Panasonic 32lx700

darcun

New member
Bez reklam
Panasonic LX700

ortax360 napisał:
Witam

Juz zam. Termin dostawy na poczatku maja .

Pozdrawiam
Jeśli się nie mylę,to niedawno kupiłeś LX70F? A pisałeś,że LX500 też zostawiasz sobie.To ile Ty potrzebujesz telewizorów?
 

pandzik

Member
Bez reklam
darcun napisał:
Jeśli się nie mylę,to niedawno kupiłeś LX70F? A pisałeś,że LX500 też zostawiasz sobie.To ile Ty potrzebujesz telewizorów?

Ja już się przyzwyczaiłem do faktu, że kolega Ortax360 kupuje każdą nowość Panasonica. :)

ortax360 napisał:
Witam
LX 500 sprzedaje i biore lx700 .
Pozdrawiam

Pogratulować.
Ja sam, chociaż mam lcd od listopada, niejednokrotnie myślałem już o wymianie.
Z tym , że ja na większy... :).
Szczególnie, że kupca na swojego już mam... rodzice.
Ale na nieszczęście pada mi laptop i to jest teraz priorytetowy zakup.
pozdrawiam,
;)
 
Ostatnia edycja:

hoodlum

New member
Pablo jak się już nacieszysz nowym Panasem to podziel sie wrażeniami i cykni troche fotek abysmy mogli zobaczyć jakośc obrazu.pzdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele LX 700 są juz w Panasonic Polska , ale jeszcze nie sprzedają .Niestety ma potrwać jeszcze.
 

ortax360

New member
Witam

Panasonic 32lx700 bedzie dostepny w sklepach po 10 Maja.

LX70 zostawiam .

Czekam na lx700 to bedzie juz ostatni lcd 32 Panasonica cale jaki kupie .

Szkoda ze Panasonic nie robi większych LCD .



Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

pablo1234

New member
Dzięki.

Mam nadzieje, że jak www.rtvmedia.pl będzie je mieć lada dzień to pozostałe sklepy tez nie będą gorsze.

Ja wybrałem Topmarket ze względu na możliwość odbioru osobistego (mam po drodze z pracy do domu) :) a co za tym idzie brak kosztów transportu.
 

darcun

New member
Bez reklam
TV Panasonic

ortax360 napisał:
Witam

Panasonic 32lx700 bedzie dostepny w sklepach po 10 Maja.

LX70 zostawiam .

Czekam na lx700 to bedzie juz ostatni lcd 32 Panasonica cale jaki kupie .

Szkoda ze Panasonic nie robi większych LCD .



Pozdrawiam .
Witam! Zapamiętaj,abyś dotrzymał danego słowa. A jak już bedziesz miał LX 700 w domu,to nie zapomnij o nas.Czekamy na Twoje opinie o tym telewizorze. Pozdrawiam!
 

darcun

New member
Bez reklam
Wykorzystując okres wyczekiwania na testy,opinie o TX-32LX700 prosiłbym o opinie dotyczącą ewentualnej wielkości zakupu telewizora. Posiadam pokój o wymiarach od ściany do ściany 4,60m.Odrzucam na fotele i telewizor ca 1,10m.Do oglądania odległość od foteli do telewizora będzie wynosiła ca 3,50m. Jeśli dobrze główkuję,to 32" spokojnie wystarczy, a może nawet wcisnąłby i 37"? Bardzo proszę o fachową opinię na ten temat. Pozdrawiam! / Oczywiście ,że 37" to już inna marka np.Sharp/
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Zdecydownaie 37 cali .

32 jest ok , ale do 2.5 , na siłe 3 m . Wszystko zalezy do czego chcesz uzywac lcd I Z JAKIM SYGNAŁEM hd 720 czy SD .

Konsola , PC , Filmy HD . Tu z odlegósci 3.5 lepiej sprawdzi sie 37 cali niz 32 .

Z 37 wybrałbym Toshibe 37wl68p(100hz) . cena 4999zł

Pozdrawiam
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
Zdecydownaie 37 cali .

32 jest ok , ale do 2.5 , na siłe 3 m . Wszystko zalezy do czego chcesz uzywac lcd I Z JAKIM SYGNAŁEM hd 720 czy SD .

Konsola , PC , Filmy HD . Tu z odlegósci 3.5 lepiej sprawdzi sie 37 cali niz 32 .

Z 37 wybrałbym Toshibe 37wl68p(100hz) . cena 4999zł

Pozdrawiam
Witam! Serdecznie dziękuję za szybką podpowiedź.W/w informację dokładnie przeanalizuję, uwzględniając moje uwarunkowania.Zakupiony telewizor planuję wykorzystywać głównie do oglądania telewizji i dvd.Pozostałe możliwości wykorzystywałbym rzadziej.Zamierzam w niedługim czasie zainstalować telewizję"N"./obecnie korzystam z anteny siatkowej zainstalowanej na dachu domu./Nadal jestem zainteresowany telewizorem LX700.Myślę,że "Ortax360" i "Kiki" po przeprowadzonych testach podzielą się z nami całą wiedzą o tych telewizorach.Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

mk1976

New member
DO Otrax360 gdzie taka cena dla wspomnianej przez Ciebie Toshiby 37 i czy ona ma 100Hz i jak wyglada porownanie z Sharpem 37RD2e?
 
Do góry