Panasonic 65LZ1000E

caes09

Member

Czarno na białym. Czym różnią się serie LZ od siebie. Jak to nie wystarczy to napisz do Vincenta Tracer.
Co Ty, pan tracer10 wie lepiej, bo przeczytał na stronie producent hasło reklamowe w specyfikacji 😆
 

tracer10

Member
No i co tam masz napisane?
Przypomnę cI o czym rzecz, twierdzisz że w LZ1500 jest ten sam panel co w LZ1000.
Ja twierdzę że LZ1500 ma ten sam co flagowy LZ2000.
Gdzie w tym tekście masz potwierdzenie swojej chorej teorii panie VIP?
Słucham.

PS
Ułomny jesteś panie VIP i nawet znalazłeŝ podobnego sobie🙂
Poszukałeś sobie test LZ1000 i ok tylko że nie zauważyłeś że tam nie ma nic o twojej teorii🙂

Pomogę ci myślący inaczej człowieku.
Czytaj pierwszy akapit.
 
Ostatnia edycja:

caes09

Member
No i co tam masz napisane?
Przypomnę cI o czym rzecz, twierdzisz że w LZ1500 jest ten sam panel co w LZ1000.
Ja twierdzę że LZ1500 ma ten sam co flagowy LZ2000.
Gdzie w tym tekście masz potwierdzenie swojej chorej teorii panie VIP?
Słucham.

PS
Ułomny jesteś panie VIP i nawet znalazłeŝ podobnego sobie🙂
Poszukałeś sobie test LZ1000 i ok tylko że nie zauważyłeś że tam nie ma nic o twojej teorii🙂

Pomogę ci myślący inaczej człowieku.
Czytaj pierwszy akapit.
Nie wiem czy obrażanie ludzi ci pomaga się dowartościować czy leczy inne kompleksy, ale dalej nie wyjaśniłeś czym różni się ten magiczny panel pro od zwykłego oprócz heatsinka.
 

tracer10

Member
Ja nie jestem od wyjaśniania tego dwóm nawiedzonym kolesiom.
Ani nie mam czasu, ani chęci kopać się z koniem.
Masz w linku napisane, że LZ1500 ma panel LZ2000. Tyle w temacie.
Czego nie rozumiesz z kolegą VIP?
Szczegóły techniczne zobacz sobie w necie.
Ty myślisz, że w LZ1000 2x tańszym od LZ2000 jedyna różnica to heatsink? Słabe.
Jesteście żałośni i tak sobie nawet myślę czy to nie jest jakiś multikonciarz bo na jedno kopyto piszecie😁
 
Ostatnia edycja:

caes09

Member
Mi naprawdę to nie robi różnicy wielkiej tylko chciałem poznać czym się różnią te panele OLED, ale zamiast argumentów jest mantra sprawdź sobie w necie, chyba szybciej już byłoby napisać co wiesz, choć wychodzi, że niewiele ;)
 

tracer10

Member
Zobacz na konkurencyjne forum tam Maciej Koper robił testy.
Nie rozumiem jaki macie problem sprawdzić dane techniczne gdziekolwiek skoro ja was nie przekonam [ i mam to gdzieś ]
Podałem link udawadniający że LZ1500 ma panel ten sam co LZ2000, a pan VIP podał link z testu LZ1000 który nijak nie wyjasnia jego tezy, że LZ1500 ma panel LZ1000.
Proste.
I jak wspomniałem nie mam zamiaru się kopać z koniem.
 

caes09

Member
Zobacz na konkurencyjne forum tam Maciej Koper robił testy.
Nie rozumiem jaki macie problem sprawdzić dane techniczne gdziekolwiek skoro ja was nie przekonam [ i mam to gdzieś ]
Podałem link udawadniający że LZ1500 ma panel ten sam co LZ2000, a pan VIP podał link z testu LZ1000 który nijak nie wyjasnia jego tezy, że LZ1500 ma panel LZ1000.
Proste.
I jak wspomniałem nie mam zamiaru się kopać z koniem.
Trudno kogoś przekonać bez argumentów i danych, opierając się tylko na teście, gdzie jest info o analogicznych matrycach w modelach 1500 i 2000. Nigdzie nie znalazłem informacji wskazujących na różne matryce między 1000/1500/2000 oprócz software i heatsinka. Jeśli byłby by to takie proste to byś podał jeden link do testu i po temacie, a nie wchodził w polemikę i wyzywał.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czy tak ciężko rozmawiać ze sobą bez unoszenia się i docinania? SERIO? Może ktoś zapyta u źródła w Panasonic?
 
Do góry