Onkyo 808/1008 czy Yamaha 2067/1067 ???

Vaderus

New member
Bez reklam
Nie ma THX ani Audyssey. Ma za to własne systemy/odpowiedniki opracowane i doskonalone juz kilka latek dłużej niż wymienione. Yamaha (i nie tylko) nie widziała pewnie zatem uzasadnienia do adoptowania młodszych, mniej dojrzałych odpowiedników. No more comments, pls. :)
Na poważnie, każdy z tych systemów się swietnie sprawdza a marketing to tez ważna sprawa i koszt, wiec każdy producent albo licencjonuje jakiś standard albo doskonali swój, o ile jest jego właścicielem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Dla zainteresowanych - fajny test Yamah z linii Aventage.
Dodatkowo świetna tabela porównawcza wszystkich modeli.

Link do testu: http://usa.yamaha.com/local/parts/images/00012791/00012791.pdf

Odpowiedniki na Europę, to:
A3000 = RX-V3067
A1000 = RX-V1067
itd.

Smacznego czytania i podniecania się (to dla fanów i posiadaczy) i miłego frustrowania się (to dla posiadaczy/fanatyków konkurencji) :-D
Przeczytałem i co mogę powiedzieć,zero frustracji i podniecenia.Nadal wolę Harmana za dźwięk a bajery jakoś odżałuję.Peace:)
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Przeczytałem i co mogę powiedzieć,zero frustracji i podniecenia.Nadal wolę Harmana za dźwięk a bajery jakoś odżałuję.Peace:)

I bardzo się cieszę i gratuluję wyboru. Też byłem blisko Harmana.
Szalę zwycięstwa przechyliły własne odłsuchy... i to jest podstawa... dzięki temu mamy milion fajnych produktów i zawsze każdy coś znajdzie dla siebie :)
 

rafix01

Member
Bez reklam
Właśnie pojawił się nowy soft do Yamaha RX-V 1067, 2067 i 3067 i to od razu w wersji 3.15 !

[...]
Update: zainstalowalem... i nie widzę narazie żadnych zmian. Faktycznie pod NET pojawił się Napster... ale jego kliknięcie powoduje wyświetlenia komunikatu "nie dla psa kiełbasa"... znaczy się, ze Napster tylko UK i DE :)
Może ktoś inny coś jeszcze zauważy ?

a powiedz mi tylko, czy po aktualizacji wszyskie własne ustawienia się resetują do ustawień fabrycznych tj. np. odległość i dB głośników, nazwy wyjść AV i Audio, itp. ... czyli reasumując pytanie brzmi :)
po aktualizacji z 2.05 -> 3.15 amp wraca do ustawień fabrycznych?

jesli tak, to muszę sobie na kartce zapisać to co pozmieiałem i z łapki powprowadzać po aktualizacji, tak?
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Żadne ustawienia się nie zmieniają. Wszystko jest zachowane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rafix01

Member
Bez reklam
aktualizacja przeprowadzona, ustawienia zachowane...dzięki za info Vaderus :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry