Onkyo TX NR 646

slawkor

Member
Bez reklam
Przeleciałem wszystkie opcje, ale opcji od obrazu nie znalazłem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

marcin_nov

New member
"Nie rozumiem czemu ludzie nie czytają:?:"

Czytać umiem i to też czytałem i nie jest tam napisane że mogą być używane jednocześnie...pytam bo się nie znam :)

Dla mnie np: jasne jest to że 980ti ma 6GB ramu a Titan X 12... ( no offence )
 
Ostatnia edycja:

cork

New member
Mam pytanie właśnie kupiłem 646 i powiedźcie mi czy ten amplituner automatycznie przełącza na podawany mu z innego źródła format dźwięku ?? bo puszczam mu z telewizora po optyku i coś mi nie pasi
dzięki za info
 

cork

New member
Mam sony 65w855 a nie pasi mi dźwięk, bo na ampli nie przełącza mi automatycznie dźwięku np. ze stereo na DTS lub Dolby Digital, wygląda to tak jak musiałbym przestawić przyciskiem na amplitunerze dany format

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

wysio

Member
Bez reklam
Oczywiście, że samo powinno wykrywać rodzaj dźwięku. Tv musi obsługiwać tylko dany rodzaj dźwięku.

Wysłane poprzez Tapatalk
 

Rafal7

Banned
Popatrz w ustawienia w tv czy masz opcję DD lub DTS do uaktywnienia
W Samsungu jest tak że jak mam film w którymś z tych systemów to muszę wejść w ustawienia wyjścia optycznego i wybrać odpowiedni kodek, w zależności w czym jest ścieżka audio danego filmu.
 

cork

New member
O fck tyle ustawiania przed filmem, nie pasi mi to a może jakoś przez hdmi puścić dźwięk? TV ma acr

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

cork

New member
Oj to biedne te telewizory nasze a miały być kombajny do odtwarzania wszystkiego a tu ustawiania co nie miara masakra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

cork

New member
W sumie nie, ale według mnie powinno w tych czasach iść z automatu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

wysio

Member
Bez reklam
Jeśli jest tylko jedna ścieżka dźwiękowa, to nie powinno być takich problemów. Przy wielu ścieżkach to normalne, że trzeba ręcznie przestawić. Tylko to powinno się robić przy pomocy jednego przycisku w pilocie.

Wysłane poprzez Tapatalk
 
Do góry