Panasonic 32lx700

dpitera

New member
cisza.........

[FONT=&quot]Czy ktoś monitoruje napływ tego medelu 32lx700 do polski? Były, były .......i się zmyły bez śladu.....nie żebym był napalony, mam czas ale czy będą jeszcze te modele czy raczej to jest cisza przed nadejściem czegoś nowego. Dajcie mili ludzie jakieś info w tej sprawie bo nie wiem w którą stronę mam się przechylić z inwestycją:eek:k:[/FONT]
 

herik

New member
Witam, jestem Tu nowy i po przeczytaniu sporej ikosci postów na temat LCD mam mały mętlik w głowie z wyborem tego jednego :) mam trzy typy i mam prośbę o doradzenie który jest lepszy, choć domyślam się, że wszystkie są podobne w tej klasie.
nr.1 to Sony 32D3000 po przeczytaniu opini użytkowników myślę, że jest super ale są jeszcze
nr.2 Panasonic 32LX700 i jeszcze
nr.3 Scharp 37RD2
no właśnie w Scharpie podoba mi się, że jest 37 cali czego niestety nie mają Sony i Panasonic ale mam mały pokój i nie robi mi to problemu.
A więc proszę o małą radę co do wyboru :wink: Pozdrawiam
aha LCD będę używał tylko do satki Cyfry +
 

arunia

New member
Sony 32D3000 vs Panasonic 32LX700

Witam podobnie jak herik też jestem tu nowy i podobnie jak on mam ten sam problem. dostałem "zielone światło" od żony na zakup lcd i siedzę na forum niemal od tygodnia. do telewizora będę miał około 3 m, głównie na wprost, telewizor będę używał wyłącznie do tv (polsat cyfrowy) oraz dvd. w grę podobnie jak u poprzednika wchodzą te samę modele, tj:
- to Sony 32D3000
- Panasonic 32LX700
Ze względu na estetykę (żona) wskazała soniacza. po przeczytaniu wielu postów, pod względem merytorycznym według mnie też przeważa sony(za wyjątkiem smużenia i nieco lepszego nagłośnienia), jednakże wczoraj byłem w MM i stwierdziłem że bardziej rzeczywiste kolory zapodaje panas(wiem to może być wina ustawień, ale w tej kwestii jestem na razie laikiem- tzn. nie grzebałem im przy sprzęcie). na korzyść sonego przechodzi jeszcze 5-cio letnia gwarancja, no i sony to sony. Proszę pomóżcie
 

dpitera

New member
Panas 32lx700

I po co to reklamować te nowe modele Pnasonica jak w sklepach ich nie ma. Pełne niezrozumienie kieruję do dystrybutora na Polskę :x.
Czuje się jakbym żył gdzieś na zaścianku Europy. Czy ktoś to ogarnia....?
 

FanBojPS3

New member
Chcialbym tatkowi kupic Lcd 32 calowy za okolo 4 tys zl.Czy myslicie ,ze Panasonic TX-32LX700P jest wart tych pieniedzy?A moze wziasc inny model w tej cenie?Aha na Tv ogladano by najczesciej 'n'.

Czy moglby mi ktos powiedziec jaki czas reakcji matrycy posiada ten LCD?
 

Lukasz_L

New member
Witam

Czy mając podłączony tuner satelitarny przez złącze HDMI telewizor zapamięta że przy ponownym włączeniu sygnał pobierać właśnie przez to złącze ?
Jakiś czas temu czytałem tu na forum że jakiś telewizor tak ma że za każdym razem po wyłączeni i ponownym włączeniu trzeba ręcznie wybrać sygnał z HDMI.

Drugie pytanie dotyczy czerni pod kątem, z przeczytanych testów wiem że obraz jest dobrej jakości nawet pod dużym kątem, a jak jest z czernią ? czy pod kątem widać mocniej podświetlenie czy jest tak jak by się przeczyło na wprost ?

Poniżej zamieszczam zdjęcia mojego pokoju żeby mniej więcej pokazać gdzie będzie stał telewizor. Ja będę najczęściej oglądał go właśnie pod takim kątem.

http://img243.imageshack.us/img243/3750/photo0002re5.jpg
http://img243.imageshack.us/img243/7274/photo0003hb5.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mistrzem kątów jest Panasonic - więc tu nie masz alternatywy lepszej.
Co do HDMI - tu musiałby działać Viera link - czyli tuner Panasonica.
 

Lukasz_L

New member
Dzięki za odpowiedz :)

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem tego telewizora :)
Kąty rzeczywiście ma niesamowite :)
 
Ostatnia edycja:

Lolek7825

New member
No i od wczoraj stoi mój nowiutki LX700 w salonie... zostałem powalony obrazem z analogowej kablówki (w szczególności TVNy i Polsaty) obraz wychodzi z ekranu!! Dżwięk extra; to chyba najlepszy zakup jaki ostatnio zrobiłem...

