Panasonic 32lx700

dario101

New member
Extra wiadomość :grin:, że ten model ma wejście d-sub 15pin. Do tej pory brałem pod uwagę Sharpa RD2 ale jak zobaczyłem ten model Panasonica to jestem oczarowany.Jak ktoś ma link do instrukcji tego tv bardzo bym prosił o jego podanie.Kupując laptopa nie zastanawiałem się nad wyjściem wideo.Wejście d-sub przeważnie jest w lepszych odbiornikach .
 

dario101

New member
Wejście PC VGA d-sub 15pin

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.Zapoznałem się z instrukcją powyższego modelu.Jest super.Panasonic posiada wyjście d-sub 15pin. :grin:
 

pablo1234

New member
Dzisiaj dostałem info, że 700P będzie dostępny najwcześniej po 20 maja badź nawet dopiero w pierwszych dniach czerwca :(

Kiki nie wiesz może dlaczego nie sprzedają go chociaż jak pisałeś mają już go w magazynie w kraju ?

Teraz mam dylemat czy zamawiać 70P (które są już) czy czekać na 700P. Tydzień lub dwa to jeszcze może wytrzymam ale nie ma żadnej gwarancji że będzie od początku czerwca dostępny ....
 

pandzik

Member
Bez reklam
Poczekaj. Czym jest miesiąc.
Niedługo wejdą do sprzedaży nowe modele Sony.
Miedzy innymi seria D. Porównałbym go z tym Panasonikiem.
 

Paweł Dziuba

New member
Witam i pytam :
- czy lx700 ma - osobno! - gniazda VGA i comp. ? ,
- czy na VGA przyjmuje 1360na768 ? ,
- jakiej - czy najnowszej - technologi jest to metryca i od którego producenta ? ,
Ten tv zapowiada się b. dobrze m.in. przez wysoki kontrast .
Ciągle szukam b. dobrego LCD przede wszystkim do Xboxa360 mającego
głębię/namacalność obrazu , czerń dorównującą CRT oraz - osobno -gniazda comp. i VGA , z czego ostatnie musi przyjmować 1360na768 .
Czy ktoś z Was może pomóc/poradzić w tej sprawie .
Przede wszystkim firmy : Panas. , Sams. , Sharp .
I czy lx700 to "made in japan " .
 
Ostatnia edycja:

dario101

New member
Paweł Dziuba napisał:
Witam i pytam :
- czy lx700 ma - osobno! - gniazda VGA i comp. ? ,
- czy na VGA przyjmuje 1360na768 ? ,
- jakiej - czy najnowszej - technologi jest to metryca i od którego producenta ? ,
Ten tv zapowiada się b. dobrze m.in. przez wysoki kontrast .
Ciągle szukam b. dobrego LCD przede wszystkim do Xboxa360 mającego
głębię/namacalność obrazu , czerń dorównującą CRT oraz - osobno -gniazda comp. i VGA , z czego ostatnie musi przyjmować 1360na768 .
Czy ktoś z Was może pomóc/poradzić w tej sprawie .
Przede wszystkim firmy : Panas. , Sams. , Sharp .

Model ten posiada gniazda VGA i comp.Jest rozdzielczość wejściowa WXGA (1366 x 768 pikseli). Proponuje ściągnąć instrukcje .Proszę podeje namiary :
http://techdocs.panasonic.co.uk/docs...TQB0E0398P.pdf
Pozdrawiam.:)
 

ortax360

New member
Witam

Dostałem własnie maila od Panasonic POLSKA .

32LX700 bedzie dostepny w Czerwcu :evil: :( .

Pozdrawiam


PS : CHyba zrezygnuje z LX700 i kupię TOSHIBE 37WL68P.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
myślę że tu byś zrobił błąd.
Jeśli miałbyś wybierać 37" Toshiby - to poczekaj na 37 P 80 JVC.
 

mk1976

New member
A jak długo trzeba bedzie poczekać? i Jaka będzie cena czy dużo wyższa od Toshiby
kiki napisał:
myślę że tu byś zrobił błąd.
Jeśli miałbyś wybierać 37" Toshiby - to poczekaj na 37 P 80 JVC.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
próbuję się dowiedzieć - jutro mam mieć pierwsze info.
Ceny nie znam, podobno ma być extra - ktoś znalazł już w Niemczech.
Ale telewizor już oglądałem.
 

generator

New member
pablo1234 napisał:
Czy dobrze widze i on jest z połyskiem Black Piano :( ? Jeżeli tak to już na niego nie czekam ....
Być może są to zdjęcia 700F a u nas ma być sprzedawany 700P. Wczoraj pytałem w Panasonic Polska jaki kupić i poradzili mi że 700P bo ten będzie sprzedawany w polsce a oni nie mają obowiązku wykonywać napraw gwarancyjnych sprzętu który nie jest oficjalnie sprzedawany w naszym kraju.
 

j.jacek

New member
Witam
Co do napraw gwarancyjnych to nie powinno być żadnych problemów,jesteśmy od jakiegoś czasu w Unii Europejskiej i gwarancja na produkty Panasonica jest Europejska,można to bardzo łatwo sprawdzić wchodząc do pierwszego lepszego sklepu i prosząc o pokazanie gwarancji.Panasonic Polska jest filią ogromnego koncernu mającego siedziby w całej Europie i z tego co wiem nie ma żadnego problemu z egzekwowaniem gwarancji w dowolnym państwie w Unii.A co do wypowiedzi pani lub pana z infolinii to bym się raczej nie przejmował ,to jest ochrona rynku Polskiego z zapędami monopolistycznymi ,doskonale wiadomo, że część sprzętu przywiezionego np.z Niemiec jest dużo tańszy niż u nas i stąd takie wypowiedzi.
pozdrawiam
 
Do góry