Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

ROMAN38

New member
Bez reklam
PETERKA1000@ pisze.............To nic innego jak prymitywny zabieg marketingowy ze strony Panasonica .........Oczywiście że tak ! Europejczyków chcą wydoić tym zt60 do dna i już wielu anglików się na to złapało , płacąc aż 4000 funtów, a David Katzmaier chyba musi zmienić okulary ha ha ! zresztą sam napisał że nie widzi po ciemku różnicy między vt60 a zt60.Panasonic chyba dużo musiał wsadzić kasy za to chwalenie tego ich eksperymentu.Sony robi to samo ze swoim 4K.
 

guteczek

New member
Kiki nie miałem zamiaru Cie obrażać , ani nie mam . Tylko napisałem to co widzę od lat czytając testy , a co najgorsza samemu na własnej skórze przekonując się że mam racje kupując coraz to nowsze produkty i przekonując się że to ja mam racje choć nad tym boleję . Uważam że jak ktoś ma model VT30 może spokojnie sobie spać , bo ani model VT50 ,ani VT60 , ani zapewne ZT60 nie jest wart wywalania kupe kasy bo różnice będą na poziomie 1 % którego to 99 % ludzi wogóle w domowym zaciszu nie zauważy . Po drugie nie rozumiem jak można takim tanim chwytem mnie dyskryminować pisząc cytuję :'' Na podstawie pilota oceniać jakość telewizora to jest dopiero genialny intelekt.'' Każdy właśnie genialny intelekt ( i nawet nie genialny ) zauważy że takie stwierdzenie jest tylko odwróceniem uwagi od meritum zagadnienia . Nie oceniam telewizora po pilocie ( a zresztą akurat pilot od VT30 jest zajefajny i nic nie ujmuje ZT) ale specjalnie napisałem o tym fakcie żeby podkreślić cięcia Panasonicowe . Najpierw chwalą sami wersje VT30 pare lat temu i dają do niego super pilota , po czym w wersji VT50 wycofują się z tego pilota , żeby po latach znowu go wydobyć z szuflady i oferować go z topową wersją jako nowinkę conajmniej . To nic innego jak prymitywny zabieg marketingowy ze strony Panasonica .



Zgadzam się z Tobą w 100%. Użytkowałem od V10 do VT50 ( z wyłączeniem VT30 ) każdą serie plazm panasonica. Jedyny wyraźny przeskok jaki zaobserwowałem to przejście z V10 na VT20 później to tylko kosmetyka.
Co do testów to mam swoje zdanie na ten temat ale nie będę go wyjawiał bo nie chcę się denerwować.
 

derlaroche

New member
Mam pytanie, widzę że jest na forum wielu "znafców" tematu (może inżynierów elektroniki??) wiec może ktoś będzie wiedział dlaczego w panasoniku w przeciwieństwie do samsunga oraz panasonica przeznaczonego na rynki innych państw nie ma poniższych regulacji:

Video NR
Color matrix
Block NR
Mosquito NR
Black level
??

Czy jest możliwość aktywacji tych regulacji ew. jak?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
A po kiego ci takie ustawienia potrzebne ?może kiedyś przy słabych plazmach i obróbce sygnału to było przydatne ale teraz?!.
 

kendzi1

New member
A ja mialem kupowac Zt60 i biore vt60 65 cali wersje :)
Co sadzicie o tym modelu Panasonic vt60???
Obecnie posiadam Lg lh3000 47 cali lcd ma juz 5 latek
Tv zamiezam kupic w grudniu 2013 pod konsole i ogladanie z dziewczyna filmow 3d blu ray .
W pokoju mam ciemno jak w piwnicy tv ma wisiec i bede ogladal go z odleglosci 3 m:) w dzien tez jest ciemno bo mam mega rolety ciemne i slonce u mnie zachodzi:)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
A ja mialem kupowac Zt60 i biore vt60 65 cali wersje :)
Co sadzicie o tym modelu Panasonic vt60???
Obecnie posiadam Lg lh3000 47 cali lcd ma juz 5 latek
Tv zamiezam kupic w grudniu 2013 pod konsole i ogladanie z dziewczyna filmow 3d blu ray .
W pokoju mam ciemno jak w piwnicy tv ma wisiec i bede ogladal go z odleglosci 3 m:) w dzien tez jest ciemno bo mam mega rolety ciemne i slonce u mnie zachodzi:)
:krol:No i gratuluje wyboru, widzę że przekonałem w końcu ,do grudnia to go kupisz za 10500zł :oops: wrażenia z jakości i wielkości masz tu zapewnione.ZT60 to nieporozumienie gra tak samo w takich warunkach a przy tym sporo mniejszy i o 70 % droższy:-D.
 

kendzi1

New member
Kiki dlaczego piszesz ze do grudnia bardzo wiele sie zmieni???
I kiki jak tam porownanie plazmy vt60 65 vs sharp 70 le857???
 

kendzi1

New member
Mam takie pytanko st60 65 cali za 8200zl czy vt60 65 cali za 13000zl
Ktory bedzie mial lepsza czern???
Lepszy kontrast???
Do gier???
Czy warto doplacic do vt60 4800zl???
Jaka bedzie jakosc w stosunku do ceny???
 

maderos

Member
Bez reklam
Jak masz na zbyciu te 4800 to wiadomo, ze nie ma o czym gadac. W innym wypadku radze poczytac testy, poogladac filmiki badz oba tv zamowic na prezentacje do domu. Chyba to najlepsze wyjscie.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Jakby zamówil oba do prezentacji do domu to i tak by stwierdzil ze VT60 wypada lepiej :p wiec czasem lepiej poczekac chwile i dozbierac do jakiegos cacka ;D
 

pantomima

Banned
Proste ze lepiej dozbierac i kupic vt60 - tym bardziej ze mamy teraz wakacje , okres w ktorym raczej wiecej czasu spedzamy po za domem - wyjazdy itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś ma wątpliwości to prezentacja wszystko wyjaśni najlepiej. Nie ma lepszej możliwości na świecie jak prezentacja.
 
Do góry