Oszustwo W Euro Rtv Agd Z Pzredłużoną Gwarancją

slawko_23

New member
Bez reklam
Marcell_80 napisał:
wiesz co,ja mialem chyba podobna propozycje.
kupowlem w saturnie lcd philipsa i facet powiedzial mi ze moge dokupic za chyba 400 zl dodatkowe ubezpieczenie-gwarancje od zerwania sie telewizora ze sciany...wydalo mi sie to troche smieszne wiec zrezygnowalem...to ubezpieczenia mialo byc dozywotnie.


W saturnie masz umowę serwisową, żadne ubezpieczenie!!! Masz podane warunki i zasady (dla mnie dość przejrzyste). Cena zależy od wartości sprzętu. A co do zerwania sprzętu ze ściany to miał fantazję....

ubezpieczenie i gwarancja to 2 różne sprawy!!!
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem 2 lata temu Sony Alfa w EURO RTV AGD. Z biegiem czasu zaczelo pojawiac sie coraz wiecej martwych pikseli na zdjeciach w tych samych miejscach, a wiec na matrycy. Aparat oddałem kilka dni przed wygasnieceim rękojmi (tylko rok było gwarancji Sony, drugi rok sklepu). Wysłali do serwisu Sony, tam wymienili całą matryce, koszt naprawy 1500zł pokrył sklep (a aparat kosztował wtedy niecałe 2000 tys). Wszysko bez najmniejszego zgrzytu. 3 tygodnie naprawa.
 

pajejek13

New member
witam jak ktoś wali w głąba to jest oszust !! kuppiłem w euro HTC HD2 i wykupiłem ubezpieczenie po pół roku tel mi upadł i zbiła sie szybka z przodu i z tyłu .zaczełą sie jazda z hestią najpierw pani mie informuje że na mój koszt mam wysłać tel do ich serwisu oddałem do euro i oni wysłąli do autoryzowanego serwisu HTC w warszawie hestia zanegowałą i kazała [pod grożbą utraty ubezpieczenia wysłać do ich sewisu w gdańsku tak też zrobiło euro . po miesiącu dostałem tel!!!!!!!!!!!!! szybka sie odkleja na 2/3 obwodu a wkoło niej obudowa zcharatana jak by ktoś śróbokrętem pokancerował .dzwonie do hesti bo serwis nie chce ze mną gadać a tam dowiaduje sie że telefon mam serwisiwać tTYLKO w ch serwsie bo i tak straciłem już gwarancje bo ich serwis nie jest a AUTORYZOWANY HTC !!!!!!!!!!!! zgrozo !!!!!!
 
Do góry