPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: Twoi pracownicy są tego samego zdania - Ostrość czerń i zdecydowanie mniejsza ilość artefaków :wink: w ruchu PHILL zjada go na śniadanie bez popijania :!: :!: :!: .................................................. .....
 

kendzi1

New member
Wielkie dzieki kiki za tescik Panasonica czekam jeszcze na philipsa tescik:).
Panowie powiem szczerze tak najardziej z 4k tv podobaja mi sie 2 modele Panasonic i Philips.
Ktory wygra okaze sie powiem szczerze ze jak bym mial$$$ ktorys by byl moj:)
napewno kiedys zamienie full hd na 4k.
Wygladowo bardziej mi sie podoba Panas ale wyglad to nie wszystko wiec KIKI czekam szczerze na test tego Philipsa i porownanie PANASA VS PHILIPSA i ktory wyjdzie z tego starcia na WIN:)
Dlamnie liczy sie obraz obraz i jeszcze raz obraz,kontrast,kolory i wszystkie elementy ktory sprzyjaja filmach i grach przede wszystkim:) i 3d ktory bedzie mial lepsze?
A i KIKi do ciebie male zapytanko Odnosnie tego modelu 4k od SONY wszyscy pisza na innych forach ze ten PANAS i PHILIPS co masz testy zrobic ze SONY ICH BIJE na leb pod wzgledem obrazu czy to prawda czy poprostu zapatrzenie sa tylk ow marke SONY to SONY i tyle ja tak keidys mialem ale od twoich testow troche ogarnolem sie i wiem juz chodzi w tym teamcie marka to nie wszystko mozesz mi wytlumaczyc czy rzeczywsicie ten SOny jest lepszy??? Bo mi sie wydaje ze philips i panas bije Pana Sony na glowe.A ty jak sadzisz z testu twojego sony vs panas???
 
Do góry