Panasonic 42PY85 kupować czy czekać?

drosophilia

Active member
Bez reklam
wcale bym sie nie zdziwil jak nie zakupicie ani PY80, czy PY85 przed swietami, ba nawet przed Nowym Rokiem ich nie dostaniecie. Sam kupowalem jakies 2 lata temu plazme Panasonica tak na poczatku grudnia, a sprzedawcy tez mi obiecywali dostepnosc w tych terminach ...i .... lipa, Nigdzie ich nie bylo do polowy stycznia nastepnego roku.
No, ale zycze szczescia, moze tym razem bedzie inaczej
 
drosophilia jak poszperasz to znajdziesz...:) ja znalazłem z pewnego sklepu 42PY85 za 4000 PLN razem z przesyłką. Mam nadzieję, że w nastepnym tygodniu będę się cieszył nowym nabytkiem:)
 

ronsko

New member
Luknijcie tu:

redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B151494/cid/15002/Panasonic_TH_42_PZ_81_E/

za 3600 (3700 z przesyłką)
jest PZ81E (czyli to samo co PZ80 + DVB-T z MPEG-4 i wyjście optyczne audio)
mi się udało zamówić w poniedziałek będę miał TV.
W ogóle mają sporo ciekawych TV, podobnie jak pixmania ale ma się pewność co do terminu i uczciwości sklepu.
 

party

New member
Kondi_1980 napisał:
jeżeli ceny jakoś super nie poszybują w górę to zostanę chyba przy 42PY85... eh jak szaleć to szaleć:) Jest droższy ale TV kupuje się na kilka ładnych lat więc nie będę oszczędzał... dam znać jak w końcu uda mi się kupić... :)

W zadowoleniu niestety ich nie ma... ale będę pilnował...widziałem, że we Wrocławiu są za 4150 - cena chyba dobra...tylko grzać taki kawał...ale na stronce Panasonica cena po rabacie to 4500PLN, więc nawet jak policzę sobie paliwo to mnie nie wyjdzie drożej...

W digitalo.pl są ale TH-42PZ85 w cenie 4469. Jeśli jest ktoś z Warszawy to odbiera osobiście. Wczoraj zakupiłem. Serdecznie pozdrawiam.
 
Do góry