Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

_Kirek_

New member
Czy ktoś może wie ?
1)czy w dt60 złącza CI obsługują CI+(UPS, TV na kartę,CP).
Według Panasonic Polska - TAK. Odpowiedź wprawdzie otrzymałem dla modelu ET60 ale zakładam, że w takim razie wszystkie 60 obsługują. Niestety jeden z użytkowników forum opisał, że nie działa mu karta od UPC z modelem ET60 (poszukaj postu w temacie o ET60). Podobne pytanie do Twojego zadałem w temacie o FT60 ale na razie poza tym jednym postem o problemach nie było innych wypowiedzi dotyczących współpracy z kartą od UPC.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Według Panasonic Polska - TAK. Odpowiedź wprawdzie otrzymałem dla modelu ET60 ale zakładam, że w takim razie wszystkie 60 obsługują. Niestety jeden z użytkowników forum opisał, że nie działa mu karta od UPC z modelem ET60 (poszukaj postu w temacie o ET60). Podobne pytanie do Twojego zadałem w temacie o FT60 ale na razie poza tym jednym postem o problemach nie było innych wypowiedzi dotyczących współpracy z kartą od UPC.
Była jeszcze mowa tutaj http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/98049-panasonic-p50st60e-modul-ci-od-upc.html wynika z tego, że w ET5 dzaiała CI od UPC zaś w ET60 nie. Przyznam, że wydaje mi się to dziwne, ale faktem jest, że tylko użtkownicy ET60, przynajmniej na razie, zgłaszaja taki problem. Może ktoś to zweryfikuje?
 

Festan06

New member
Uff wreście znalazłem temat o TV Panasonic 47DT Nie wiem czy wyszukiwarka na forum nie działa dobrze ale po wklepaniu nazwy ten temat nie wyskakiwał.Z zapartym tchem przeczytałem wszystko również TEST i moje wątpliwości co do wyboru TV zniknęły.Byłem nastawiony na WT50.Ale że ciężko go już dostać to myślę że gdy DT60 trochę stanieje TO GO BIORĘ.
Zadałem już gdzieś to pytanie ale powtórzę je TU.Czy ktoś wie gdzie matryca do DT60 jest produkowana i przez kogo? Bo w zeszłorocznym modelu DT50 matryca poniżej 47 cali była produkowana przez LG.
 

koalaxp

New member
Na moim tv z tyłu na tablicy znamionowej jest napisane "Panasonic AVC Networks Czech,s.r.o. Assembled in the Czech Republic" nie ma żadnej innej wzmianki o producencie matrycy ani loga innej firmy,podejrzewam, że tą matrycę do DT60 produkuje Panasonic ale sprawdzę jeszcze w instrukcji obsługi i dam znać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model bardzo dobrze oceniony -- dostał też rekomendację :
recommended.png
 

Festan06

New member
Przeczytałem recenzje na AVForums.W podsumowaniu zalety/wady,w wadach jest napisane że DT60 ma taki sam obraz jak ET60.Czy ja dobrze zrozumiałem tekst?Czy tak jest w rzeczywistości?
 

_Kirek_

New member
kiki napisał:
Telewizor posiada podwójny tuner HD — dzięki niemu można teraz oglądać jeden program na telewizorze, a drugi na urządzeniu mobilnym. Oba w znakomitej jakości HD.
Jakoś wcześniej umknął mi ten plus posiadania drugiego tunera.

Ktoś to sprawdzał u siebie np. na tablecie i może napisać wrażenia? Czy obraz jest płynny, nie ma żadnych przeskoków czy też innych niedogodności?
 

Przemo 666

New member
Na zagranicznych forach ludzie bardzo chwalą model dt60. Mnie nadal ciekawi czy jest jakaś alternatywa dla tego tv biorąc pod uwagę wyposażenie? Bo jeżeli chodzi o jakość obrazu to myślę, że znalazłby się tv trochę lepszy ale nie tak bogato wyposażony (uwzględniając ten sam przedział cenowy).
 

Festan06

New member
Na zagranicznych forach ludzie bardzo chwalą model dt60. Mnie nadal ciekawi czy jest jakaś alternatywa dla tego tv biorąc pod uwagę wyposażenie? Bo jeżeli chodzi o jakość obrazu to myślę, że znalazłby się tv trochę lepszy ale nie tak bogato wyposażony (uwzględniając ten sam przedział cenowy).

Lepszy?To znaczy jaki?
 

888

New member
Czy ktoś może wie ?
1)czy w dt60 złącza CI obsługują CI+(UPS, TV na kartę,CP) 2)czy jest stopklatka na żywo 3)czy można oglądać na jednym ekranie np.1tvp i 2tvp z kablówki cyfrowej(jeden kabel) (4)czy matryce 42 i 47 są tego samego producenta.
Do KiKi czy możesz odpowiedzieć na te pytania?
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
A sa jakies preferowane urzadzenia do tego tunera czy bd chodzilo rownie dobrze na tablecie z androidem co na ipodzie?
 

White Tigger

New member
kiki, serdecznie dziękuję za test :) Zakochałem się w tym telewizorku i już żonie powiedziałem, że będzie z nim współdzielić moją miłość :) Nie była zbyt zadowolona ;) Ale cóż znaczy tydzień bez seksu, jak takie cudo będzie stało w salonie przez dłuższy czas :)

Mam jeszcze maleńką prośbę: czy mogę prosić o powiększenie fragmentu zdjęcia (poniżej) w fioletowej ramce lub inne ujęcie tej naklejki? Tam powinna być informacja o tym gdzie wyprodukowano matrycę. Z góry wielkie dzięki :)

img812.imageshack.us/img812/9223/004p1520336.jpg
 

White Tigger

New member
Nie ma tam np. takiego napisu: "Panasonic Liquid Crystal Display CO., Ltd. Made in Japan"? Coś bardzo podobnego jest na zdjęciach TX-L47DT50 tu na forum.
 

przemekg

New member
Do KiKi czy możesz odpowiedzieć na te pytania?

Jeżeli Kiki nie odpowiada to automatycznie oznacza ,że nie ma dobrych wiadomości.
W ogóle jego testy są raczej zawsze w tonie pozytywnym i jeżeli jest już coś nie tak to pisze w stylu "to mogło być lepiej" .
Ja właśnie zakupiłem L50DT60E głównie do oglądania TV. Czerń mnie nie obchodzi bo do wieczornego kina domowego mam duży ekran i projektor. Podłączyłem kablówkę DVB-C używając modułu i karty CAM telewizji kablowej East&West z Poznania i wszystko hula jak należy.Niestety podwójny tuner działa tylko w przypadku połączenia do dwóch lub tylko do jednego wejścia satelitarnego. Tak jest zresztą napisane w instrukcji ( do ściągnięcia ze strony panasonica). Nie ma tam żadnej wzmianki o podwójnym tunerze przy korzystaniu z telewizji naziemnej.Jeżeli się mylę to proszę niech mnie ktoś oświeci- będę wdzięczny . U mnie to nie działa. W pierwszych wrażeń to myślałem ,że kanały SD będą lepszej jakości. Różnica pomiędzy SD i HD jest ogromna. Dźwięk rzeczywiście kiepski. Jeżeli już to tylko satelita z jak największą ilością stacji HD. Poczekam na informację czy karta CAM z NC+ działa na tym TV . Ogólnie jest ok
 
Do góry