Dzisiaj test na denonie AVK-1803 i dvd denona 3910
 

orion512

New member
Lolek7825 napisał:
No i od wczoraj stoi mój nowiutki LX700 w salonie... zostałem powalony obrazem z analogowej kablówki (w szczególności TVNy i Polsaty) obraz wychodzi z ekranu!! Dżwięk extra; to chyba najlepszy zakup jaki ostatnio zrobiłem...

mozesz napisac gdzie go kupiłeś i za ile? bo ostatnio strasznie ciezko go znalezc w doberj cenie
pozdrawaim
 

gojas

New member
mam maly problem z moim LX70P w momencie gdy telewizor nie wyswietla akutalnie zadnego sygnalu lub obraz jest "przyciety" na brzegach ekranu widac jakies takie dziwne jasne "łuny".czytalem juz gdzies o tym ze problem polega na zbyt mocnym skreceniu matrycy do obudowy - czy cos w ten desen. Jesli to co ogladam rozciagniete jest na calym ekranie "wada" ta nie jest zauwazalna - problem jest gdy obraz jest przyciety z gory i z dolu,wowczas widac ze ekran nie jest czarny na calej powierzchni ,tylko ma w niektorych miejscach jasne plamy. Nie da sie tego wyregulowac jakos w menu serwisowym ? Moze doradzicie mi co zrobic z tym fantem? niechcialbym zabardzo rozstawac sie z telewizorkiem i oddawac do serwisu -zreszta niewiem czy serwis obejmuje tego typu niedociagniecia?
 

semi-dry

New member
LX700P a Samsung 32R32B

stały dzisiaj obok siebie w MM i wyświetlały ten sam program.
Na Samsungu obraz był ostrzejszy i bardziej wyraźny, kolory na obydwu w miarę podobne.

Jak sądzicie czym były spowodowane te różnice w wyświetlaniu?
 

Lolek7825

New member
semi-dry napisał:
stały dzisiaj obok siebie w MM i wyświetlały ten sam program.
Na Samsungu obraz był ostrzejszy i bardziej wyraźny, kolory na obydwu w miarę podobne.

Jak sądzicie czym były spowodowane te różnice w wyświetlaniu?

wg mnie mozliwosci moze byc wiele. zaczynając od ustawienia kontrastu, ostrości, nasycenia kolorów aż do balansu bieli ...
 

km1963

New member
Bez reklam
Lolek7825 napisał:
Witajcie ponownie,

Czy ktoś wie może jak wejść w menu serwisowe w LX700P??

Witam
Nie byłem w tym wątku już dawno a TV lx 700 mam od lipca 2007 czas by odrobić zaległości ;)

Podam sposób ale uważaj bo stracisz gwarancję jak coś będzie nie tak
Przytrzymać na panelu górnym telewizora -V i przycisnąć 3 razy 0 na pilocie, w czasie nie dłuższym niż 3 sekundy.

Pozdrawiam




 

km1963

New member
Bez reklam
gojas napisał:
mam maly problem z moim LX70P w momencie gdy telewizor nie wyswietla akutalnie zadnego sygnalu lub obraz jest "przyciety" na brzegach ekranu widac jakies takie dziwne jasne "łuny".czytalem juz gdzies o tym ze problem polega na zbyt mocnym skreceniu matrycy do obudowy - czy cos w ten desen. Jesli to co ogladam rozciagniete jest na calym ekranie "wada" ta nie jest zauwazalna - problem jest gdy obraz jest przyciety z gory i z dolu,wowczas widac ze ekran nie jest czarny na calej powierzchni ,tylko ma w niektorych miejscach jasne plamy. Nie da sie tego wyregulowac jakos w menu serwisowym ? Moze doradzicie mi co zrobic z tym fantem? niechcialbym zabardzo rozstawac sie z telewizorkiem i oddawac do serwisu -zreszta niewiem czy serwis obejmuje tego typu niedociagniecia?

Witam

Może kiedyś doczekamy takiego podejścia jako posiadacze LCD
no bo nie wierzę że plazmy częściej się psują i serwis nie daje rady;) :D

Unikalny na polskim rynku walizkowy serwis Panasonic pozwoli na dokonywanie napraw telewizorów plazmowych w domu klienta, bez potrzeby transportu do centrum serwisowego1
Projekt Profi Plasma Service startuje od początku lutego br. Program dotyczy jedynie telewizorów plazmowych Panasonic. Więcej szczegółow na stronie :
http://www.panasonic.pl/?profi

a na razie na Twoim miejscu skontaktował bym się z serwisem

Pozdrawiam
 
Do góry