Onkyo TX-SR 608 + Koda 5.0 AV 988

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Amplitunery kina domowego nie grają po wyjęciu z kartonu, po pierwsze są wyzerowane, a po drugie fabrycznie wszystkie końcówki nie grają basem poniżej 100Hz, by nie spalić malutkich głośniczków na które klient zostanie namówiony w sklepie :)
Co do ax7 to po pierwsze porównują siłę nabywczą w tamtym okresie to był dwa razy droższy od Onkyo 608.
 

anx239

Member
No to teraz jestem w niezłej kropce. :niewiem:
Onkyo kupione i raczej tak już zostanie.
Wracając do kolumn, to tak jak pisałem wcześniej chcę je kupić za kilka miesięcy i mimo, że do zakupów daleko to już przeczuwam problem.
Mam takie a nie inne warunki w pokoju, że w rachubę wchodzą tylko kolumny naprawdę małe. Nie ma szans na jakieś podłogowe.
Ciekawy jestem jakie minimonitory zagrają w stereo tak abym się totalnie nie zniechęcił. :hmm:
 

anx239

Member
Ha. Tymczasem jeszcze nie sprzedałem mojego startego amplitunera Technics SA-AX7.
Wracając do małych kolumn - te co mam wyniosłem bo nie było miejsca.
Nawet jeśli bym pozostał przy SA-AX7 to i tak mogę ustawić/kupić coś małego :(
 

Cyborg65

New member
Witam

Monitory które coś tam zagrają to wyzwanie i kupa kasy.
leprze? no nie wiem czy znajdziesz mowa o tym co masz.
Kłopot w tym że się osłuchałeś i badziewie ci się nie spodoba.
Z tym faktem nic nie zrobisz.
W monitorach nie gustuję słuchałem niewiele, dla mnie to porażka ale nie wykluczone że znajdziesz coś znośnego.
Miedzy innymi dlatego wspomniałem o testach.
P:lol:zdrawiam.
 

BD

Member
Bez reklam
Monitory które coś tam zagrają to wyzwanie i kupa kasy.
leprze? no nie wiem czy znajdziesz mowa o tym co masz.
Kłopot w tym że się osłuchałeś i badziewie ci się nie spodoba.
Z tym faktem nic nie zrobisz.
W monitorach nie gustuję słuchałem niewiele, dla mnie to porażka ale nie wykluczone że znajdziesz coś znośnego.
Miedzy innymi dlatego wspomniałem o testach.
P:lol:zdrawiam.

i w czym tak naprawde zainteresowanemu pomogles?- do diaska kogo interesuje na tym forum, ze nie lubisz monitorow, myslisz ze autor tego tematu to jakis ulomek i nie potrafi korzystac z google?- polec mu konkretne monitory, ktore sluchales z onkyo i polecasz do odsluchu -typowy nabijacz postow ;d
pozdr.........

prosze moderatora o nie usuwanie powtornie tej wypowiedzi ;]
 

pkomp

New member
co wy z tym nabijaniem postów?nagrody za to daja czy jak?daj chłopakowi w spokoju popisac.....

autor wątku niech najpierw rozejrzy sie po pokoju weźmie jakies pudełko na buty i sprawdzi jakiej mniej wiecej wielkości chciałby kolumny - potem mozna przebierać w wymiarach w dodatku niekoniecznie idąc na kompromisy

wiedziałem jakiej wielkości sub powinien być żeby mnie nie wkurzał - postawiłem tv i stwierdziłem że wisząca kolumna musi być na równi z ekranem(jedna płaszczyzna).odjąłem szerokość uchwytów i zostało mi na kolumny - wpasowały się idealnie jbl sc178 - szał to nie jest ważne że pasują idealnie do pokoju wystroju i w kinie daja radę - to taki wybór troszkę z pominieciem jakości no ale coś za coś :)
 

Cyborg65

New member
Witam

Tu zgoda tylko jak reszta monitorów nie ma dołu. Czyli z sensownym subem.
Tu nawet nie ma co marzyć że zatrzyma się na 5k PLN raczej koło 6 bez przewodów z marnymi tyłami i centralnym z najniższej półki. Czyli to co wspominałem wcześniej.
CYT:
Monitory które coś tam zagrają to wyzwanie i kupa kasy.

Ale pewno inna droga to jakość za każdym razem w dół jak parę złoty w dół.
P:lol:zdrawiam
 
Do góry