Panasonic 42 py8p - jakieś alternatywy do 3k ?

don111

Banned
dzięki, wejdzie mi nawet do punciaka ;) chociaż nie pionowo, ale delikatnie przewiozę 20km...
panowie jeszcze takie pytanko jaki uchwyt od razu zamówić, zależy mi aby odległość od ściany była jak najmniejsza ale również rozsądna (bez niebezpieczeństwa dla tv) no i oczywiście musi pasować, natomiast nie zależy mi zupełnie na regulacjach

http://allegro.pl/item588095250_uchwyt_do_lcd_max_48_udzwig_75kg_etx_4820.html
ta podana odległość od ściany (4 cm) w tego typu uchwytach to jest minimalna wartość i można ją zwiększyć czy jest to stała wartość?

http://allegro.pl/item592906869_uchwyt_scienny_garan_ga4830_max_48_75kg.html
7 cm od ściany - dobry ?

===

ok już wszystko wiem, te byłyby zbyt małe
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
no i tv już stoi u mnie w pokoju, obraz bajka - dla mnie idealny, płynny, kolorki ciepłe, kontury miękkie (brak efektu statycznego obrazu jak z LCD), kolor czarny jest czarny jak smoła, również biały kolor super - a podobno miał być jakiś nie do końca biały tylko kremowy w Panasonicach :)
na razie testowałem DVD i sygnał z kompa 720p/1080i
na materiale HD obraz także jest super, bardziej plastyczny (lepsze, przejścia tonalne między kolorami) natomiast szczegółowość przez ten łagodniejszy obraz plazmy (tak jak myślałem) wydaje się być na pierwszy rzut oka odrobinę lepsza na LCD (bardziej "agresywny" ostry obraz), ale efekt ogólny w HD oceniam również na mały plus dla plazmy,
materiału full HD jeszcze nie testowałem, ale liczę na kolejną miłą niespodziankę ;)
 

don111

Banned
kupiłem ostatecznie 46'' za 3620 z przesyłką na www.morele.net
do ekranu mam ok 2,5m , zmieniałem z lcd 37' z myślą o nieco większym tv, 42' też byłby dobry ale 46' jest jeszcze lepszy :)
obraz jest znakomity, nie wiem jak te wyższe Panasoniki albo Pioneery ale mi już do szczęscia lepszego tv nie trzeba, następny będzie chyba już tylko projektor (jak będę miał warunki ;))
obraz jest na tyle fajny że naprawdę zamiast do lepszego modelu szczerze polecam dołożenie pieniędzy po prostu na większy tv, np tak jak ja zrobiłem w przypadku tej taniej plazmy
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
do projektora naprawde nie potrzeba miec mega duzego pokoju, uwierz mi, wiem to z autopsji, a wrazenia z projekcji... nie do opisania.:)
 

don111

Banned
wiem, jakby była choćby mała szansa na wstawienie projektora to bym się nie wahał... ale pogodzenie go z wystrojem pokoju i ustawieniem systemu kina domowego jest na razie niemożliwe
 
Do góry