[Nasze Zestawy AV] Onkyo TX-RZ800 & Dali Zensor 7

piechu

Member
Bez reklam
Pokój jużwcześniej wyglądał bardzo dobrze - teraz wygląda świetnie. Bardzo dobrze zagospodarowałeś tak małą przestrzeń. Jak e-12F się sprawuje na tak małym metrażu? I jeszcze pytanie o granity - allegrowe? :)
 

fade1

Member
dziękuje ale wcześniej była lipa.
Nie zauważyłem by sub był za duży, kalibracja zgodnie z poradami kapusta7 + delikatne wyciszenie. W kd jest super np. Batman Rises - sceny z wybuchami na stadionie, natomiast do muzyki nie używam. Granity nie allegrowe, wszystko wg mojego projektu, kolce, szlif i logo.
 

fade1

Member
ArekBieniek sorry - przegapiłem twoje pytanie - tak 2,5.

Niżej aktualizacja zestawu, doszedł odtwarzacz sieciowy. Bardzo wygodny sprzęt, dostęp do Tidal do radia, flack`i - z dysku.

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
ArekBieniek sorry - przegapiłem twoje pytanie - tak 2,5.

Niżej aktualizacja zestawu, doszedł odtwarzacz sieciowy. Bardzo wygodny sprzęt, dostęp do Tidal do radia, flack`i - z dysku.


Świetnie to wygląda. No i jak tu nie iść w srebro, do tego ten minimalizm.

Pewnie za dużo roboty, ale gdybyś coś przepinał to wrzuć fotkę z tymi klockami jeden na drugim.
Wystarczą 3 sztuki, bez wzmaka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten wzmak A9070 też w sumie na ampli można postawić, a przynajmniej chciałbym zobaczyć jak to będzie wizualnie ; )

Nigdzie takich fotek nie ma, a tu proszę Kolega ma wszystko na naszym forum. No nic, czekamy, bo już mnie nosi żeby to kupić.
 

Rafal7

Banned
Nie dziwie Ci się, Onkyo wygląda dobrze w srebrze.
Chociaż wstawiałeś dziś zdjęcie innego ampli Onkyo i bd w srebrze i tamten ampli lepiej mi się widzi, ale nie ma co narzekać.
 
Do góry