Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

gidyja

New member
No to nachodzi mnie myśl skoro wszedł robak to na dobrą sprawę może tam wejść wszystko o kurzu nie wspomnę.

Wytapane z LG-G2
 

RHJG

New member
Bez reklam
Faktycznie pod lupą widać nóżki, to te cienkie robaczki takie czarne. Zdechł i się nie rusza.

Witam popukaj delikatnie przez szmatkę, może spadnie na dół? Ja już ma w laptopie na stałe tylko jeszcze mniejszego robaczka.Obok stoją storczyki i taki malutki sobie przez ekran wędrował.Przydusiłem i to był błąd bo została mokra plama,na szczęście jest w rogu ledwo widoczna...
 

Rashowsky

New member
dało mi się kupić Panasaonica tx-42AS650 ale mam kilka problemów:

1. Próbowałem odtworzyć filmy przez pendrive avi oraz zmienić rozszerzenie na mp4 lub mkv i za każdym razem wyskakuje komunikat, że format jest nieobsługiwany. W instrukcji nie znalazłem z jakimi formatami radzi sobie telewizor.

2. Nie wykrywa plików z napisami txt.

3. Standardowa przeglądarka ma problem z oglądaniem filmów online. Jak zbuforuje się pewna ilość materiału to wyskakuje komunikat, że program nie może obsłużyć tak dużej liczby pamięci. Istnieje możliwość ominięcia tego problemu lub zainstalowania innej przeglądarki? W apps markecie nic nie znalazłem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie działa wam YT?? mi dzis sie nie chce wlaczyc, mieli i wyskakuje komunikat o stanie polaczenia chociaz net jest. inne funkcje internetowe tez lipa tylko przegladarka lata.
 
Ostatnia edycja:

rockys23su

New member
Witam .Chcialbym Was uzytkownikow wyzej wymienionego tv zapytac o to jakzmienic jezyk na polski?. Zakupilem tv w uk i niestety nigdzie nie widze mozliwosci zmiany jezyka.Z gory dzieki.
 

rockys23su

New member
Dzieki za odpowiedz ale musze przyznac ze jestem rozczarowany ta informacja. Inna sprawa ze tv zamawialem przez amazona a tam w opisie bylo wyraznie napisane ze tv to wersja 640e. Faktora ktora otrzymalem tez to potwierdza,niestety sam tv i instrukcja do niego to wersja b. Trudno,bede musial sie z tym pogodzic ale mam do Was jeszcze jedno pytanko. Mam problem z obrazem na tv podlaczonym przez kabel hdmi do komputera. Chodzi o to ze obraz jest jakby za duzy,nie widac paska start windowsa oraz ikony sa poucinane przy krawedziach ekranu. Probowalem zmieniac proporcje obrazu poprzez przycisk na pilocie tv aspect oraz regulacji w panelu sterowania nvidia jednak na nic to sie zdalo.. wczesniej mialem samsunga i zadnego problemu z tym nie mialem. Moze mieliscie podobna sytuacje i jestescie mi w stanie pomoc?.
 

digitalus

Banned
Probowales wlaczyc w telewizorze funkcje 16:9 overscan czyli ustawic na on?.Funkcja powinna byc w ustawieniach zaawansowanych telewizora.Nie wiem czy jest aktywna gdy telewizor jest podlaczony do komputera.Mozesz tez sprawdzic czy bedzie poprawa gdy podlaczysz kabelek do innego wejscia hdmi w telewizorze.Oczywiscie kabelek hdmi podlaczasz przy wylaczonym telewizorze i komputerze.
Albo kliknij naz link nizej.

http://free.of.pl/x/xboxik/HDMI/HDMI2.html
funkcja 16:9 overscan jest w kazdym panasonicu. zdjecie z avforums z innego telelewizora(plazma)
267b48d023f0027b9bf259a52917d84d_348.jpg
 
Ostatnia edycja:

rockys23su

New member
Powiem szczerze ze probowalem roznych sposobow ale jesli przyciskiem na pilocie nie bylem w stanie dopasowac obrazu to chyba w opcjach tego"overscan"nie wlaczalem badz nie widzialem tej opcji. Sprobuje tez sposobu opisanego w twoim llinku a o fekcie dam znac jutro l.
 
Do góry