Optoma gt750

jablonviolin

New member
To mój pierwszy post wiec witam wszystkich!

Zamierzam kupic sobie Optomę gt750.
Przeglądając to forum znalazłem taki wpis "No wlasnie do mnie dotarla Optoma GT750-XL".
Czy te modele różnią sie czymś?
Z kolei na forum Projektor Central znalazłem takie modele: Optomę gt750 i Optomę gt750E.

Wczytałem sie dokładnie w ich spacyfikacje i nie znalazłem żadnej różnicy między gt750 i gt750E. (chciałem podac linki ale nie mogę bo to mój pierwszy wpis)
Reasumując czy te trzy modele to ten sam jeden model, czy nie? Jeżeli nie to czym się różnią i który warto kupić??? Dzięki za pomoc.
 

marcoDCE

New member
Ja posiadam optome gt750 i widze że ta gt750E niczym oprócz ceny sie nie różni a gt750XL to ten sam projektor tylko sprzedawany w zestawie z okularami. Według mnie to chwyt marketingowy CHinoli:)
 

dmpldamian

New member
Witam. Proszę o info na temat 3d w tym projektorze. Czy trzeba do niego dokupować jakieś urządzenia adaptor 3d by oglądać efekt?
 

Alen69

New member
Nie projektor sam przerobi obraz na 3d. Może to być wszystko co odtworzy plik w którym jest zapisany film. Odtwarzacz odtwarza, projektor obraz np 3d sbs mkv przerobi na 3d
 

sylwestrecze

New member
Zależy jakie okulary, czy dpl czy rf, okulary dpl chyba jak patrzysz na ekran sie aktywują tylko musisz przyciskiem je włączyć, jak spojrzysz w bok to się wyłączają, są tańsze dużo od okularów RF które mają nadajnik podłączany do tyłu optomy..

PYTANIE...Jak się zmienia tryby w optomiegt750 bo mam tylko NORMALNY i JASNY , ten normalny tryb to ECO?? a po drugie mam problem z filmami 3D SBS działają dobrze ale filmy 3D U/D góra dół się łączą ale są wąskie, ustawienie 16/9 nic nie daje obraz jest wąski bo mam avatara 3D góra dół i po połączeniu jest wąski...
 
Do góry