Panasonic 50 gt30 czy 50vt20 co wybrac

sprezyn

New member
Witam posiadam 42 vt20 ale mysle o wymianie na 50 i juz niewiem sam czy g 30 gt 30 czy50vt20 niezalezy mi na 3d glowna sprawa to jakosc sd i hd ;)
 

sprezyn

New member
no wlasnie kiki ty je widziales na zywo i do 2d sd i hd co bys ty wybral czy warto dokladac do 50 vt 20 czy kupic g 30 i jak w dzien ten g30 bo przeciez ma slabszy filtr czy sa roznice dzieki z gory:-D
 

serwacy

New member
Czy ktoś się orientuje, jaka jest ogólna róznica w jasności ekranu (oczywiście takie same ustawienia) miedzy modelami v20/vt20 , gt30 , vt30
 

don111

Banned
sam bym się zastanowił trochę, GT30 ma konwersję 2d do 3d, chyba mniejszy problem 50hz, niższy pobór prądu, więcej opcji do regulacji obrazu (10 punktowa gamma - super sprawa), ładniejszy design, lekki minus to chyba jednak nieco gorsza czerń
 

sprezyn

New member
wlasnie widzialem je obok siebie i wydawalo mi sie ze gt ladniej odbieralo biel jasniejsza wyglad ladniejszy chyba zmienie moja 42vt na 50 gt30 tym bardziej filtr ten sam a technologicznie lepiej
 

artur24051

New member
Zamieniaj ,Twoja sprawa ,ale jak dla mnie telewizory bez PIP mogą nie istnieć ( powód-reklamy) a Vt 20 tą funkcje ma w przeciwieństwie do Gt 30.
 

sprezyn

New member
pip mi niepotrzebny wogole korzystam z zewnetrznego dekodera cyfrowego chodzi o jakosc odbioru sd i hd czy nowsza seria lepiej odbiera czy nie
 
Do góry